Vratio sam se bas juce sa Kopaonika...Hm, sta reci... Bilo je dosta stranaca, Engleza narocito a i bilo je dosta ljudi iz Svedske i Norveske, ne znam doduse mozda zbog onog EuroCupa u snowboardu. Cene katastroficne pocev od ski pass-a, preko nocnog provoda(MB pivo od 0,33 kosta 225 din u novootvorenoj diskoteci koja se zove Vrh) do mleka u prodavnicama... Cene su uzasne, snega je bilo za skijanje, mada neke staze su progledale kao npr Krcmar. Neke staze bi trebalo cesce odrzavati(kao npr Gvozdac, zbog doooooosta kupsera)
Sto se tice radova na Dubokoj1 sajla je postavljena ostaje jos da se namontiraju korpe... Stvarno ne mogu da verujem da ce je otvoriti tek 9. marta... Ma strasno... Ljudi u JP Skijalista Srbije u Konacima(gde se prodaju ski passevi) su toliko neljubazni da je to strasno, jer kad sam ih pitao kada bi otprilike trebalo da se zavrsi sa radovima na Dubokoj, su reaovali kao da sam ih oterao u PM.
Sve u svemu ne zalim se na skijanje mada je bila velika guzva za ova 3 dana koliko sam bio, zbog vikenda naravno, tako da je na nekim stazama bila ogromna guzva(sa jedne staze se spustim za otprilike 2-3 minuta, a na zicarama sam znao da cekam i po 20 minuta)
Mogli bi bolje da odrzavaju staze, i da snize cene, posto primecujem da iz godine u godinu postaju sve bezobrazniji...

Toliko od mene sa Kopa

Pozdrav svim onima koji zive za skijanje