Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Trka na Kopaoniku!!!

  1. #1
    Aggressive Brothers Crew Tek-FLo_abc avatar
    Datum registracije
    10.11.2005
    Lokacija
    kragujevac
    Godina
    37
    Poruke
    7

    Podrazumevano Trka na Kopaoniku!!!

    Cujte i pocujte kao sto je svima poznata fisova trka na kopaoniku odrzace se prekosutra ,a trening cinimi se sutra nisam siguran.trka ce biti odrazana na stazi Gobelja i staza za borderkros je odlicno napravljena mislim ja vam ne mogu objasniti preko foruma dodjite i uverite se sami...
    Pain is your friend, don't left HE beat YOU!!!

  2. #2

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Tek-FLo_abc
    Cujte i pocujte kao sto je svima poznata fisova trka na kopaoniku odrzace se prekosutra ,a trening cinimi se sutra nisam siguran.trka ce biti odrazana na stazi Gobelja i staza za borderkros je odlicno napravljena mislim ja vam ne mogu objasniti preko foruma dodjite i uverite se sami...
    Ma jel moguce, ima li tamo uopste snega dovoljno za ski hm hm ja mislio da idem na dan - dva ali odustah po nekim informacijama gola voda i bljuzga, sta sad da radim da idem ili ne?pozdrav

  3. #3
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Po mom misljenju ne vredi ici na Kop jer je temperatura svaki dan oko 10 stepeni, pa je i sneg koga ima 1m verovatno nikakav. Idite na www.hidmet.sr.gov.yu i videcete da ce i dalje da budu visoke temperature, tako da je ski sezona na kopu zavrsena.

  4. #4

    Podrazumevano

    da ne idem na brezovicu verovatno bih se iskombinovala da odem...ali jbg
    board-moja prva,prava i jedina ljubav

  5. #5
    Aggressive Brothers Crew Tek-FLo_abc avatar
    Datum registracije
    10.11.2005
    Lokacija
    kragujevac
    Godina
    37
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    e ovako trka je odrzana ali je border cross otkazan zato sto je neki "srbin" ukrao start masinu tako da je odrzan samo vele slalom a paralel slalom je otkazan zato sto nisu imali dovoljno kapija.staza je bila zaledjena da se ne bi sjebala posle prvog run-a i da ne bi morali da premestaju kapije.snega ima i imace ga jos dve nedelje po mojoj proceni.los je ali nije toliko koliko vi pricate zato sto uvece pada temperatura zajedno sa kisom sto znaci da prvi sloj snega uvece zaledi i sutradan moze onako solidno da se vozi...
    Pain is your friend, don't left HE beat YOU!!!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas