Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Cene na Kopaoniku

  1. #1

    Podrazumevano Cene na Kopaoniku

    Da li moze neko ko je vec bio da ukratko podeli utiske o vanpansionskim cenama na Kopaoniku?
    Kakva je situacija ove godine?
    Hvala

  2. #2

    Podrazumevano

    Bilo je vec dosta price oko toga, pod temom "Kopaonik sneg" ako se ne varam.

  3. #3

    Podrazumevano

    Zanima me sledece
    1: Cene pica na stazi i gde ste nasli po vama ok varijantu (cena-kvalitet)
    2: Cene pica kada se izlazi uvece i gde ste nasli ok varijantu
    3: Cene hrane tj. treba li vuci iz BG-a 2 dzaka ili samo neke sitnice
    4: Cene za iznajmljivanje opreme (ski i snowboard)

    Znam da je o ovome vec bilo reci u Kopaonik sneg ali to je tamo offtopic (po meni) i trbalo bi da se ovde napise lepo koje su cene
    Ako neko koristi search pa neko nadje u sobi Kopaonik sneg, vide ljudi da mogu da postavljaju pitanja gde ko hoce.
    To vodi samo u propast
    Bilo bi ok da neko napise koje su cene i da ostali samo dopunjavaju ako se nesto izmeni po pitanju istih ali ne za +-5 dinara

  4. #4

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od frrka
    Zanima me sledece
    1: Cene pica na stazi i gde ste nasli po vama ok varijantu (cena-kvalitet)
    2: Cene pica kada se izlazi uvece i gde ste nasli ok varijantu
    3: Cene hrane tj. treba li vuci iz BG-a 2 dzaka ili samo neke sitnice
    4: Cene za iznajmljivanje opreme (ski i snowboard)

    Znam da je o ovome vec bilo reci u Kopaonik sneg ali to je tamo offtopic (po meni) i trbalo bi da se ovde napise lepo koje su cene
    Ako neko koristi search pa neko nadje u sobi Kopaonik sneg, vide ljudi da mogu da postavljaju pitanja gde ko hoce.
    To vodi samo u propast
    Bilo bi ok da neko napise koje su cene i da ostali samo dopunjavaju ako se nesto izmeni po pitanju istih ali ne za +-5 dinara
    Moze li i meni neko da odgovori na ovo pitanje. Da li su cene u prodavnicama podnosljive ili treba kao nekad vuci sve zivo?

  5. #5

    Podrazumevano

    Vecina prodavnica su preskupe. Srecom postoji diskont, koji je uz jatove apartmane, gleda prema konacima. Tamo su beogradske cene!

    Ne znam za sve namirnice, tada mi je vranac 0.7l bio reper

    U beogradu i tom diskontu ispod 200din, u okviru konaka 350-400. Imam utisak da je i sa drugim stvarima tako.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas