Strana 8 od 12 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 71 do 80 od 112

Tema: Cene ski pass-a

  1. #71
    Senior Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd - centar
    Godina
    32
    Poruke
    142

    Angry

    Citirati Originalno postavljeno od admin
    Prema nezvanicnim informacijama, nove zicare u Dubokoj u najboljem slucaju ce biti spremne 15 januara. Samim tim ni Krcmar nece biti dostupan.
    Kada se zavrsi montaza stubova na staroj planini, helihopter se seli na Kopaonik. Jos je pono posla ostalo...
    Dakle, realno, na Kop radi skijanja ne ici pre februara 2007...
    Pa kad su moroni ! Umesto da su sa izgradnjom poceli na prolece oni pocnu dva meseca pred sezonu, sto naravno nema nigde na svetu !

  2. #72

    Podrazumevano

    zaista ih ne razumem, ni najmanje !!!

    zašto bi neko završavao radove u jeku udarne sezone ???

    umesto da počnu sa gradnjom krajem leta i da se sve završi do polovine decembra, i puste u rad pun kapacitet.... pa njima u dzep sve to ide !!!

    ovo moze samo u srbiji !!!

  3. #73

    Podrazumevano

    jbg srbija bato
    ski rules


  4. #74
    Snow Man ThE_MaN avatar
    Datum registracije
    30.10.2005
    Lokacija
    Kruševac
    Godina
    46
    Poruke
    62

    Podrazumevano

    Neverovatno da su se setili da objave cene!

    Moje mišljenje je da ovo što su uradili sa cenama i nije baš najsrečnije rešenje.
    Nekako mogu da razumem povećanje cene tokom januara. Vreme odmora puna sezona. Ali nikako ne razumem da te cene zadrže i tokom februara. I na kraju u ove cene u martu, po meni bi trebale da budu kao i u decembru ako ne i niže. Naravno mi se tu ništa ne pitamo, tako da ko voli nek izvoli.

    Mislim da su malo više preterali sa sezonskim passom sa i bez slike. Tako da će ove godine ta varijanta otpasti. A još mi je manje jasno da sezonski pass što kasnije kupš to više košta. ili ti ispada da kupiš sezonski pass 15 dana pred kraj sezone i platiš isti 10% skuplje nego na početku sezone kada teoretski imamo 100 dana snega. Gde je tu logika.

    I još ovo sa poludnevnim pass-om tek nema nikakve logike posebno u januaru i februaru.

    Nadao sam se da će ovi biti ako ne bolji od Genexa onda bar isti. Međutim ovi su daleko prevazišli genex u svakom pogledu. Izgleda ljudi tek došli pa im mnogo para treba za u džep. U prevodu ovi su još veći lopovi!
    -= Craig Kelly is my copilot =-

  5. #75

    Podrazumevano

    koja bi to cijena bila kad se to prevede u dolare i li u euro?

  6. #76
    Snow Man ThE_MaN avatar
    Datum registracije
    30.10.2005
    Lokacija
    Kruševac
    Godina
    46
    Poruke
    62

    Podrazumevano

    jedan dolar je 59 din.
    jedan evro 78,3 din.

    Pa ti sad vidi!
    -= Craig Kelly is my copilot =-

  7. #77

    Podrazumevano

    ali opet je najjeftiniji ski pass u evropi kako god da okreneš !!!

    ali opet za naše uslove nije realan... tako da kako god okreneš uvek neko ima da se žali, oni što je jeftino, a mi što je preskupo !!!

    i tako u nedogled...

  8. #78

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od diplomata
    ali opet je najjeftiniji ski pass u evropi kako god da okreneš !!!

    ali opet za naše uslove nije realan... tako da kako god okreneš uvek neko ima da se žali, oni što je jeftino, a mi što je preskupo !!!

    i tako u nedogled...
    110e je u Banskom (doduse 6-todnevni), a na Jahorini je oko 70e 7modnevni tako da nije bas najjeftiniji.

  9. #79

    Podrazumevano

    Pre sam to spominjao ali izgleda da cu opet.

    Nemozes porediti Jahorina V Kopaonik u ceni ski pasa. Ako tako oces Kopaonik ima 5 cetvoroseeda i 20 staza a Jahorina zardjale budjave zicare i 5 staza tako da nemozes to da uporedjujes
    UŽIVAJTE U SKIJANJU DOK MOŽETE

  10. #80

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    Pre sam to spominjao ali izgleda da cu opet.

    Nemozes porediti Jahorina V Kopaonik u ceni ski pasa. Ako tako oces Kopaonik ima 5 cetvoroseeda i 20 staza a Jahorina zardjale budjave zicare i 5 staza tako da nemozes to da uporedjujes
    Ok, ali zato je Jahorina znatno jeftinija. Sa druge strane, ne mozes da poredis ni Borovec i Kop pa su cene iste. I da, oni jos uvek nemaju tih 5 cetvoroseda, a naplacuju te cene i za period kada oni nece raditi sto je cist bezobrazluk.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 6 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 6)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas