Strana 14 od 44 PrvaPrva ... 4121314151624 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 131 do 140 od 431

Tema: Novosti sa Kopaonika

  1. #131
    Junior Member milica avatar
    Datum registracije
    16.03.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    43
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    Pada sneg !!!


  2. #132
    rođen kao manijak shadow avatar
    Datum registracije
    03.02.2005
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    39
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Ili bolje reći MEĆAVA

  3. #133

    Podrazumevano

    i da pada - džaba. http://www.weather2umbrella.com/
    pa još :
    Zima prošla, leto nepredvidivo

    (preuzeto iz http://www.blic.co.yu/blic/danas/broj/strane/tema.htm )

  4. #134

    Podrazumevano

    Da ne prodje nezapazeno. Beli li se parking ispred Jat a, 17cm. Vreme je za ski vikende.
    Da li slucajno neko ima telefone od vile Ivane, Nikole i Bijanke?

  5. #135

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milica Pogledati poruku
    Pada sneg !!!
    Hoce li neko javiti trenutno stanje na Kopu ? Na sajtu pise da danas ima 0 - 5cm snega na stazama ??

  6. #136

    Podrazumevano

    Ne znam na kom sajtu to citas ali na www.infokop.net lepo pise 40 cm snega! i to u 7 ujutru danas!!!

  7. #137
    Member svetskigigacar avatar
    Datum registracije
    18.12.2006
    Lokacija
    Leposavic/Beograd
    Godina
    39
    Poruke
    32

    Podrazumevano

    Pitanje je da li ce se to zadzati... Nada se da hoce i da ce padati jos jos jos!!!

    Let it snow, let it snow, let it snow!!!

  8. #138
    Senior Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd - centar
    Godina
    32
    Poruke
    142

    Wink

    E ljudi ovde je extra za skijanje !! Sve staze su eeeeeextra sem suncane doline i krcmara !!! Prvi put u zivotu sam se spustio na krcmaru i ne mogu da verujem kako divna konfiguracija staze !! Medjutim cim prodjete medjustanicu ima gomiletina kamenja, stencina (!!!), blata JEEEEEEELKI, leda i jos gomile gadosti !!!!!!! I zica je ocajna !!! Dok sam se ja peo na njoj, od pocetka do vrha zaustavljala se bar 10 do 15 puta !!! Motor se stalno pregreva (ja mislim) i staje !! Zica uopste nema kocnice tako da kad ona stane pocnete da se vracate unazad !!!!!!!!!!!!!!!!!! Inace stolice i stubovi na njoj vibriraju ko vibratori Prosto pocnu da se stubovi ljuljaju levo-desno (!!!!) ! Inace ne znam sta se lozite, danas uopste nije padao sneg !!
    Danas se pokvario i novi cetvorosed na dubokoj, stajao je par sati :(
    U cetvrtak se na knezevskim barama ladno otkacio tocak sa stuba (ne veliki nego onaj mali, ko na sidru sto obezbedjuje da ne iskoci sajla ), a zica je i dalje ladno radila !! Juce se pokvarilo i suvo rudiste (po obicaju) !!
    Danas je bila uzasna maglustina a na kraju dana se jos vise progustila i poceo je leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeden vetar !!!
    Na pancicu je bilo neuporedivo hladnije nego u centru !!!
    Sve u svemu skijanje je ovde super i snega ima sasvim dovoljo !!!
    Pozdrav za sve !!

  9. #139

    Lightbulb

    Citirati Originalno postavljeno od kop Pogledati poruku
    ...
    Inace ne znam sta se lozite, danas uopste nije padao sneg !!
    ...
    Obrati pažnju na datum (pored vremena) posta, ovi postovi pre tebe su stari skoro mesec dana, taaako da .

    Sada ima u dosta centara dosta snega, i pada novi - tako da je pravo vreme za skijanje .

  10. #140
    Junior Member nesco avatar
    Datum registracije
    21.03.2005
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godina
    43
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Posto volim da citam izvestaje i utiske sa Kopaonika evo i mojih.
    Poslednji put na Kopu sam bio pre dve godine a u medjuvremenu sam bio u Banskom, tako da cu malo uporediti sadasnje stanje ova dva ski centra.
    Ajd prvo pozitivne stvari, kojih je mnogo mnogo vise, srecom.
    Cetvrosedi su prava stvar, pogotovo ovi "isklopivi" i sada se zaista mnogo vise vremena provodi u skijanju, nego u voznji. Ono sto mi nije bas jasno, zasto ne rade uvek u najvecoj brzini. Primetio sam da u Dubokoj 2, pale 4sed na brze tek kad se formira red. Dok 4sedi sa pokretnom trakom rade jako sporo, iako se guzva cesto napravi.
    Sto se tice sedanja po cetvoro na zicu kad je guzva, cini mi se da se ljudi trude da to ispostuju, tako da su korpe obicno bile pune.
    Sredjivanje staza konacno izgleda kako treba, staze su sredjivane svaki dan i to sve, cak i Gvozdac, Ledenica i Krcmar. Izgleda da su kupili nove tabace, il ovog puta mogu da se uspenju
    uz Gvozdac . Par dana zbog vetra nisu radile sve zicare, al kako se brzina vetra menjala, postepeno su palili i ostale zicare, npr. Gvozda je proradio jedan sat pre zatvaranja, al je ipak radio. Ovo predhodnih godina je bilo nemoguce.
    Sad jedna VELIKA zamerka, Krcmar, nije mi jasno kako su pustili stazu na kokoj su izrasle jelke, a tabac kad je prosao i samo ih izlomio. Tako da su sad ostali samo panjici koji strce iz snega. Jako jako opasno. To je onaj crni deo, dok je gornji deo staze raltivno dobar. Ovaj deo sa panjicima se moze izbeci koriscenjem precice prema Dubokoj. Zicara je posebna prica,
    jako je spora, svaki cas staje, tako da se mnogo vise ispalti ici na Krcamr preko Duboke 2 i Centra.
    Sve u svemu Kop je postao najbolji ski centar u regionu, po meni bolji i od Banskog a neuporedivo bolji od Jahorine.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 8 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 8)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas