Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 27

Tema: Najjeftiniji smestaj na Kopaoniku

  1. #11

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan
    Pope, da li se to salis za 650E za sezonski pass :( ? Ja sam nekoliko eura manje platio za porodicni sezonski pass (2 x odrasli + 2 x djeca) na Gerlitzenu (Austrija) prosle godine. Bilo mi je to jeftinije nego dva puta sestodnevni (januar i mart).
    Stekane druze,gde da se salim,kamo lepe srece da je sala.PLJACKA BRE BRATE!!!!!!!!!!!!!

    POZDRAV

  2. #12

    Podrazumevano bez auta ili mnogo para

    Racunica je jasna ili imas auto i nadjes malo dalje jeftiniji smestaj pa se provozas tamo vamo ili platis malo vise pa se ne vozas. Bez auta neces naci dobar smestaj za male pare. Ako imas los smestaj i lose vreme onda ces da poludis.

    Zakljucak: nema zakljucka

    do pisanja...

  3. #13
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    jeftin smestaj na kopu!?!?! buahahahahaaa...
    izvini sto sam se onesvestio od smeha, ali kop je mesto gde se fenseri slikaju u kaficu pored skija samo da bi rekli da su bili na zimovanju. to je i nabilo cene. najveci shit od smestaja je ove zime u februaru kostao (ono sto sam ja uspeo da nadjem a trazio sam) skoro 12.000 din po osobi! !!!12.000!!! a toliko me je kostao polupansion u bugarskoj u hotelu sa 3*! pa ti vidi. pritom su planine vece za 1km, staze mnooogooo duze i sto je najvaznije sredjuju se nekoliko puta dnevno.

  4. #14

    Podrazumevano

    Ja sam prosle godine pri kraju sezone spavao par puta u Jugobanci i nije bilo nesto skupo... PP oko 800 din. ako se dobor secam. Sad, hotel je star i prilicno ruiniran, tako da ne bih vodio zenu i dete, ali je topao i korektno cist tako da se prespava noc dve uopste nije los, pogotovu uzimajuci u obzir dobru poziciju na skijalistu.
    Ako covek vec resi da ide na Kopaonik, mislim da ovo bolje resenje nego spavati privatno pa kolima dolaziti na skijanje.
    Moj drugi favorit je Srebrnac, jeste da je daleko od svega ali mu je i cena odmerena prema tome, a u sustini je ski in-ski out hotel.

  5. #15

    Thumbs up

    hvala Crazy
    bas si konstruktivan
    Lord of Sircha

  6. #16
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan
    Pope, da li se to salis za 650E za sezonski pass :( ? Ja sam nekoliko eura manje platio za porodicni sezonski pass (2 x odrasli + 2 x djeca) na Gerlitzenu (Austrija) prosle godine. Bilo mi je to jeftinije nego dva puta sestodnevni (januar i mart).

    Da ali fora je sto se kod nas uzima sezonski na indijansku varijantu, do sada mozda se nesto skoro promenilo iliti ja idem od 1-7 pa 8-15 Pera pa tako za sva 3 meseca i onda ispadne "jeftino" to 650e, a mislim da nije 650 nego oko 350

  7. #17
    Member duleKG avatar
    Datum registracije
    25.08.2005
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    41
    Poruke
    36

    Podrazumevano moj favorit

    za ovu godinu je kragujevacko odmaraliste, prosle sezone je bilo 120e 7 punih pansiona, znaci ove godine je sredjivan nesto mada uopste nije bio los , hrana ok mada moze malo da se pojaca, ima neka fora preko faxa prosle godine je bila nesto oko 7000din ) pozicija ne moze da bude bolja nikako od Centra (Pancica) minut peske, stvarno je strava pa vi vidite

  8. #18

    Question

    A cemu sluzi pun pansion ako skijas?

  9. #19
    Member duleKG avatar
    Datum registracije
    25.08.2005
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    41
    Poruke
    36

    Podrazumevano a sta ako

    a sta ako nedaj boze padnes ili mrzi te , ili uhvatis nesto uvece pa radis celu noc .... uglavnom za manje pare ne mozes da nadjes sigurnu na vrhovima , a lokacija je extra

  10. #20
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Kad dođem sa skijanja pojeo bih i skije i štapove , a kragujevačko odmaralište je uvek imalo blago rečeno shit hranu tako da ako neko i ode tamo neka spremi kintu za dosta dodatne hrane

    Po meni najbolji smeštaj nude JAT apartmani gde je uvek kraj januara i početak februara oko 90E po osobi u četvorokrevetnim apartmanima. Ako nekog mrzi da nosi hranu polupansion je 10€ dnevno što mu dođe znači ukupno 160€ za sedam dana. Sve u svemu JAT apartamni su potpuno isti Konacima samo su o mnogo boljem stanju, čisti, topli i odmah pokraj staze...
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas