Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Rezultati 31 do 38 od 38

Tema: Kopaonik: pljuvači i nepljuvači

  1. #31

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad
    @daki

    Reci mi, kada pocinju da rade zice (ove godine) na Durmitoru? Kad padne veci sneg ili 20 decembra?
    (moze li se ocekivati pocetkom decembra ili sl. - tj. da li se to desavalo ranijih godina)
    Pocinju da rade tek oko 25 decembra! :(
    Ako se situacija ove godine promijeni, javicu vam

  2. #32

    Podrazumevano

    Hvala, znam da je do sada pocinjala da radi za "novogodisnje goste" ali sam mislio da se to promenilo. Javi ako se promeni .

  3. #33

    Podrazumevano

    Mislim da će tako biti i ove godine

  4. #34
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Kolika ce cena ski pasa biti za ovu sezonu na Zabljaku

  5. #35
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Stevs
    JAT apartmani od 21. januara do 4 februara 1+1 aprtman 372E ili 93E po osobi. Uzgred JAT apartmani su u neuporedivo boljem stanju od Konaka i sa odličnom uslugom. Znači istina je da može za 90E. Da ne govorim da su JAT aprtmani u samom centru znači nema korišćenja svakog dana prevoza do skijališta.
    Sad nešto ponovo gledam cenovnik i prevideo sam da su cene još jeftinije. Kako i zašto nije mi jasno.

    npr. JAT apartamni od 4. februara do 18. februara 2+1 apartman je 292€! što mu dođe neverovatnih 73€ za nedelju dana?! Samo poređenja radi u tom periodu prošle godine isti apartman je bio 452€ što je 160€ jeftinije po apartmanu odnosno 40€ po osobi?!
    Izmenio/la Stevs; 25.10.2005 u 22:21.
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  6. #36
    SKI MANIJAK stevan avatar
    Datum registracije
    13.01.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    41
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Gde si nasao te cene?

  7. #37
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stevan
    Gde si nasao te cene?

    Te cene imas na sajtu jata i na ovom sajtu (pogledaj na pocetnoj stani)

  8. #38
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Stevs
    Znači svi bežite od primarne stvari oko koje smo krenuli u raspravu. Ja nigde nisam rekao da je Kopaonik savršen (još sam i naveo sve mane) već da za uložen novac nudi pristojno skijanje. Svi ste pljuvali Kopaonik za astronomske cenu, a sad se sve svelo na kvalitet skijanja bez pominjanja cene. Ja još jednom tvrdim da za 70E ski pass, 90E smeštaj (može i na sedam rata) i oko 2h i nešto više vožnje od npr. Kragujevca nema boljeg odnosa cena/skijanje. Stvarno su mi se smučile te više bezrazložne cenovne pljuvačine bez argumentacije...
    Posto vidim da dosta ljudi gleda kako da prodje jeftinije i da zbog toga odlazak na kop ima itekako logike cisto da napomenem jahorinu kao jos bolje resenje. Argumenti:

    Jeftinije je po svim stavkama, autobuska karta tamo i nazad od Bg-a je 20e, sto je smesno. Smestaj, ja sam bio u kuci sa 4 TV-a, satelitskom, 2 kupatila, skijasnicom, CG+kamin (drva ne naplacuju), na 3 nivoa na 100m od staze, znaci bolest i to sve za 70e po osobi za N. Godinu kada je najskuplje, e da bilo nas je 10 u kuci, a moze max 12-13. Ko nadje samo jeftinije od ovoga, a kamoli da lici na nesto svaka cast.

    Ko ide kolima zna sta ga ceka sto se parkinga tice na Kop-u.

    Cene ski pass-a ima fora kako da se prodje barem 30% jeftinije nego na kopu detaljnije na P.M. da ne bih minirao akciju. A cak i regularno da kupujes opet je jeftinije.

    Sto se tice samih staza, za prosecnog Skijasa jahorina je mnogo bolje resenje.

    E da nocni zivot, pa mislim da je kop mozda bolje resenje, nista epohalno ali za nijansu je bolji kop, na jahorini nema mnogo riba, jer ipak mnogo je vise muskaraca koji skijaju, al zato zlatibor po ovom pitanju moze rame u rame sa najjacim ski centima sveta .

    E sad ono sto mene strasno nervira je put Brzece-Kop. Tih ne znam koliko km ima tacno ali peske bi mi trebalo 20min do vrha preko bele reke ja sam prosle godine putovao nesto jace od 1h. tako da i put manje vise dodje na isto kada se uporedjuje Beograd-Jahorina vs. Beograd-Kop.

    nadam se da moj post necete pogresno shvatiti samo sam hteo da uputim ljude koji vole/zele da nauce da skijaju, a nemaju mnogo para da razmotre jos jednu varijantu.
    Izmenio/la Misko; 30.10.2005 u 22:19.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas