Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Koji hotel-Jugobanka ili Putnik(ali ne club A, vec onaj drugi malo dalji)

Hibridni pregled

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Question Koji hotel-Jugobanka ili Putnik(ali ne club A, vec onaj drugi malo dalji)

    Pozdrav ljudi! Imam fore do sutra ujutru da odluchim u koji hotel da idem. Na raspolaganju su mi Jugobanka i Putnik(onaj u Suncanoj dolini), s tim shto sam Jugobanku dobio na neku jeftiniju varijantu pa mi je cena ista kao i za putnik. Tako da cena nije faktor. Ono shto mi je kod Jugobanke ok, je to shto je u samom centru. Putnik jeste "malo" dalje, ali...ne znam, imam tamo zicu br1, pa uvek mogu na nju. Ono shto mi je najbitnije je SMESHTAJ! Manje vishe soba, ali bih voleo da je kupatilo ok, ne treba da buide neshto fancy, vec samo da nije ko u rumunskom zatvoru...Za jugobanku sam chuo da je klopa do jaja, ali za putnik znam da ima svedski sto....Sve u svemu, ko je bio i ko moze da mi uporedi i kaze neke korisne infos, bio bih mu/joj zahvalan....
    poz, Igor

  2. #2
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Ako ces izlaziti uvece definitivno banka.
    Space Shuttle Ski

  3. #3

    Podrazumevano

    Mislim da je Jugobanka na mnogoooo boljem mestu a Putnik je nesto bolji hotel, tako da ti u zbiru izadje na isto ....
    Kupatilo u Jugobanci je skoro pa rumunsko :mad:, drugo je korektno, a klopa je meni bila onako, isto korektna, ne mogu reci da je bila super....osoblje je bilo super
    Sve u svemu npr. zenu i dete ne bih vodio u Jugobanku, a sam ili sa MANIJACIMA nije problem

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas