Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 38

Tema: Kopaonik: pljuvači i nepljuvači

Hibridni pregled

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Pet miliona a Eura cistih para se inkasira u toku sezone sto znaci kad se podmire svih troskovi od plata za sve zaposlene na kopu itd. brate trebali bi da imaju svake godine po novu zicu i svake godine po nov tabac.

  2. #2

    Podrazumevano

    U krajnjem slucaju, nismo mi ti koji treba da brinemo za bilo koji ski centar. Mi smo gosti/turisti/skijasi koji idu na aktivan odmor, sto kaze Bata Bane posle rada (nekima teskog, nekima lakog) od godinu dana.

    A to sto Kopaonik ima X problema je problem zaposlenih i uprave vlasnika - a ne gostiju. I pogotovo ne "naroda", kod nas se od svega pokusava napraviti "nacionalni" problem, Kopaonik je lokalni / biznis problem vlasnika.

    I niko ovde nije rekao da mrzi Kopaonik, cak suprotno. Samo kazu ljudi (i ja) da nece da trose pare tamo.

  3. #3
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Ja nikada nisam pljuvao Kop zato sto je nas, samo kazem da je logicnije skijati u nekom ski centru gde je sve organizovano kako treba i gde ne treba razmisljati da li ratrak radi ili ne i da li moze da se popne uzbrdo, za iste ili manje para.
    Najvise bi voleo da su Austrijanci dosli kod nas i napravili sve ono sto su uradili u Banskom i brate za 4 sata si na stazi gde god stanovao.

  4. #4

    Podrazumevano

    Daj da ga poklone na 20 godina Austrijancima . Pa da izljubimo Velju .

  5. #5
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Znači svi bežite od primarne stvari oko koje smo krenuli u raspravu. Ja nigde nisam rekao da je Kopaonik savršen (još sam i naveo sve mane) već da za uložen novac nudi pristojno skijanje. Svi ste pljuvali Kopaonik za astronomske cenu, a sad se sve svelo na kvalitet skijanja bez pominjanja cene. Ja još jednom tvrdim da za 70E ski pass, 90E smeštaj (može i na sedam rata) i oko 2h i nešto više vožnje od npr. Kragujevca nema boljeg odnosa cena/skijanje. Stvarno su mi se smučile te više bezrazložne cenovne pljuvačine bez argumentacije...
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  6. #6
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    I tih 70 Eura je mnogo za ski pass, a druze moj veruj mi sto se tice smestaja u malom privatnom hotelcicu u Austriji 44 Eura je polupansion gde za dorucak i vreceru imas swvedski sto od sigurno 15 vrasta jela a sobe su cistijie i sredjenije nego u Grandu, posteljina i peskiri se menjaju svaki dan pa ko voli nek izvoli.

  7. #7

    Podrazumevano kop/jahorina

    Mislim da cete se sloziti da se mnogo manje ljudi oseca razocaranim kada poseti jahorinu cija oprema je u jos bednijem stanju a budzet centra i cele drzave manji od naseg. Ima tu jos nekih stvari pored samog iznosa novca, jedna sminkersko potkradacka atmosfera koja ljude odbija. Mozda se stvari krecu nabolje ali los imidz se tesko menja.

    A i svaki pravi skijas koji oseti draz spustanja sa ogorjelice2 do dna prace i to proizvoljno birajuci putanju ne moze vise da mirne savesti daje veci novac za slabije staze, vecu guzvu, vece cene i manje ljubazne domacine

  8. #8

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Stevs
    Znači svi bežite od primarne stvari oko koje smo krenuli u raspravu. Ja nigde nisam rekao da je Kopaonik savršen (još sam i naveo sve mane) već da za uložen novac nudi pristojno skijanje. Svi ste pljuvali Kopaonik za astronomske cenu, a sad se sve svelo na kvalitet skijanja bez pominjanja cene. Ja još jednom tvrdim da za 70E ski pass, 90E smeštaj (može i na sedam rata) i oko 2h i nešto više vožnje od npr. Kragujevca nema boljeg odnosa cena/skijanje. Stvarno su mi se smučile te više bezrazložne cenovne pljuvačine bez argumentacije...
    STEVS,
    ja neznam sta se tebi smucilo ali meni se smucilo to sto ti pises.Pocinjem da sumnjam da osim Kopaonika nisi video drugi ski centar.Nije ISTINA da u konacima ili nekom drugom apartmenskom smestaju mozes proci sa 90E po glavi,jer ja sa zenom i dvoje dece necu sigurno otici u 6-8 krevetni apartman,nego u dvokrevetni sa pom.lezajom a cena najma za 7 dana u Januaru je 545E+Hrana 100E+4x70ski pass+gorivo za 700km 60E=985E za 7 dana bez caja i kafe na stazi.Jos nesto,zimi se iz Bgd do Kopa stize za 5-7 sati voznje a do bansog za 8 sati a skoro 300 km je dalje,e pa za te pare cu otici u Austriju 10 dana,u Bugarsku 15 dana i necu razmisljati koliko je sta staro ili neodrzavano,zato hajde da pisemo o necemu lepsem,posteno receno ti ovde pises sa puno emocija i to je glavni problem,ne mozes realno sagledati TURISTICKU PONUDU,a ne prirodne lepote!


    POZDRAV

  9. #9
    Member stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    60
    Poruke
    44

    Podrazumevano

    Iskustvo i poređenje su ključne riječi u čitavoj priči. Patriotizam nema veze sa ovom pričom i uvijek je ta riječ bila zloupotrebljavana, a na našim prostorima je koriste isključivo političari. Usput, vidjeh negdje ovdje link na neki politički forum.

  10. #10
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    ...Nije ISTINA da u konacima ili nekom drugom apartmenskom smestaju mozes proci sa 90E po glavi,jer ja sa zenom i dvoje dece necu sigurno otici u 6-8 krevetni apartman, nego u dvokrevetni sa pom.lezajom a cena najma za 7 dana u Januaru je 545E+Hrana 100E+4x70ski pass+gorivo za 700km 60E=985E za 7 dana bez caja i kafe na stazi.Jos nesto,zimi se iz Bgd do Kopa stize za 5-7 sati voznje......lepsem,posteno receno ti ovde pises sa puno emocija i to je glavni problem,ne mozes realno sagledati TURISTICKU PONUDU,a ne prirodne lepote!
    JAT apartmani od 21. januara do 4 februara 1+1 aprtman 372E ili 93E po osobi. Uzgred JAT apartmani su u neuporedivo boljem stanju od Konaka i sa odličnom uslugom. Znači istina je da može za 90E. Da ne govorim da su JAT aprtmani u samom centru znači nema korišćenja svakog dana prevoza do skijališta.

    Mislim nemoj ovu raspravu lično da shvataš ali da pišem sa puno emocija pišem jer me boli kad neko piše crno-belo. Ja Kopaonik uopšte ne branim koliko ga Vi pljujete u tome je problem i verovatno više nego bilo ko od vas pljuje ljude koji onakvom planinom nesavesno upravljaju. Ali treba biti objektivan i reći da cene nisu skupe koliko se govori već je to samo loš glas na kome je Kopaonik već godinama.

    Što se tiče prilaza Kopaoniku ja iz Kragujevca stižem za max dva sata i 30 minuta, a možda sad i pre jer je na kompletnom delu Ibarske magistrale od Kraljeva do Kopaonika presvučen nov asfalt, a sada rade kompletan put Kragujevac - Kraljevo koji je i ovako bio u korektnom stanju.
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas