Strana 15 od 44 PrvaPrva ... 5131415161725 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 141 do 150 od 431

Tema: Novosti sa Kopaonika

  1. #141
    Senior Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd - centar
    Godina
    32
    Poruke
    142

    Wink

    E bio ja juce na marinim vodama i prodjem onu rampu za ski pass kad dodje zicnicar i pita jel moze da vidi moj ski pass (iako deciji vazi do 12 ja sam ga ipak uzeo iako imam 15) ! Dam mu ja ski pass i pita on mene koliko imam godina, a ja kazem 12 Pita me koje sam godiste, ja reko '94 Pita kreten koji je to razred srednje skole, ja reko 6 osnovne (sto bi po tim godinama i trebalo da bude ) Pita on jel to sigurno, ja reko jeste i on mi vrati ski pass i pusti me na zicu

  2. #142
    Senior Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd - centar
    Godina
    32
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    E da, ceo kop je izlepljen Stevsovim nalepnicama Tj na svakoj ski pass rampi, ponekoj korpi pa cak i na "plafonu" pancic express
    Koliko sam video Admin je zalepio samo jednu na Marinim vodama

  3. #143

    Podrazumevano

    Koji plakati o cfemu>????
    UŽIVAJTE U SKIJANJU DOK MOŽETE

  4. #144
    Senior Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd - centar
    Godina
    32
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Nisu plakati ! To su nalepnice i na njima je reklama za Stevsov sajt (www.infokop.net)

  5. #145

    Podrazumevano

    to se zove jeftin marketing
    ski rules


  6. #146
    Senior Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd - centar
    Godina
    32
    Poruke
    142

    Exclamation

    kosac (mobile)
    20.02.2007. 10:29 kucica na Centru se zapalila. Cetvorosed ne radi do daljnjeg!!



    Ovo sam zatekao na utiscima sa infokopa !!! Sad mozda se neko zeza, ali ipak ovako zvuci uzasno ! Inace ne vidim zasto cetvorosed nebi radio (i o kom cetvorosedu je rec ??? )

  7. #147
    Senior Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd - centar
    Godina
    32
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Evo i zvanicno je potvrdjeno da je na cetvorosedu pancic express izbio pozar... Vidite vec na infokopu - prvi kao i uvek
    Naravno, na sajtu skijalista srbije se ne pominje nista... sramota

  8. #148
    Ski Loonatic
    Datum registracije
    15.02.2007
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    37
    Poruke
    3

    Podrazumevano izveztaj sa Kopaonika 16.2-19.2

    Vratio sam se bas juce sa Kopaonika...Hm, sta reci... Bilo je dosta stranaca, Engleza narocito a i bilo je dosta ljudi iz Svedske i Norveske, ne znam doduse mozda zbog onog EuroCupa u snowboardu. Cene katastroficne pocev od ski pass-a, preko nocnog provoda(MB pivo od 0,33 kosta 225 din u novootvorenoj diskoteci koja se zove Vrh) do mleka u prodavnicama... Cene su uzasne, snega je bilo za skijanje, mada neke staze su progledale kao npr Krcmar. Neke staze bi trebalo cesce odrzavati(kao npr Gvozdac, zbog doooooosta kupsera)
    Sto se tice radova na Dubokoj1 sajla je postavljena ostaje jos da se namontiraju korpe... Stvarno ne mogu da verujem da ce je otvoriti tek 9. marta... Ma strasno... Ljudi u JP Skijalista Srbije u Konacima(gde se prodaju ski passevi) su toliko neljubazni da je to strasno, jer kad sam ih pitao kada bi otprilike trebalo da se zavrsi sa radovima na Dubokoj, su reaovali kao da sam ih oterao u PM.
    Sve u svemu ne zalim se na skijanje mada je bila velika guzva za ova 3 dana koliko sam bio, zbog vikenda naravno, tako da je na nekim stazama bila ogromna guzva(sa jedne staze se spustim za otprilike 2-3 minuta, a na zicarama sam znao da cekam i po 20 minuta)
    Mogli bi bolje da odrzavaju staze, i da snize cene, posto primecujem da iz godine u godinu postaju sve bezobrazniji...

    Toliko od mene sa Kopa

    Pozdrav svim onima koji zive za skijanje

  9. #149
    Senior Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd - centar
    Godina
    32
    Poruke
    142

    Talking

    Jej popravili su Pancic Express za samo 2 dana (jer su od onog pozara izgoreli neki kablipovi i valjda jos nesto) !!! Nisam mislio da cu ovo ikad reci, ali svaka cast ovima iz skijalista srbije

  10. #150

    Podrazumevano

    Ima li snega ?? Skoknuo bi na par dana ako je skijanje moguce ?!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 10 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 10)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas