Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 38

Tema: Kopaonik: pljuvači i nepljuvači

  1. #11

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Stevs
    Znači svi bežite od primarne stvari oko koje smo krenuli u raspravu. Ja nigde nisam rekao da je Kopaonik savršen (još sam i naveo sve mane) već da za uložen novac nudi pristojno skijanje. Svi ste pljuvali Kopaonik za astronomske cenu, a sad se sve svelo na kvalitet skijanja bez pominjanja cene. Ja još jednom tvrdim da za 70E ski pass, 90E smeštaj (može i na sedam rata) i oko 2h i nešto više vožnje od npr. Kragujevca nema boljeg odnosa cena/skijanje. Stvarno su mi se smučile te više bezrazložne cenovne pljuvačine bez argumentacije...
    STEVS,
    ja neznam sta se tebi smucilo ali meni se smucilo to sto ti pises.Pocinjem da sumnjam da osim Kopaonika nisi video drugi ski centar.Nije ISTINA da u konacima ili nekom drugom apartmenskom smestaju mozes proci sa 90E po glavi,jer ja sa zenom i dvoje dece necu sigurno otici u 6-8 krevetni apartman,nego u dvokrevetni sa pom.lezajom a cena najma za 7 dana u Januaru je 545E+Hrana 100E+4x70ski pass+gorivo za 700km 60E=985E za 7 dana bez caja i kafe na stazi.Jos nesto,zimi se iz Bgd do Kopa stize za 5-7 sati voznje a do bansog za 8 sati a skoro 300 km je dalje,e pa za te pare cu otici u Austriju 10 dana,u Bugarsku 15 dana i necu razmisljati koliko je sta staro ili neodrzavano,zato hajde da pisemo o necemu lepsem,posteno receno ti ovde pises sa puno emocija i to je glavni problem,ne mozes realno sagledati TURISTICKU PONUDU,a ne prirodne lepote!


    POZDRAV

  2. #12
    Member stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    60
    Poruke
    44

    Podrazumevano

    Iskustvo i poređenje su ključne riječi u čitavoj priči. Patriotizam nema veze sa ovom pričom i uvijek je ta riječ bila zloupotrebljavana, a na našim prostorima je koriste isključivo političari. Usput, vidjeh negdje ovdje link na neki politički forum.

  3. #13
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    ...Nije ISTINA da u konacima ili nekom drugom apartmenskom smestaju mozes proci sa 90E po glavi,jer ja sa zenom i dvoje dece necu sigurno otici u 6-8 krevetni apartman, nego u dvokrevetni sa pom.lezajom a cena najma za 7 dana u Januaru je 545E+Hrana 100E+4x70ski pass+gorivo za 700km 60E=985E za 7 dana bez caja i kafe na stazi.Jos nesto,zimi se iz Bgd do Kopa stize za 5-7 sati voznje......lepsem,posteno receno ti ovde pises sa puno emocija i to je glavni problem,ne mozes realno sagledati TURISTICKU PONUDU,a ne prirodne lepote!
    JAT apartmani od 21. januara do 4 februara 1+1 aprtman 372E ili 93E po osobi. Uzgred JAT apartmani su u neuporedivo boljem stanju od Konaka i sa odličnom uslugom. Znači istina je da može za 90E. Da ne govorim da su JAT aprtmani u samom centru znači nema korišćenja svakog dana prevoza do skijališta.

    Mislim nemoj ovu raspravu lično da shvataš ali da pišem sa puno emocija pišem jer me boli kad neko piše crno-belo. Ja Kopaonik uopšte ne branim koliko ga Vi pljujete u tome je problem i verovatno više nego bilo ko od vas pljuje ljude koji onakvom planinom nesavesno upravljaju. Ali treba biti objektivan i reći da cene nisu skupe koliko se govori već je to samo loš glas na kome je Kopaonik već godinama.

    Što se tiče prilaza Kopaoniku ja iz Kragujevca stižem za max dva sata i 30 minuta, a možda sad i pre jer je na kompletnom delu Ibarske magistrale od Kraljeva do Kopaonika presvučen nov asfalt, a sada rade kompletan put Kragujevac - Kraljevo koji je i ovako bio u korektnom stanju.
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  4. #14
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan
    Iskustvo i poređenje su ključne riječi u čitavoj priči. Patriotizam nema veze sa ovom pričom i uvijek je ta riječ bila zloupotrebljavana, a na našim prostorima je koriste isključivo političari. Usput, vidjeh negdje ovdje link na neki politički forum.
    Što se mene tiče ima. Zašto? Pa valjda polako prolaze godine kada su pojedinci stavljali sav naš novac u svoj džep. Ako treba pomoći svojoj zemlji u takvim situacijama ja sam za pa makar tek za 10 godina skijao kao u Austriji. Krenulo je na bolje ali ne možemo doživotno očekivati da pljujemo po svemu što je naše i onda se čuditi zašto ništa u ovoj zemlji ne napreduje. Ako za ovu seznonu budu operativne tri nove žičare i stignu novi tabači treba to pohvaliti jer se krenulo sa gradnjom prvi put od 92 godine.

    Imamo Staru planinu i idealne uslove za razvoj zimskog sporta, a o Crnoj Gori da ne govorimo. Treba naći investitore i krenuti sa mrtve tačke, a onda će i Kopaonik imati konkurenciju u samoj zemlji što će automatski podići kvalitet usluga. Možda ovu zvuči pretenciozno ali ljudski je nadati se da će u zemlji Srbiji još neka planina krenuti sa ozbiljnijom zimskim sportom.

    Što se tiče političkog foruma više ne postoji
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  5. #15
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Druze moj ima li klopa uracunata u tu cen apartmana

    Daj boze da krene na bolje sa novim zicama i tabacima ja bi to najvise voleo, a sto se tice Stare planine ima mnogo veci potencijal od Kopa
    Izmenio/la Bata Bane; 16.10.2005 u 22:53.

  6. #16
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bata Bane
    Druze moj ima li klopa uracunata u tu cen apartmana
    Ne, ali meni to odgovara pošto sam izbirljiv prema hrani, posebno kada dođem sa skijanja gladan kao vuk Inače polupansion je 10E dnevno. Moji lični afinitet je da sam sebi spremam hranu, naravno sad kako kome odgovara. Apartmani i jesu predviđeni da se sam hraniš...Natrpam u auto hranu i to je to. Mislim nije to cicajšenje daleko od toga jednostavno volim takvu ishranu
    Izmenio/la Stevs; 16.10.2005 u 22:57.
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  7. #17
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Sve je to super ali hrana je velika stavka bar za mene. Ja sa svojih 105 kila, meni brate treba 3 kile hrane dnevno, pa ti vidi koliko je to para.

  8. #18
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bata Bane
    Sve je to super ali hrana je velika stavka bar za mene. Ja sa svojih 105 kila, meni brate treba 3 kile hrane dnevno, pa ti vidi koliko je to para.
    Ne bih se kladio da jedeš više od mene Ja sa svojih 100kg posle skijanja mogu da pojedem brdo hrane. To i jeste jedan od ključnih razloga zašto volim sam sebi da spremim ponešenu hranu, jer što zbog izbirljivosti što zbog obimnosti nikad ne mogu da budem zadovoljan hotelskom hranom posebno u uslovima kada skijam
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  9. #19

    Podrazumevano kop/jahorina

    Mislim da cete se sloziti da se mnogo manje ljudi oseca razocaranim kada poseti jahorinu cija oprema je u jos bednijem stanju a budzet centra i cele drzave manji od naseg. Ima tu jos nekih stvari pored samog iznosa novca, jedna sminkersko potkradacka atmosfera koja ljude odbija. Mozda se stvari krecu nabolje ali los imidz se tesko menja.

    A i svaki pravi skijas koji oseti draz spustanja sa ogorjelice2 do dna prace i to proizvoljno birajuci putanju ne moze vise da mirne savesti daje veci novac za slabije staze, vecu guzvu, vece cene i manje ljubazne domacine

  10. #20
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Npr. nosim: šnicle, piletinu koje pečem u tostu, paštete, salame, suvo meso kečap, majonez, pire u kesici, razne supe iz kesice i gomilu sitnica tako da u principu tamo kupujem samo hleb i pecivo. Npr. moj burazer je nosio lonac sarme ebiga čovek obožava sarmu , a da ne pričam da su neki moj drugovi poneli pečeni but koji im je u Konacima ispao kroz prozor pa kad su ogladneli posle par dana peli se po krovu da ga dohvate Opet ponavljam sve je stvar ličnog afiniteta,a ne neke sad štednje
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas