Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Rezultati 31 do 36 od 36

Tema: Zabava Kopaonik

  1. #31

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong
    Rtanje je na sred staze, ustvari mora malo da skrenes sa staze da bi dosla do njega .
    Po meni je to najbolji odnos ulozenog i dobijenog....atmosfera je super, bar je bila pre 3 godine kada sam zadnji put bio, posto su sve mladi ljudi...
    Hrana je bila malo tanja, pa sam stajao po dva puta u red , postoji kafanica u kojoj se sluzi cuveni pasulj i kupus
    Ne znam ko sad tacno drzi taj objekat (vlajda studenti tehnike ili tako nesto) i da li uopste moze da se ide u njega ako nisi iz te organizacije.
    a ako malo brze skrenes tj ako ludacki brzo skrenes mozes i da skocis i doletis do zida kao sto se desilo pre neki dan... sreca pa su stavili neki panj na onu policu za skije pa nije bilo razbijenog prozora...pazljivo...

  2. #32
    1337 Petar avatar
    Datum registracije
    13.12.2005
    Lokacija
    Beograd - Kumodraz
    Godina
    36
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od oddball
    @Green:
    Good 2 C U kako je bilo???
    Vr` Nisam video nijedan oblak 7 dana, staze ok sredjene. Ma extra. Kad idete vi na Bansko? Sad valjda nesto skoro? Lepo se provedite u svakom slucaju...

  3. #33
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    25. februara pali nas 16-oro, tj pola autobusa danas se vidjam sa cali-jem da mu dam drugu ratu.
    sledeci put kada se budemo organizovali stekni kintu pa da idemo zajedno. kapiram da ce sledece sezone pasti borovec.

    [edit]@admin:
    sry 4 offtopic [/edit]
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  4. #34
    1337 Petar avatar
    Datum registracije
    13.12.2005
    Lokacija
    Beograd - Kumodraz
    Godina
    36
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Au, koliko ce da vam bude dobro Sledece sezone cu definitivno ici...

  5. #35

    Podrazumevano

    zna neko kakav je hotel dijamant,i kako je na kopaoniku u maju???

  6. #36

    Podrazumevano Mozzart Club

    Bio sam na planini 10 dana 25.01-04.02 i, sto se tice provoda, cena, ljubaznosti osoblja i posebno, muzike, Klub Mozzart je jedino kulturno mesto gde se moze dobro provesti. Jedino sto su ih panduri zatvarali tacno u 2, a cuo sam da je razlog tome sto je milicija korumpirana od strane nekih lokala kojima nije problem da rade do 5.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas