Rezultati 1 do 10 od 15

Tema: Pansion "Dobrodolac" - Lose iskustvo

Hibridni pregled

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Podrazumevano Pansion "Dobrodolac" - Lose iskustvo

    Samo da na brzinu podelim sa svima vama lose iskustvo koje sam imao sa vlasnikom gore pomenutog objekta.
    Zena, sitno dete i ja smo planirali da prosli vikend provedemo na snegu, tako da sam se u prosli Ponedeljak dogovorio za dva PP (Subota i Nedelja) u vili "Dobrodolac".
    Sve je bilo u redu do cetvrtka uvece kada sam ja pozvao da bi jos jednom potvrdio da je sve u redu i da ne treba da brine da li cu doci ili ne...naravno kako to obicno biva, sledio je hladan tus "Znas, grupa iz Kineske abasade je trazila jos dva mesta tako da sam morao da im dam tvoju sobu, izvini, mogu da ti pomognem da nadjes neki drugi smestaj ovde".
    Naravno da nisam pristao da mi trazi alternativan smestaj posto nisam hteo jos jednom da rizikujem tako da na kraju nismo ni otisli na Kopaonik. :(

    Ne znam da li je ovo uobicajeno ponasanje prema gostima u "Dobrodolcu".... Ili mozda samo ja nisam imao srece pa sam se drznuo da idem u isto vreme sa nekim "vaznim" ljudima iz amabasade ....

    U svakom slucaju znam da se vise sa njima necu dogovarati bilo sta.

  2. #2
    Hocu da skijam!!!
    Datum registracije
    29.01.2006
    Lokacija
    NBGD
    Godina
    44
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong
    Samo da na brzinu podelim sa svima vama lose iskustvo koje sam imao sa vlasnikom gore pomenutog objekta.
    Zena, sitno dete i ja smo planirali da prosli vikend provedemo na snegu, tako da sam se u prosli Ponedeljak dogovorio za dva PP (Subota i Nedelja) u vili "Dobrodolac".
    Sve je bilo u redu do cetvrtka uvece kada sam ja pozvao da bi jos jednom potvrdio da je sve u redu i da ne treba da brine da li cu doci ili ne...naravno kako to obicno biva, sledio je hladan tus "Znas, grupa iz Kineske abasade je trazila jos dva mesta tako da sam morao da im dam tvoju sobu, izvini, mogu da ti pomognem da nadjes neki drugi smestaj ovde".
    Naravno da nisam pristao da mi trazi alternativan smestaj posto nisam hteo jos jednom da rizikujem tako da na kraju nismo ni otisli na Kopaonik. :(

    Ne znam da li je ovo uobicajeno ponasanje prema gostima u "Dobrodolcu".... Ili mozda samo ja nisam imao srece pa sam se drznuo da idem u isto vreme sa nekim "vaznim" ljudima iz amabasade ....

    U svakom slucaju znam da se vise sa njima necu dogovarati bilo sta.
    Bilo bi pristojno da su ti makar javili da pocnes da trazis drugi smestaj na vreme, a ne da cekaju da ti njih zoves. Bezobrazno, nema sta!!!
    Takve stvari, zaista, mogu da pokvare odmor.:mad:
    Ukoliko ne razlikujete skije od borda: skije su ono cega ima komada dva!!!

  3. #3
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    E, ne mogu da verujem za ovaj Dobrodolac, on mi je bre komsija, vec sutra cu
    da ga naduvam zbog ovog:mad:

  4. #4

    Podrazumevano

    Zbog ovakvog odnosa prema gostima,pozivam sve SKI MANIJAKE da bojkotuju ponudu DOBRODOLCA pa neka citave sezone ugoscuje "vazne ljude iz ambasada":mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

  5. #5

    Podrazumevano

    Slazem se u potpunosti SKI MANIJACI uvek zajedno

  6. #6

    Podrazumevano

    ali ipak tu ima i faktor ti njemu 200eur. za sobu a onda dodje onaj japanac i da mu 700eur. ,jeste da je krajnje neodgovorno i bezobrazno davati rezervisanu sobu ali ipak je covek zaradio troduplo vise kinte ,jbg ima nas malih i velikih ,zato ti mozda ces odgovarati 10 prijatelja za sobe u hotelu a to je -200*10=-2000eur. takodje za japanca "e brate ovde mnogo dobro dadose mi tudju rezervisanu sto znaci da uvek imas mesto u hotelu" i na to se nalozi jos min. 7 ito je 7*700=4900eur. 4900-2000=covek je 2900 eur. u dobitku JBG istina
    ski rules


  7. #7
    Member duleKG avatar
    Datum registracije
    25.08.2005
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    41
    Poruke
    36

    Podrazumevano

    mene si ubedio ali bane brat je bruce lee ne znam sta ce sa njim da radis

  8. #8
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od duleKG
    mene si ubedio ali bane brat je bruce lee ne znam sta ce sa njim da radis

    Mlogo sam jak

  9. #9

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bata Bane
    Mlogo sam jak
    Brate,stvarno ali stvarno si mnogo jak!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas