Strana 33 od 44 PrvaPrva ... 23313233343543 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 321 do 330 od 431

Tema: Novosti sa Kopaonika

  1. #321

    Podrazumevano

    Naravno da je glupo sada da pocnu bilo sta da rade...bolje u Novembru pa da zure da zavse do Marta

    Po meni najveci prioritet je vestacki sneg (bar na glavnih 4-5 staza komplet i na jos par kriticnih mesta)...sve ostalo je daleko nevaznije.

  2. #322

    Podrazumevano

    Da, veštački sneg je najvažniji, i ne samo za Kopaonik (nego i za sve ostale podjednako), da ne mora da se "baja" kad će da padne sneg .

    Ali i snow park, što pomenu Tadija, je isto legitimno pitanje, ako postoji snow park sa "topom" koji ga pokrivaju, tj. taj "mali" prostor - u nedostatku snega može "klincima" da pruži odličnu zabavu (i par polomljenih zglobova ).

  3. #323
    (Magare)² TADIJA_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44°48 N - 20°23 E
    Godina
    32
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    a do snowparka treba doci, posto on treba da bude na gobelji...
    a za taj sneg....ja ne znam ali meni nije bas vazan...ako nema snega necemo da skijamo, kao do sad
    jedino zbog mesanja sa ovim prirodnim , pa da sezona moze da traje do maja

  4. #324

    Podrazumevano

    Ne mora da bude na Gobelji (snow park) , drugo je šta planiraju . A veštački sneg, pa to mora, kako će ljudi da planiraju odmor? (a Kop prebukiran )

    Izvor: infokop.net

    Javni poziv za izgradnju isklopive četvorosedešnice na Gobelji

    U Službenom glasniku Republike Srbije objavljen je javni poziv za dodelu ugovora o javnoj nabavci dobara, radova i usluga isklopive četvorosedne žičare, kapaciteta 2400 skijasa na sat, sa građevinskim, elektromontažnim i mašinskim radovima i isporukom projektne dokumentacije sa nostrifikacijom po sistemu „ključ u ruke", na planini Kopaonik- Gobelja, Republika Srbija broj nabavke 270/08.
    Rok za dostavljanje ponuda je 30 dana od dana objavljivanja u „Službenom glasniku RS", a javno otvaranje ponuda obaviće se odmah po isteku roka za dostavljanje ponuda, odnosno poslednjeg dana roka u 13.30 časova u prostorijama Ministarstva ekonomije i regionalnog razvoja.

  5. #325

    Podrazumevano

    vjestacki snijeg je odlicna stvar za rani start sezone kao i za prosuzetak iste
    prirodni snijeg je ono pravo ali lijepo je znati da su staze pripremljene
    da nece biti skijanja na travi
    koliko skijalista ovdje otvore i po mjesec dana prije prvog snijega
    sjecam se jedne godine bilo je to pocetkom novembra
    u novembru je svaki snijeg powder
    cim podju prve hladnoce artiljerija moze da se raspali
    i ne treba da bude previse ispod nule

  6. #326
    (Magare)² TADIJA_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44°48 N - 20°23 E
    Godina
    32
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    web kamera sa Jata

  7. #327

    Podrazumevano

    1. Avgust 2008. Kopaonik - Radovi na instalacijama za veštački sneg na Kopaoniku
    U petak sam par sati boravio na Kopaoniku, i odmah sam uočio da su radovi na instalacijama za veštački sneg na Kopaoniku u toku. Još pri dolasku, sa puta se vidi da se radi na sanaciji i proširenju jezera u dnu žičare Mali karaman.





    Takodje, po sred staze malo jezero se vidi, verovatno skoro iporučena oprema za postavljanje instalacija duž ski staza.

  8. #328
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Jel ima kakvih novosti sa kopa ?

    Dokle je stigla izgradnja vestackog jezera ?

    Jel planiraju da pocnu da grade zicaru na gobelji i pasarelu ?

    Kada ce postavljati vodenu instalaciju na karamanu ?

  9. #329

    Wink novosti sa Kopa

    Evo i na sajtu SSa novosti sa Kopa

    http://www.skijalistasrbije.rs/index...id=84&Itemid=1

    Svaka čast Zoranu na vesti sa Kopa, ali zar Skijališta Srbije ne bi mogla i sama da izveštava sa terena - o svojim radovima tamo???

    Pored ovih sadašnjih informacija koje mi već imamo (i bez sajta SS) bio bi red da obaveštavaju šta oni rade na skijalištima.

  10. #330

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Evo i na sajtu SSa novosti sa Kopa

    http://www.skijalistasrbije.rs/index...id=84&Itemid=1

    Svaka čast Zoranu na vesti sa Kopa, ali zar Skijališta Srbije ne bi mogla i sama da izveštava sa terena - o svojim radovima tamo???

    Pored ovih sadašnjih informacija koje mi već imamo (i bez sajta SS) bio bi red da obaveštavaju šta oni rade na skijalištima.

    Jest, pa da ih neko posle pita kad ce da zavrse i dokle su stigli radovi, i sto nisu poceli onda kada se pocinje nego po svom obicaju pred kraj ili u drugoj polovini gradjevinske sezone.

    Ovako, kad zavrse dobro su zavrsili.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 6 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 6)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas