Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 36

Tema: Zabava Kopaonik

  1. #21

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od labello
    Pozdrav skijasi,

    ja cu takodje biti smestena u Rtnju, ali iz dredjenih razloga necu skijati, pa me zanima da li uopste postoji neka staza za setnju (a da nije put kojim prolaze automobili), da li je ona dostupna od Rtnja, da li postoje organizovane setnje, obilasci itd. ?!?!

    Ako treba da kupim neku kartu ili sl. molim vas uputite me.

    Hvala i srecno zimovanje!
    Probaj da Fitex-ovom rentalu iznajmis skije za skijasko trcanje- lang lauf.
    Sa njima mozes lepo setati i po dubokom snegu, a postoje za to i namenske staze na Crvenim barama. Treba samo proveriti da li su uredjene. Ako su utabane, onda njima mozes i pesice, samo pazi da ne izlete iznenada neke motorne sanke.

    Mapa Kopaonika se moze kupiti u svim vecim knjizarama, a verujem i na samom Kopaoniku. Treba je svakako imati. Izdranje Geokarta, Beograd.

  2. #22

    Podrazumevano

    Hvala na brzom odgovru!

    Znam da je glupo ali moram da pitam, da li npr. mogu da stignem nekom stazom za setanje od Rtnja do Konaka i sl?

  3. #23

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od labello
    Hvala na brzom odgovru!

    Znam da je glupo ali moram da pitam, da li npr. mogu da stignem nekom stazom za setanje od Rtnja do Konaka i sl?

    Mozes. Ja mislim da ima put iznat rtnja.
    UŽIVAJTE U SKIJANJU DOK MOŽETE

  4. #24

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od labello
    Hvala na brzom odgovru!

    Znam da je glupo ali moram da pitam, da li npr. mogu da stignem nekom stazom za setanje od Rtnja do Konaka i sl?

    Mozes 100%. Ja mislim da ima put iznat rtnja.
    UŽIVAJTE U SKIJANJU DOK MOŽETE

  5. #25

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od labello
    Hvala na brzom odgovru!

    Znam da je glupo ali moram da pitam, da li npr. mogu da stignem nekom stazom za setanje od Rtnja do Konaka i sl?
    Mozes 30% kroz sumu, a 70% po putu. Onih 30% je od Rtnja niz stazu, pa preko mostica i kroz sumicu dok se ne izbije na spajanje glavnog puta i onog sto se spusta od Granda.

  6. #26

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Petar
    E, je*esh me ako mogu da objasnim, ali ajde pokushacu Kao prvo, otvorenog je tipa i radi od 14-21 (ili 22, nisam siguran). Prodje se iza Granda i prati se put prema Konacima, s tim shto se na prvoj raskrsnici (2 puta, levo i desno), ide desno. Idesh posle toga samo pravo, nekih 300-400 metara, sa desne strane je odmaralishte. Pozdrav.
    Ajde molim te jos jednom,jel se krene od Granda i ide glavnim putem,prema Konacima,ili iznad Granda,kod staza?Nisam bas razumela.I kako se zove to odmaraliste,ili ima neki poznatiji objekat pored njega?Jel u blizini kasarne,posto je vojno odmaraliste?Bas bi mi pomogao ako bi jos jednom objasnio,posto idem 18.feb.u Konake,bez klope,a idemo na minimum troskova-pa bi ovo bilo idealno resenje za hranu!Hvala!

  7. #27
    1337 Petar avatar
    Datum registracije
    13.12.2005
    Lokacija
    Beograd - Kumodraz
    Godina
    36
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Glavni put, prema konacima, na taj sam mislio. I ne znam tacno gde je kasarna i mozda je to ista stvar. Uglavnom, da bi ga nasla, kreni iza Granda, izadji na put i pitaj bilo koga za Vojno odmaraliste, objasnice ti. Tako smo i mi nasli. Inace, sad sam se setio jos nesto...Capriciossa 155 dinara, sasvim dovoljna da se najedes, a i skroz je dobra

  8. #28
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    @Green:
    Good 2 C U kako je bilo???

    @Super Girl:
    imash i varijantu prodavnice. u centru se nalazi i neka radnja tipa "pekabeta", prilichno je dobro opremljena a i cene su prilicno slicne beogradskim. pa, ako ste vichni kuvanju...
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  9. #29

    Podrazumevano

    Hvala Petre,i oddball...za tu prodavnicu znam,samo idem na odmaranje i skijanje-bez kuvanja Znam ja jos par dobrih varijanti za klopu-Masinac,Rtanj,tj. Odzaklija...tako da se ne brinem,u svakom slucaju potrazicemo i to Vojno odmaraliste

  10. #30

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Super Girl
    Hvala Petre,i oddball...za tu prodavnicu znam,samo idem na odmaranje i skijanje-bez kuvanja Znam ja jos par dobrih varijanti za klopu-Masinac,Rtanj,tj. Odzaklija...tako da se ne brinem,u svakom slucaju potrazicemo i to Vojno odmaraliste
    jednostavnije receno,vojno odmaraliste se nalazi preko puta vile Ivana, tj kad od konaka krenes prema Rtnju 200 metara sa leve strane videces ulaz u kasarnu,nemoj mnogo da obracas paznju na naoruzane strazare,to je normalno ipak je to vojni objekat... Rucak im pocinje u 13.30,brat mi je na vojnoj akademiji i trenutno gore uci da skija...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas