Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Potrebni apartmani za vikend 16/19.02.06

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    01.02.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    67
    Poruke
    4

    Podrazumevano Potrebni apartmani za vikend 16/19.02.06

    Potrebna su tri apartmana za tri porodice, koje hoce da porovedu ski-vikend na Kop-u od 16.02. do 19.02.
    Jos ako moze u centru a da nije papreno, javite se

  2. #2

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Lan-Mi
    Potrebna su tri apartmana za tri porodice, koje hoce da porovedu ski-vikend na Kop-u od 16.02. do 19.02.
    Jos ako moze u centru a da nije papreno, javite se
    Mislim da to neces naci,jer je Kop krcat za taj period.

  3. #3

    Podrazumevano

    Mozes da probas u Dijamantu (bivsa investbanka), cesto imaju slobodne 4-krevetne apartmane. Mada je pitanje da li ce ti dati unapred, mozda ce tek dan-dva pre termina da daju vikend ako nisu prodali za celu nedelju.

  4. #4

    Podrazumevano

    E u stvari, sad sam se setio, bas sam jutros na radiju cuo kako reklamiraju Dijamant i Beobanku za ski vikende! Ne znam koja je agencija (mozda jugoturs?), ali moze i sa hotelom da se sredi direktno.

    Mi smo uzeli jedan takav apartman u Dijamantu na samo jednu noc, zadnji vikend u januaru. Cak su nam sobu dali odmah u 9 ujutro (a ne u 12), bila im je prazna. 5000 din je bio samo apartman, ili 2000 po osobi ako se uzme i polupansion. A rezervisali smo u petak uvece za subotu. Hotel je inace pristojan, nista specijalno ali nije ni rupa. U dosta je boljem stanju od npr. jugobanke, mozda cak i od konaka, ali naravno nije klub a.
    Nalazi se izmedju malog jezera i suncane doline tako da se skijama prolazi pored njega.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas