Strana 37 od 44 PrvaPrva ... 273536373839 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 361 do 370 od 431

Tema: Novosti sa Kopaonika

  1. #361

    Podrazumevano

    Ocekuje se da ce cene ski passa za Kopaonik biti objavljene do sajma Expo-zim 04.12.2008.
    U vreme trajanja Nosadskog sajma turizma, iz JP Skijalista Srbije je najavljena i verzija 10-dnevnog ski pasa, koji ce moci da se koristi proizvoljan broj dana tokom sezone... Ovo ce biti zanimljivo za one koji planiraju odlazak na vise ski vikenda tokom zime.
    E, sada koja ce mi biti cena??? Sigurno skuplje od klasicnog 10-todnevnog, a jeftinije od 5 x 2-dnevni.
    Treba uzeti u obzir da se ne ide svaki put po ski pass i na kraju vikenda na vrecanje kartice zbog depozita, jer tada su uglavnom guzve na prodajnim mestima. Znaci iz busa ili auta pravo na zicu...

  2. #362

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od admin Pogledati poruku
    Ocekuje se da ce cene ski passa za Kopaonik biti objavljene do sajma Expo-zim 04.12.2008.
    Ma ne moraju da se žure ima se vremena... kao neko će prepisati njihove cene... Ili čuvaju za iznenađenje.

    Citirati Originalno postavljeno od admin Pogledati poruku
    E, sada koja ce mi biti cena??? Sigurno skuplje od klasicnog 10-todnevnog, a jeftinije od 5 x 2-dnevni.
    Stvarno je pitanje koliko će biti skuplje nego prošle godine? Bilo je invensticija ipak, pa su bili i izbori i tako to
    Ipak je dobro da otvore i tu mogućnost da se ski-av prekida, pa neka i bude skuplji ali malo.
    Samo da ne bude kupovina moguća za vreme sajma, pa investiraj unapred, a koristi u martu?
    Valjalo bi da mozeš da je kupiš kad prvi put dođeš na vikend i polako da krckaš...

    Sa ovim sistemom ski-data to je svakako moguće i šteta da se ne koristi. Sistem beleži sve prodate karte i ako kreneš da koristiš poništi jedan dan ako ga sutra ne ikoristiš čuva ga u bazi i tako redom.
    Trebalo bi samo da i mi kao korisnici kroz web recimo možemo da vidimo šta smo iskoristili da imamo neki dokaz ako se rećimo nešto desi... Mogli bi da vidimo i statistiku naših kretanja po skijalištu. Čini mi se da je neko na ovom ili nekom drugom forumu komentarisao slična rešenja u inostranstvu.

    Pitanje je samo poverenja tj mi da verujemo da se taj podatak čuva... Ali to je stvar poverenja...

  3. #363
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    60
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Mene već mesecima bole leđa, pa se bol preneo u desnu nogu i do skoro sam veoma teško hodao... išao na terapije, elektro-magnetno-lasereske... i dalje boli... išao na tradicionalno-alternativne terapije... boli al manje...
    Reče mi jedna cura, ne znate je vi... da zaebem sve te stvari i da počnem pozitivno da razmišljam... kao ustanem ujutru i sam sebi kažem "ništa me ne boli..." i tako nekoliko dana i ozdraviću...

    Citirati Originalno postavljeno od aaaaaa Pogledati poruku
    Ma ne moraju da se žure ima se vremena... kao neko će prepisati njihove cene... Ili čuvaju za iznenađenje.
    Dakle ljudi... JPSS će nam ove godine neće dizati... spustiće nam ove godine.... cenu skipass-a...

  4. #364

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od hehehe Pogledati poruku
    Dakle ljudi... JPSS će nam ove godine neće dizati... spustiće nam ove godine.... cenu skipass-a...
    Ma naravno dinar već dugo kida euro i eto stalno nam se spušta... cene dakle sve a ne samo ski kera!

    Prosto treba da se zabrinemo

    E ajde da tipujemo kakve će cene biti ove godine u odnosu na prošlu. Mada će biti objavljenje na EXPO-Zimu uskoro.

    tip: +10%

  5. #365

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od aaaaaa Pogledati poruku
    Ma naravno dinar već dugo kida euro i eto stalno nam se spušta... cene dakle sve a ne samo ski kera!

    Prosto treba da se zabrinemo

    E ajde da tipujemo kakve će cene biti ove godine u odnosu na prošlu. Mada će biti objavljenje na EXPO-Zimu uskoro.

    tip: +10%
    bez sajamskog popusta sedmodnevna ski dzukela mora da kosta oko 10,500 din

  6. #366

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Max Pogledati poruku
    bez sajamskog popusta sedmodnevna ski dzukela mora da kosta oko 10,500 din
    Bogami to bi bila bas jaka cena od 130€, prosle je bio oko 7000 a da ode 50€ mlogo je... mada...

  7. #367

    Podrazumevano

    Prosle sezone cena sedmodnevnog ski pass-a je bila 9100 din
    http://www.infokop.net/ski-pass.html

  8. #368

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Max Pogledati poruku
    Prosle sezone cena sedmodnevnog ski pass-a je bila 9100 din
    http://www.infokop.net/ski-pass.html
    Da mora da sam gledao cene za seniore!
    Moja greska

  9. #369
    (Magare)² TADIJA_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44°48 N - 20°23 E
    Godina
    32
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Javni poziv za Ugovor o poslovnoj saradnji u oblasti podučavanja skijanja

    27.10.2008. u 08:46

    Saglasno odredbama Zakona o javnim skijalištima („Sl. glasnik RS" br. 46/2006) i Statuta JP „SKIJALIŠTA SRBIJE" sprovodi se postupak prikupljanja ponuda za zaključivanje Ugovora o poslovnoj saradnji u oblasti podučavanja skijanja i specijalizovanih zimskih sportskih aktivnosti u zimskoj sezoni 2008/2009. godine u ski centrima „Kopaonik", „Stara planina" i „Zlatibor".
    izvor: www.infokop.net

  10. #370
    (Magare)² TADIJA_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44°48 N - 20°23 E
    Godina
    32
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Počela izgradnja nove četvorosedne žičare na Kopaoniku
    28.10.2008.

    Ministarka za Nacionalni investicioni plan Verica Kalanović, državni sekretar za turizam Goran Petković i vršilac dužnosti generalnog direktora JP „Skijališta Srbije“ Nebojša Skorić danas su postavili kamen temeljac na lokaciji Gobelja na Kopaoniku i time ozvaničili početak izgradnje nove isklopive četvorosedne žičare na ovoj planini.

    „Ovo je početak planskog investiranja u Kopaonik, a ulaganje u infrastrukturu ovu planinu treba da pretvori u centar koji ispunjava sve standarde modernih evropskih centara. Nakon detaljne analize master plana investiranje će biti nastavljeno“, navela je ministarka za NIP Verica Kalanović i dodala da će razvijanje turističke infrastrukture obezbediti priliv sredstava od turista kao i razvoj opština Brus i Raška.


    Državni sekretar za turizam Goran Petković naglasio je da je reč o ulaganju u najmoderniju isklopivu žičaru te da je početak njene izgradnje najava planskog ulaganja u Kopaonik. Dodao je da će se, kada početkom iduće godine budu poznati rezultati master plana za ovu planinu, znati kako će se razvijati skijalište, letnji sadržaji i hoteli.


    „Sa izvođačima master plana obavljene su konsultacije i žičara „Gobelja“ već je uklopljena u ovaj plan“, rekao je Petković i istakao da će ovaj projekat otvoriti vrata novim investitorima.


    Skijališta Srbije spremno dočekuju predstojeću zimsku sezonu i, prema rečima v.d. generalnog direktora ovog preduzeća Nebojše Skorića, u toku su završni radovi na polaganju instalacija za veštačko osnežavanje, nabavljeni su novi tabači snega, a staze će biti pripremljene na evropskom nivou.


    Nova žičara na lokaciji Gobelja, proizvođača Doppelmayr, moći će da preveze 2.400 skijaša na sat, a brzina kretanja će biti 5 metara u sekundi. Pogonska stanica nalaziće se na 1.694, a okretna na 1.926 metara nadmorske visine. Ukupna dužina trase žičare biće 840 metara.


    Vrednost ove investicije je oko 253 miliona dinara, a finansira se sredstvima Nacionalnog investicionog plana.

    izvor: www.skijalistasrbije.rs

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 6 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 6)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas