Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 36

Tema: Zabava Kopaonik

  1. #11

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od tanja
    Kakav je smestaj tamo,dali e na ski terenama??

    Sto se smestaja tice ne znam jer nikada nisam boravio u PD Rtanj ali uvek odem tamo na Krofne, Caj, Toplu Cokoladu jer je tamo najeftinije. Rtanj se nalazi pri dnu sa leve strane staze mali karaman. Imas mapu pa vidi.

    Jesi Tanja nekad bila na kopaoniku
    UŽIVAJTE U SKIJANJU DOK MOŽETE

  2. #12
    Member duleKG avatar
    Datum registracije
    25.08.2005
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    41
    Poruke
    36

    Podrazumevano

    hmmm zabava nikada na kopaoniku nije nesto bilo bas zabavno, uglavnom dodjes da skijas a sad da pijes celu noc kako posle da ustanes oko 8 , nikako

  3. #13
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od duleKG
    hmmm zabava nikada na kopaoniku nije nesto bilo bas zabavno,
    Pojma nemam al prosle godine je bilo vrh vrh vrh, ulazim u ski skolu devojke se popele igraju po stolovima, na sanku padaju sa istog gledas da ih uhvatis da ne slomiju vrat pijani svi poprilicno, atmosfera strava, ma ludnica. Nocni zivot na kopu cista 10ka.
    Space Shuttle Ski

  4. #14

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    Sto se smestaja tice ne znam jer nikada nisam boravio u PD Rtanj ali uvek odem tamo na Krofne, Caj, Toplu Cokoladu jer je tamo najeftinije. Rtanj se nalazi pri dnu sa leve strane staze mali karaman. Imas mapu pa vidi.

    Jesi Tanja nekad bila na kopaoniku
    Bila sam prosle godine na vikend vo hotel Dijamant mislim se zvashe.Ali bila je strasna magla, pa pojma nemam gde sam sve skijala.Pamtim jedan 4-ro sed ali staza je veoma blaga,i jedan dvosed mislim Duboko na kojim je bila strasna guzva.

  5. #15

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od tanja
    Bila sam prosle godine na vikend vo hotel Dijamant mislim se zvashe.Ali bila je strasna magla, pa pojma nemam gde sam sve skijala.Pamtim jedan 4-ro sed ali staza je veoma blaga,i jedan dvosed mislim Duboko na kojim je bila strasna guzva.

    Da kada je velika magla i duva vetar malo zica rade pa skoro svi idu na Duboku dvosed. A taj cetvorosed ti je karaman greben u samom centru kopaonika (mislim kod hotela , apartmana.....)
    UŽIVAJTE U SKIJANJU DOK MOŽETE

  6. #16
    1337 Petar avatar
    Datum registracije
    13.12.2005
    Lokacija
    Beograd - Kumodraz
    Godina
    36
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Ove godine (tj proshle nedelje), nocni zivot je bio uzas. Ljudi je po kaficima bilo jako malo, osim u petak kada se malo napunilo. Cene su vishe manje ok. Shto se jela tiche, velika preporuka za Vojni restoran u Vojnom odmaralishtu. Ljubazni su jako, batak sa krompiricima (sasvim dovoljan obrok) 200 dinara, porcija pomfrita 40 dinara, dimljena veshalica 240 din, itd...bilo je razvaljivanje od hrane tamo.

  7. #17

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Petar
    Ove godine (tj proshle nedelje), nocni zivot je bio uzas. Ljudi je po kaficima bilo jako malo, osim u petak kada se malo napunilo. Cene su vishe manje ok. Shto se jela tiche, velika preporuka za Vojni restoran u Vojnom odmaralishtu. Ljubazni su jako, batak sa krompiricima (sasvim dovoljan obrok) 200 dinara, porcija pomfrita 40 dinara, dimljena veshalica 240 din, itd...bilo je razvaljivanje od hrane tamo.
    A gde se bese nalazi taj vojni restoran jel to otvorenog tipa.Pozdrav

  8. #18

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Misko
    Pojma nemam al prosle godine je bilo vrh vrh vrh, ulazim u ski skolu devojke se popele igraju po stolovima, na sanku padaju sa istog gledas da ih uhvatis da ne slomiju vrat pijani svi poprilicno, atmosfera strava, ma ludnica. Nocni zivot na kopu cista 10ka.
    Eeee,kad se samo sjetim,dodje mi da prvim busom dodjem.

  9. #19
    1337 Petar avatar
    Datum registracije
    13.12.2005
    Lokacija
    Beograd - Kumodraz
    Godina
    36
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Symon
    A gde se bese nalazi taj vojni restoran jel to otvorenog tipa.Pozdrav
    E, je*esh me ako mogu da objasnim, ali ajde pokushacu Kao prvo, otvorenog je tipa i radi od 14-21 (ili 22, nisam siguran). Prodje se iza Granda i prati se put prema Konacima, s tim shto se na prvoj raskrsnici (2 puta, levo i desno), ide desno. Idesh posle toga samo pravo, nekih 300-400 metara, sa desne strane je odmaralishte. Pozdrav.

  10. #20

    Podrazumevano

    Pozdrav skijasi,

    ja cu takodje biti smestena u Rtnju, ali iz dredjenih razloga necu skijati, pa me zanima da li uopste postoji neka staza za setnju (a da nije put kojim prolaze automobili), da li je ona dostupna od Rtnja, da li postoje organizovane setnje, obilasci itd. ?!?!

    Ako treba da kupim neku kartu ili sl. molim vas uputite me.

    Hvala i srecno zimovanje!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas