Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 41

Tema: Kopaonik u sezoni 2005/2006

  1. #21
    Junior Member Johny avatar
    Datum registracije
    21.03.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    43
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    lade se...

  2. #22
    SKI MANIJAK stevan avatar
    Datum registracije
    13.01.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    41
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Ljudi, ima li snega, radi li Malo Jezero, hocu li moci da skijam na Kopu sutra?

    Ili da ponesem kupacke gacke
    Covjek bi pomislio da mi u Bosni nemamo sta jesti. Mi vamo zivimo bolje neg i jedan Amerikanac osim mozda Bil Gates.

  3. #23
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    sam ces sebi odgovoriti, pa nam javi
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  4. #24

    Podrazumevano

    slazem se da je kop skup ali se slazem i sa stojketom oko njegovih komentara...nije svima nama austrija toliko bliska s' obzirom na primanja...recimo ja sa 250eu mesecno nemam bas puno izbora,kopaonik ili jahorina i to ako se pobrinem da neke stvari platim karticom tj na 10 meseci...pocetnik sam u snowbordu ali se trudim da naucim,volim zimu i dao bih jedan dan na kopaoniku ili na nekoj planini za sto dana mora i plaza... ali su finansije i dalje problem,drago mi je da ima ljudi koji mogu da skijaju na glecerima leti,nadam se da cu i ja nekada moci ali stvarnost vecine nas ma koliko mi voleli skijanje i zimu je kopaonik,jahorina ili zabljak i to jednom u sezoni.ovde citam dosta o uporedjivanju jahorine i kopaonika,po meni su totalno razlicite planine i tesko da mogu da se porede,zadovoljan sam i sa jednom i sa drugom iako na kopaoniku nisam jos uvek obisao sve staze,sto zbog kvarova na raznim zicama,sto zbog mog neiskustva,sto zbog ne poznavanja planine i precica...ali istrajacu,kopaonik je prelep i treba ga upoznati...

  5. #25
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od bojo
    ... iako na kopaoniku nisam jos uvek obisao sve staze,sto zbog kvarova na raznim zicama ...
    upravo si sam sebi odgovorio zasto je mali broj ljudi koji idu na kop
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  6. #26

    Podrazumevano

    nadam se da ce ove godine biti sve ok,da ce i te nove zice proraditi... ali se isto nadam da nece zapostaviti ni stare...nisam rekao da je jos jedna velika razlika izmedju kopaonika i jahorine to sto je odrzavanje staza na kopu u odnosu na jahorinu odlicno i sto se na kopaoniku zna gde otprilike idu oni koji znaju a gde idu pocetnici,ja kazem da neznam puno ali se trudim ali sam se svega nagledao na jahorini...od sudara do borbe za zivot na stazi...mozda nisam obracao paznju na kopaoniku ali nikog nisam udario niti nekome presekao put ali na jahorini sam par puta leteo bez krila ne mojom krivicom... bez obzira na sve obe planine su prelepe samo jos nedostaju pravi ljudi i malo para pa da sve bude ok...

  7. #27

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od bojo
    nadam se da ce ove godine biti sve ok,da ce i te nove zice proraditi... ali se isto nadam da nece zapostaviti ni stare...nisam rekao da je jos jedna velika razlika izmedju kopaonika i jahorine to sto je odrzavanje staza na kopu u odnosu na jahorinu odlicno i sto se na kopaoniku zna gde otprilike idu oni koji znaju a gde idu pocetnici,ja kazem da neznam puno ali se trudim ali sam se svega nagledao na jahorini...od sudara do borbe za zivot na stazi...mozda nisam obracao paznju na kopaoniku ali nikog nisam udario niti nekome presekao put ali na jahorini sam par puta leteo bez krila ne mojom krivicom... bez obzira na sve obe planine su prelepe samo jos nedostaju pravi ljudi i malo para pa da sve bude ok...
    Mislim da se bas zbog toga Kop odvaja od na pr. Brezovice ili Jah jer na Kopu ipak vlada neka kultura..Na Brezi ..svakakvih kamikaza!

  8. #28

    Angry

    ne rade ledenice ove god.:mad: ,a kamoli krcmar
    ski rules


  9. #29

    Podrazumevano

    Mozda je ovo off topic ali nisam siguran da li sam se ja preracunao ili u JAT-ovim apartmanima za 5 osoba u apartmanu tipa F izadje 105e za 10 dana po coveku posle 04.03.2006!
    Drugo pitanje, sta mislite da li ce imati tada snega?

  10. #30

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas