Strana 1 od 44 12311 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 431

Tema: Novosti sa Kopaonika

  1. #1
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    113

    Podrazumevano Novosti sa Kopaonika

    Sta se desava na kopaoniku. Ima li kakvih novosti kada ce poceti gradnjaj cetvrtog cetvoroseda. Jel se gradi nesto ili je sve mrtvo od kraja sezone.

  2. #2
    Ski_Maniac Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Godina
    38
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bojan87
    Sta se desava na kopaoniku. Ima li kakvih novosti kada ce poceti gradnjaj cetvrtog cetvoroseda. Jel se gradi nesto ili je sve mrtvo od kraja sezone.
    ZAAABOOORAVITE LJOOODI VISE NA KOPAONIK!!!
    Kopaonik je komunjarska tvorevina i nema vise ulaganja u kop, dosta je toga bilo!!! Stara planina, Brezovica......o tome hotju da Vas cujem!!!

  3. #3
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Pa i ja sam za Staru planinu, ali neka se prvo zavrsi Kopaonik do kraja. Sta sad ce mo da stanemo sa izgradnjom na kopaoniku, a zapocemo Staru Planinu, pa ce mo i tamo da zbog necega da zaustavimo izgradnju i nista necemo imati uradjeno do kraja.

  4. #4
    Ski_Maniac Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Godina
    38
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Kako to mislis da stanemo sa izgradnjom, pa na Kopu od divljih hotela za koje je gorica gajevic davala dozvole ne moze vise ni igla da stane. Gde ces vise da gradis na kopu. Pogledaj borove pored puta, koliko je unisteno zbog automobila i motornih sanki. A sto se tice izgradnje zicara, pa cetvorosed na malom karamanu je promasena investicija 100% a i ne znam gde mislis da se grade nove staze.

  5. #5
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    60
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    @Krecha_86: Peace litle Mitjo, peace!

  6. #6
    Aggressive Brothers Crew Tek-FLo_abc avatar
    Datum registracije
    10.11.2005
    Lokacija
    kragujevac
    Godina
    37
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    u staru planinu je ulozeno 60 miliona evra za izgradnju ski centra.pored toga Golub sa Burtono pravi snowpark...
    Pain is your friend, don't left HE beat YOU!!!

  7. #7
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Bilo je reci na ovom forumu o Krivoj reci koja je jedna od najboljih delova kopaonik, i na njoj mogu da se izgrade nove zice.

    Inace ja sam pitao nekoga ko voli Kopaonik da mi prokomentarise sta se desava na kopu, naravno ako zna. A nisam pita nekoga da mi kaze kako on mrzi kopaonik i da ga nepodnosi.

  8. #8
    Ski_Maniac Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Godina
    38
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bojan87
    Bilo je reci na ovom forumu o Krivoj reci koja je jedna od najboljih delova kopaonik, i na njoj mogu da se izgrade nove zice.

    Inace ja sam pitao nekoga ko voli Kopaonik da mi prokomentarise sta se desava na kopu, naravno ako zna. A nisam pita nekoga da mi kaze kako on mrzi kopaonik i da ga nepodnosi.
    Izvini Bojane, stvarno sam preterao :(
    Nadam se da se ne ljootis...previse, samo sam hteo da kazem da ima mnogo lepsih planina od Kop-a i voleo bih da ih ti kao clan ski manijaka obidjes zajedno sa nama.

    Pozz

  9. #9
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Bio sam na Kopaoniku pre nekih 20tak dana. Nažalost nisam stigao još uvek da postavim fotografije. Uglavnom mrtvo je da mrtvije ne može da bude. Prljavština na sve strane. Snega je još uvek bilo i to ne malo. Npr. Gvozdac i Ledenice su skoro komplet bili pod snegom. Samo uzani srednji deo je progledao dok je sa strane bilo izobilje snega. Sve u svemu da se radilo tokom sezone kako treba moglo bez problema da se skija i za 1 maj.

    Naravno ništa još uvek nije počelo da se gradi. Ako bude gradnje, a nadamo se da će biti gradiće se Duboka I. Po svoj prilici ako se pogleda dinamika radova prošlih godina radovi će krenuti u septembru.

    Ono što treba Kopaoniku, a što nije neki problem uraditi je još neka osvetljena staza. Mislim da bi za početak Karaman Greben bio idealno rešenje za tako nešto. Posebno što je pri kraju sezone noćno skijanje jedino kvalitetno na takvim visinama.

    PS: Da bi jedan centar održavao kvalitet usluge mora non stop da se ulaže u njega.
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  10. #10

    Podrazumevano

    Jesi li prosao kroz Brzece? Interesuje me da li se grade novi hoteli... Bilo bi stvarno logicno da se obustavi gradnja hotela u centru i da se napravi toliko spominjana i zeljena gondola...
    Pozdrav

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas