Strana 25 od 44 PrvaPrva ... 15232425262735 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 241 do 250 od 431

Tema: Novosti sa Kopaonika

  1. #241

    Podrazumevano

    Ono sto smo ocekivali desilo se. Jutros 70cm. Svezeg, neutabanog, znaci oko 30cm.

  2. #242

    Podrazumevano Nize Cene Ski Passa!!

    HVALA BOGU DA SU SE SETILI!

    DOLAZIMO ZA VIKEND!

    Popust na cene ski karata

    27. mart 2008.

    JP „Skijališta Srbije“ obaveštava svoje korisnike da će od petka, 28. marta 2008. godine obezbediti popust na ski karte u Ski centru Kopaonik.

    Popust na cene ski karata kreće se od 20 do 50 odsto tako da cena poludnevnog ski pasa za odrasle iznosi 800 dinara dok za decu poludnevni ski pas košta 650 dinara. Dvodnevna ski karta za odrasle je 2.000 dinara, a za decu 1.000 dinara. Šestodnevni ski pas iznosi 4.000 dinara za odrasle i 2.700 dinara za decu.

    Na Kopaoniku je trenutna visina snežnog pokrivača 85 cm i radi 14 žičara. JP „Skijališta Srbije“ poziva sve ljubitelje skijanja da iskoriste povoljne vremenske prilike i produžetak sezone kako bi uz obezbeđene povoljnosti uživali u prolećnom skijanju u Ski centru Kopaonik.

  3. #243

    Podrazumevano Novosti sa ovog vikenda!!!

    Pre otprilike sat vremena vratili smo se sa vikenda. Sta da kazem sem da je bilo predivno. Snega puno, staze (sve su radile) dobre do 12 idealne posle malo slabije (mekse) ali kada se pogleda kalendar ovaj suncani ski vikend je dar boziji! Dace bog jos snega pa da za u naredne dve nedelje zakacimo bar jos jedan dan na Kopu. Ko nije ovaj vikend skijao ima za cim da zali!

  4. #244

    Podrazumevano

    Ne znam sta znaci "sve su staze radile". Prema ski infu, 8 zica od 23 ukupno nije radilo. To je sluzbena informacija. Nisu radile obe Bele reke, jedna Gobelja, Suncana dolina... Strugu i Ledenice i ne pominjem.

  5. #245
    (Magare)² TADIJA_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44°48 N - 20°23 E
    Godina
    32
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    to za bele reke je mislim opravdano posto ne verujem da ima snega tamo a nema gostiju u brzecu...suncanu da su pustili mislim da to ne bi licilo na skijanje, vec na rock crawling...o ledenici i strugi vise i ne razmisljamo , one su samo skup rezervnih delova.jedino su mogli da puste gobelju, steta sto nisu...
    ne bih da ispadne da ih pravdam , ali koliko sam cuo bili su bas dobri uslovi za skijanje, a ski pas jeftiniji za do 50 %...

  6. #246

    Podrazumevano

    Znam ja da uvek ima dovoljno dobrih razloga zašto staze na Kopaoniku ne rade, samo kažem da nije tačno da su SVE radile. polako smo se navikli na to da je normalno da stanje kad staza ne radi, a kad je puste sreci našoj nema kraja. Pretvorili su nas u ludake iz onog vica - dali su nam bazen, a ako budemo dobri pustice nam i vodu.
    Izmenio/la plageton; 31.03.2008 u 13:51.

  7. #247
    (Magare)² TADIJA_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44°48 N - 20°23 E
    Godina
    32
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton Pogledati poruku
    Znam ja da uvek ima dovoljno dobrih razloga zašto staze na Kopaoniku ne rade, samo kažem da nije tačno da su SVE radile. polako smo se navikli na to da je normalno da stanje kad staza ne radi, a kad je puste sreci našoj nema kraja. Pretvorili su nas u ludake iz onog vica - dali su nam bazen, a ako budemo dobri pustice nam i vodu.
    Welcome to Србија

  8. #248

    Podrazumevano Poslednji vikend u martu 2008

    Plageton u pravu si a ja sam pogresio ali ne namerno! Mislio sam radile su sve staze koje su radile tokom prethodne ski sezone (gledajuci ski info na ovom sajtu) neke nazalost ne rade vec duzi period. Najbitnije je "vecina staza" koje su radile tokom pune sezone, da su radile ovog vikenda. Kad se pogleda datum to je stvarno OK! A to zasto smo srecni i kada ovoliko staza radi od ukupnog broja, e to je vec pitanje monopola SKIJALISTA SRBIJE!
    Ja sam se posteno iskijao i bilo mi je lepo i nek nas vreme posluzi pa da uhvatimo jos jedan ili dva vikenda dok sneg totalno ne okopni ili dok monopolisti ne zatvore zice! Pozdrav!

  9. #249
    Senior Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd - centar
    Godina
    32
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Nezvanicna vest je da je konacno odobrena izgradnja novog isklopivog cetvoroseda na Krcmaru,dok se jedan definitivno montira na Gobelju relej i jos jedan do vikend naselja
    Svaka cast SS !!!

  10. #250
    (Magare)² TADIJA_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44°48 N - 20°23 E
    Godina
    32
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od kop Pogledati poruku
    Nezvanicna vest je da je konacno odobrena izgradnja novog isklopivog cetvoroseda na Krcmaru,dok se jedan definitivno montira na Gobelju relej i jos jedan do vikend naselja
    Svaka cast SS !!!
    kao je stvarno tako, skidam kapu...jos samo vestacki sneg i da se to zavrsi na vreme...pre iznenadnih snegova u novembru i decembru

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 5 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 5)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas