Strana 16 od 44 PrvaPrva ... 6141516171826 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 151 do 160 od 431

Tema: Novosti sa Kopaonika

  1. #151
    Senior Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd - centar
    Godina
    32
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Sada se sneg topi i svaki dan najavljuju neku mecavu ,a nista da padne Po vremenskoj prognozi deluje da ce sledeca nedelja biti mnogo bolja po kolicini snega i temperaturi

  2. #152

    Podrazumevano

    u utorak/sredu nesdto novog snega a od vikenda otopljenje...teperature do 10 gore

  3. #153

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong Pogledati poruku
    u utorak/sredu nesdto novog snega a od vikenda otopljenje...teperature do 10 gore
    Mi dolazimo 11/3, znaci od skijanja nista!!

  4. #154
    Senior Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd - centar
    Godina
    32
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Meni ovi iz skijalista srbija uopste nisu jasni !! Duboka 2 je progledala jos pre tacno nedelju dana ! Znaci sve sam led i kamenje ! Mogu da zamislim kako je tek sad !! I sad sto ne nabacuju sneg onim novim topovima ???

  5. #155
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    19.11.2004
    Lokacija
    Beograd - Los Angeles
    Godina
    42
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Verovatno zato sto nema gde da ga utakne tamo,koliko se ja secam instalacija je sprovedena samo na centru i na malom jezeru doduse nisam bio par god ali cisto sumnjam da su nesto promenili.A mozda je i previse toplo nocu nisam obracao paznju na temp
    http://www.youtube.com/watch?v=f1V4CQxFTgo
    http://www.youtube.com/watch?v=__Faa87IQhk
    http://www.youtube.com/watch?v=-FA9f-4n2ME

    On zna a mi mislimo da znamo

  6. #156
    Senior Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd - centar
    Godina
    32
    Poruke
    142

    Thumbs down

    Da, verovatno si upravu ! Ali ljudi vidite koji su to degeni - kupili su 2 mobilna topa za sneg, a mogu da pokrivaju samo 2-3 staze

  7. #157

    Podrazumevano

    mislio sam da u sredu -cetvrtak odem na kop. ima li snega? kakva je prognoza? jel frka da se nadje smestaj u konacima?
    pozdrav svima

  8. #158

    Podrazumevano

    Dzonka, ne idi ukoliko ne padne josh snega.

    Bio sam na Kopu do 24-og Februara i poslednjeg dana nismo skijali jer su se staze pretvorile u smrznutu meshavinu kamenja i leda. Do 23-eg je moglo da se vozi, ali je oprema istrpela dosta oshtecenja.

    Najveci problem je u samom odrzhavanju staza, snega je generalno bilo ali ratrak majstori ne hebu 2% skijalishte i jednostavno prepushtaju celu situaciju sluchaju. Pricham o ozbiljnijim stazama poput Gvozdca, donjeg dela Krchmara, donji deo Duboke...

  9. #159

    Podrazumevano

    navodno bi veceras trebao da padne sneg... nisam pametan, tim pre sto je jedini smestaj koji sam pronasao je u grandu... pa ne bih da skupo platim sedenje po kaficima (po ceo dan)

  10. #160
    Senior Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd - centar
    Godina
    32
    Poruke
    142

    Talking

    Ej bre ljudi imamo razloga za veselje !! Pogledajte koliko je oblaka nad Srbijom,svi ovi zuti i ljubicasti !! Bas su se najvise nacickali oko Kopa !!! I pogledajte koliko ih jos dolazi

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 7 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 7)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas