Strana 9 od 12 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 112

Tema: Cene ski pass-a

  1. #81

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od IvanQ
    110e je u Banskom (doduse 6-todnevni), a na Jahorini je oko 70e 7modnevni tako da nije bas najjeftiniji.
    u banskom je skipass 280leva (oko 140e) i to 6odnevni shto je skuplje nego na kopu.. cene sa sajta banskoski.com
    Izmenio/la vampire; 03.12.2006 u 16:36.

  2. #82

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vampire
    u banskom je skipass 280leva (oko 140e) i to 6odnevni shto je skuplje nego na kopu.. cene sa sajta banskoski.com
    Ja sam istu informaciju dobio u agenciji u nisu. Borovec 110, Bansko 140.

  3. #83

    Podrazumevano

    pa ovo meni zvuci vise kao harac
    to je malo ne realno za tamosnje uslove

  4. #84

    Podrazumevano

    ali racunajte da kada uplatite za Bansko 140e u agenciji za te pare dobijate i skije i stapove za tih 6 dana a za nekih 155e dobijas i skije i stapove i pancerice, tako da ne moze nikako da se poredi sa kopaonikom, a ni staze ne mozes porediti

  5. #85

    Podrazumevano

    pa jeste skuplje malo ali,redovno odrzavaju staze,nove zice,a i u tu cenu ulazi i prevoz gondolom..ja vam ovo pricam realno iako nisam odusevljen Banskim..radije cu na jahorinu...

  6. #86

    Podrazumevano

    da,da..postoji i to,ali samo ako uplatite u agenciji koja ima ugovor sa njima u Banskom da vam daju skije..bilo je i prevara na tu temu...

  7. #87

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od larson
    da,da..postoji i to,ali samo ako uplatite u agenciji koja ima ugovor sa njima u Banskom da vam daju skije..bilo je i prevara na tu temu...
    moguce da je bilo prevara, a to bi ljudi trebali da prijave ovde kad se rate nadleznim organima, kao sto znate ima raznoraznih prevara za bilo koju destinaciju, u principu zato treba izabrati neku dobro poznatu agenciju a ne neku malu i nepoznatu. do sada imam dobrih iskustava sa argusom, oktopodom, Lui travelom, a o kon tiki-ju i da ne pricam. mozda su u vecim agencijama malo vece cene ali ima i za to razloga ponekad, verujte mi!

  8. #88
    Snow Man ThE_MaN avatar
    Datum registracije
    30.10.2005
    Lokacija
    Kruševac
    Godina
    46
    Poruke
    62

    Podrazumevano

    Konačno se pojavio sajt JP "Skijališta Srbije" tako da ne bi bilo loše da svoje komentare na cenu ski pass-a, nove kategorizacije cena i usluge. Pošaljemo onima koji kroje cenovnu politiku i drugo vezano za skijanje.

    Adresa sajta je: http://www.skijalistasrbije.co.yu/
    -= Craig Kelly is my copilot =-

  9. #89

    Podrazumevano

    ali šta vredi da šaljemo kada će nam reći ono što sam pre rekao : zalimo se mi, zale se oni na cene...

    slazem se da se jahorina i kop ne mogu porediti ni u ludilu, totalno dve različite planine !!!

    pa ako je zaista cena ove godine 4900 za 7 dana, onda i jeste najjeftiniji u regionu ili u evropi, sa takvim uslovima kao što ima kop !!!

  10. #90

    Podrazumevano

    ... ja sam tek sada otišao na jast i video cene ski passa !!!

    ONI NISU NORMALNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    cena za 7 dana je 8800 + 400 din !!!

    cena za 6 dana je 7800 + 400 din !!!

    ja ovo majke mi neću da komentarišem !!!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas