Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 23

Tema: Trač ili istina - popust na ski pass za planinarska društva!?

  1. #11

    Podrazumevano

    Meni nikad nisu trazili a video sam kako su jednoj zeni bas ispred mene uzeli deciji ski pass. Mozda onaj automat napravi malo drugaciji zvuk ili da neki drugi signal kad mu prodje "povlasteni" ski pass?

  2. #12
    Junior Member milica avatar
    Datum registracije
    16.03.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    43
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    Drugacije svetli kad prodjes sa odraslim a drugacile kad prodjes sa decijim. Mislim da je to jedina razlika. Ako neko gleda, sto je redak slucaj, moze da se provali.
    Mene nikada nisu kontrolisali, ali mislim da ipak nije vredno rizika.


  3. #13
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Ma ok to za decu, nego kako svetli/pisti kad se svercujes sa bakinim ski passom?
    Space Shuttle Ski

  4. #14
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Misko
    Ma ok to za decu, nego kako svetli/pisti kad se svercujes sa bakinim ski passom?
    Bio sam prisutan kada su jednoj devojci oduzeli ski pass pre par dana na novom četvorosedu. ne znam da li je imala dečiji ili za "dede i babe" ali u svakom slučaju drugačije "pišti" kada se prođe sa njima...
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  5. #15
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    54
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Jeste, Stevs i Ja smo bili prisutni kad je momak u GENEXOVOJ jakni prisao devojcici i pitao je u fazonu "a, sta cemo sad", kao da je opljackala banku. Drugacije svetli sa decijim

  6. #16

    Podrazumevano

    I ja sam bio prisutan sa Banetom i Stevsom kada su startovali devojku onako prostacki je ponizili pred svima.Da se razumemo ja se slazem da sadasnja 3 cetvoroseda treba isplatiti i da ne treba iz postovanja prema uradjenom,raditi ovakve stvari kao ova devojka koja je imala deciji ski pass,ali ljudi osoblje ili kontrolori ili RIDZE su toliko nekulturni i nevaspitani a o obrazovanju ili stranim jezicima da ne govorim.Bio sam prisutan kada je jedan od osoblja Englezu rekao "daj da vidim ski pass" i pored toga sto mu se covek obratio na Engleskom,e ovakvi primeri su za kritikovanje i njega i ljudi poput njega a posebno onoga ko ga je angazovao da tu radi!Ali zato znaju da prave poslove sa domacom rakijom!Pozdrav,POP
    Izmenio/la pop67; 12.02.2006 u 22:20.

  7. #17
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bata Bane
    Jeste, Stevs i Ja smo bili prisutni kad je momak u GENEXOVOJ jakni prisao devojcici i pitao je u fazonu "a, sta cemo sad", kao da je opljackala banku. Drugacije svetli sa decijim
    Da, da zajedno smo bili. Samo što sam sutra dan obratio pažnju u čemu razlika, a ona je drugačijem "pištanju"
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  8. #18
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Ccc ovde niko ne cita sta pisem, znam za decije ali kako piste/svetle passovi za bake i deke, kapiram da ne piste razlicito za decu pa za juniore, pa za odrasle pa za sredovecne i na kraju za veterane (preko 70god), znaci da li neko zna sta i kako sa veteranima? Skipass za veterane je 400din dnevni tako da se isplati makar te svaki dan lovili (a nece svaki dan) koliki god da si baksuz.
    Space Shuttle Ski

  9. #19
    Member duleKG avatar
    Datum registracije
    25.08.2005
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    41
    Poruke
    36

    Podrazumevano

    vidis nisam razmisljao da razlicito svetli ili pisti, a da se kupuje stalno dnevni za 400 pa ne mogu ja babu da drzim celo zimovanje gore. ovo su ipak samo varijante prevare nista ozbiljno

  10. #20

    Podrazumevano

    ja sam baksuz mene bi odmah uhvatili
    ski rules


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas