Rezultati 1 do 10 od 10

Tema: Trazim last minute aranzman za Jahorinu ili Kopaonik ? :(

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    01.02.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    47
    Poruke
    5

    Podrazumevano Trazim last minute aranzman za Jahorinu ili Kopaonik ? :(

    Citajuci vase postove dodjoh do zakljucka da vlada jedno krajnje optimisticko raspolozenje i sve je moguce pa rekoh da se javim i ja sa mojom fiks idejom:

    Drugar mi je povredio ledja nedavno (nevezano za skijanje), ovom je ovo,
    draga mi ne voli zimske sportove (cudna osoba?), onom je ono, a sinoc mi je u drugarica koja je bila poslednja nada javila da zbog posla ne moze da ide na skijanje, tako da od proslogodisnje ekipe, carobne devetorke, sa kojom sam bio na Jahorini ostadoh ja sam

    Ima li ovde neka ekipa koja koja planira da se zaputi na Kopaonik ili Jahorinu ovih dana a da im ne smeta da se prisljamcim i ja ? Savrseno bi bilo sledecu ili onu tamo nedelju, ili neki od predstojeca dva vikenda..

    Inace, vozim bord od prosle godine, ove godine sam bio nekim poslom na Kopaoniku, pa sam od snega ove godine uhvatio tamo pola jednog odlicnog dana , pa onda nazad u BGD :(

    Ne smaram da me cekate po stazi ako sam spor, pravim odlicno kuvano vino ne duvanim i tako to.

    Sifra get-me-out-of-here
    Nikola, 29, Beograd

  2. #2

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od JoeBananna
    Citajuci vase postove dodjoh do zakljucka da vlada jedno krajnje optimisticko raspolozenje i sve je moguce pa rekoh da se javim i ja sa mojom fiks idejom:

    Drugar mi je povredio ledja nedavno (nevezano za skijanje), ovom je ovo,
    draga mi ne voli zimske sportove (cudna osoba?), onom je ono, a sinoc mi je u drugarica koja je bila poslednja nada javila da zbog posla ne moze da ide na skijanje, tako da od proslogodisnje ekipe, carobne devetorke, sa kojom sam bio na Jahorini ostadoh ja sam

    Ima li ovde neka ekipa koja koja planira da se zaputi na Kopaonik ili Jahorinu ovih dana a da im ne smeta da se prisljamcim i ja ? Savrseno bi bilo sledecu ili onu tamo nedelju, ili neki od predstojeca dva vikenda..

    Inace, vozim bord od prosle godine, ove godine sam bio nekim poslom na Kopaoniku, pa sam od snega ove godine uhvatio tamo pola jednog odlicnog dana , pa onda nazad u BGD :(

    Ne smaram da me cekate po stazi ako sam spor, pravim odlicno kuvano vino ne duvanim i tako to.

    Sifra get-me-out-of-here
    Nikola, 29, Beograd
    Zasto se ne prikljucis SKI MANIJACIMA i ides sa nama na skijanje?Pozdrav,POP

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    01.02.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    47
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Zasto se ne prikljucis SKI MANIJACIMA i ides sa nama na skijanje?Pozdrav,POP
    Nemam bas nista protiv, jedino sto ne videh da ima ima neka akcija
    sledecih dana. Ili sam prevideo ? Ako ima, racunajte na mene.

    Dakle gde ideMO sledece ?

    p.s. onda mogu i od tebe da iznajmim opremu

  4. #4

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od JoeBananna
    Nemam bas nista protiv, jedino sto ne videh da ima ima neka akcija
    sledecih dana. Ili sam prevideo ? Ako ima, racunajte na mene.

    Dakle gde ideMO sledece ?

    p.s. onda mogu i od tebe da iznajmim opremu
    Nisi me razumeo,ovaj vikend necemo ici nigde,ali za sledeci ce vec nesto biti,a opremu mozes uvek da iznajmis kod mene po najpovoljnijim uslovima,pozdrav,POP

  5. #5

    Podrazumevano AKO SMES SA DEVOJKAMA na Jahorinu

    Nas 3 bi isle na Jahorinu u sto skorijem terminu, upravo trazimo i ugovaramo smestaj, a najbolja varijanta je iznajmljivanje cele kuce, kako smo cule 60-70 evra na dan, a prevoz ako se javi neko sa vozilom-ako ne-busom
    Ima mogucnosti da nas saceka neko tamo i sprovede
    Cim bude novosti, javljam, a i tebi ako se javi bar jos dvoje-imamo ekipu za kucu-onda je lako
    TEL 063/235-126-Pola i 063/1407973-Ivana

  6. #6

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od polaR
    Nas 3 bi isle na Jahorinu u sto skorijem terminu, upravo trazimo i ugovaramo smestaj, a najbolja varijanta je iznajmljivanje cele kuce, kako smo cule 60-70 evra na dan, a prevoz ako se javi neko sa vozilom-ako ne-busom
    Ima mogucnosti da nas saceka neko tamo i sprovede
    Cim bude novosti, javljam, a i tebi ako se javi bar jos dvoje-imamo ekipu za kucu-onda je lako
    TEL 063/235-126-Pola i 063/1407973-Ivana
    Pozdrav za polaR nema te pa nikako da zahvalim za predivno druzenje na Igristima te to cinim sada HVALA veliko i jos jednom veliki pozdrav

  7. #7
    Ski manijak--Banja Luka-- Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    41
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    kad biste isle??imate li vec kucu neku u planu i i koliko ljudi bi bilo u toj kuci???

  8. #8

    Podrazumevano Jahorina

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer
    kad biste isle??imate li vec kucu neku u planu i i koliko ljudi bi bilo u toj kuci???
    polazak sto pre, o smestaju definitivno saznajemo danas, te i o cenama

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    01.02.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    47
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od polaR
    Nas 3 bi isle na Jahorinu u sto skorijem terminu, upravo trazimo i ugovaramo smestaj, a najbolja varijanta je iznajmljivanje cele kuce, kako smo cule 60-70 evra na dan, a prevoz ako se javi neko sa vozilom-ako ne-busom
    Ima mogucnosti da nas saceka neko tamo i sprovede
    Cim bude novosti, javljam, a i tebi ako se javi bar jos dvoje-imamo ekipu za kucu-onda je lako
    TEL 063/235-126-Pola i 063/1407973-Ivana
    Hehe.. da li smem sa devojkama na Jahorinu? Naravno.. Pitanje je doduse - da li smem posle da se vratim? Ne znam kad biste isli, posto ja posle 20.02. ne mogu.

    Ne verujem da mogu da na'vatam jos dvoje, al' hajde da vidimo sta ce da ispadne.. Prosle godine sam bio tamo u vikendici sa vecom ekipom u kuci koja ima dva apartmana, jedan za do-4 osobe u prizemlju,a drugi je prvi sprat+potkrovlje za 6-9 osoba (9 je bas guzva), ali smo imali celu kucu na raspolaganju.. Kuca je izmedju Pegija i Satora (100m od mesta gde zavrsava tanjiric Poljice) i smestaj je skroz cool, narocito gornja polovina kuce.

    Probaj da vidis i sa njima za manji i veci apartman. Reci da ti je smestaj preporucio Jovan Kovacevic (ovaj moj drugar sto je povredio ledja), Nikola, Aida, Nevena i ta ekipa od 19.02. prosle godine..

    Vlasnik je Nikola Stanivukovic: +387 65 457 145

  10. #10

    Podrazumevano Igrista

    Citirati Originalno postavljeno od Symon
    Pozdrav za polaR nema te pa nikako da zahvalim za predivno druzenje na Igristima te to cinim sada HVALA veliko i jos jednom veliki pozdrav
    LEPO

    samo kad bih znala ko me pozdravlja...
    Ako je neko iz Sapca, bilo bi dobro da mi se javi...ili Popu - u vezi eventualnog sutrasnjeg odlaska - krajnje je vreme

    Ako je bilo tako predivno, hajde da ponovimo?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas