Strana 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 112

Tema: Cene ski pass-a

  1. #21
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Milan NS
    Neće. Vize će biti besplatne. I olakšan je režim dobijanja -> kao za mađarsku
    vize su se do sada lupale na granici. kako ce biti nadalje - ne znam, ali sumnjam da ce bugari biti u sengenu jos dugo vremena.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  2. #22
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    19.11.2004
    Lokacija
    Beograd - Los Angeles
    Godina
    42
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Bogami lepo su nas odradili ovoga puta.Placacemo dosta vise a ako se malo bolje pogleda nismo dobili ama bas nista.Pocnimo redom sa cetvorosedom "karaman greben" - ne znam da li sam se dva puta u 20 godina spustio tom stazom i provozao tom zicarom, dalje "centar" - nemgu da kazem da je nisam koristio ali i to je zanemarljivo,sledeca je "duboka" - iskreno,pre bih platio pomentu cenu da su rekli da su uzeli nove tabace i konacno osposobili blago receno majmune koji ih voze i da ce staza biti tip-top nego sto cu sada manje da cekam u redu i brze da stignem gore.Mislim koja je poenta brze stizati do vrh staze i onda ih proklinjati sto je staza uvek unistena.I na kraju dodjosmo do "duboke 2".To je ujedno bila i najbrza zica na kopu ali je uglavnom radila sporije zbog pocetnika koji ne znaju da se ukrcaju i imala je za razliku od ostalih dovoljno mesta za noge.U principu to je jedino gde ce se osetiti promena jer ce sada lepo isklopivi cetvorosed da resi predjasnji problem.Dakle kad se sve sumira jedino sto se dobija je brze izvlacenje dubokom 2.

    Napomena : ovo je subjektivno vidjenje iz ugla profi skijasa,slazem se da pocetnici dobijaju dosta vise ali sto se ostalih ozbiljnijih skijasa tice ovo je i vise nego nedovoljno za bilo kakvo povecavanje cena a kamoli ovoliko.

    Mnogo bi pametnije bilo da su ulozili u sistem za pravljenje vestackog snega i bolje odrzavanje staza jer je to em manja investicija em bi se pre povecao kvalitet usluge pa da su nakon toga krenuli sa menjanjem zica.Ali verovatno gospoda tu nije imala toliko interesa kao u izgradnji zica.

    Pozdrav svim poklonicima belih staza iz Orange County-a

  3. #23
    Snow Man ThE_MaN avatar
    Datum registracije
    30.10.2005
    Lokacija
    Kruševac
    Godina
    46
    Poruke
    62

    Podrazumevano

    Da li neko možda zna jesu li ovi iz JP Skijališta Srbije postavili neki sajt i da li je u planu tako nešto.
    -= Craig Kelly is my copilot =-

  4. #24

  5. #25

    Podrazumevano

    Skroz OK. Kopaonik se popravlja .

  6. #26
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    U istom Dnevniku RTS-a gde su objavili da će Krčmar biti očišćen od 8. oktobra i da će raditi ove sezone govorilo se i o tome da će cena smeštaja u Konacima i Grandu biti jeftinija ove sezone u odnosu na prošlu i da će privatizacija biti obaveljena nakon predstojeće sezone. Koliko sam shvatio Konaci i Grand su procenjeni na 40 miliona €. Po nekoj zdravoj logici i ski pass bi bar trebalo da ostane na istom nivou kao i prošle godine...
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  7. #27

    Podrazumevano

    E ovo je stvarno lepa vest,a kako cujem neki su zbog predlozene cene ski pasa 10600 din ???? dobili znatno unazadjenje na svome poslu,najzad da se tako nesto dogodi i da Kop bude svima dostupan pa makar i na 1 ili 2 dana sto se ski pass-a tice!Vrlo se radujem sto cu skijati na Kopaoniku makar i nekoliko dana!
    Samo se pitam koliko ce biti ski pass na Staroj Planini?

  8. #28
    Snow Man ThE_MaN avatar
    Datum registracije
    30.10.2005
    Lokacija
    Kruševac
    Godina
    46
    Poruke
    62

    Podrazumevano

    @Pop67 jesam li te dobro razumeo. Lica koja su predložila povećanje cene ski-pass-a su sankcionisana zbog svog predloga. Prosto ne mogu da verujem. Da li ja to sanjam.

    Imaš li možda informaciju koja se cena očekuje za sezonski pass na Kopaoniku?
    -= Craig Kelly is my copilot =-

  9. #29
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Ja se ipak ne bih preterano radovao dok se ne pojave zavnične cene ski kučeta. € je prilčno nizak, a cena sigurno neće biti u € tako da mu ispadne da je ski kuče jeftinije nego prošle godine. Ipak ovo je Srbija

    PS: Cene na tckopaoniku su iste kao prošle godine pa nisam siguran da su tačne tj. da je promenjeno samo 2005/2006 u 2006/2007. jer je site još uvek u fazi izgradnje.
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  10. #30
    Snow Man ThE_MaN avatar
    Datum registracije
    30.10.2005
    Lokacija
    Kruševac
    Godina
    46
    Poruke
    62

    Podrazumevano

    Svestan sam da neće računati euro na nivou sadašnje ili ti realne cene. Nikada i nisu računali po realnoj ceni. Ali mislim da bi trebalo cenu u dinarima da održe na istom nivou. Neka računaju i 90din za 1eur to je 17x90=1530din toliko je koštao i prošle godine dnevni pass.

    Ali sve je moguće!
    -= Craig Kelly is my copilot =-

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 6 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 6)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas