Strana 10 od 12 PrvaPrva ... 89101112 PoslednjaPoslednja
Rezultati 91 do 100 od 112

Tema: Cene ski pass-a

  1. #91

    Podrazumevano

    Al sam ga zagusio sa ovom tabelom! Izvinjavam se!
    Sve u svemu 9.100,00 dinara za sedam dana???????
    Preterano!

  2. #92

  3. #93

    Podrazumevano

    hvala WLAD, bas sam to hteo da kazem!

  4. #94

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Doberman
    Al sam ga zagusio sa ovom tabelom! Izvinjavam se!
    Sve u svemu 9.100,00 dinara za sedam dana???????
    Preterano!
    Ajd ako ti nije tesko edituj taj post jer je stvarno nepregledan. Ostavi samo bump ili nesto slicno, pogotovo kad je sada wlad zakacio slicicu.

  5. #95
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Da li neko razume postojanje sezonskog ski pasa ??? Jel ovaj sto kupis u martu vazi 1 godinu ili samo mesec dana ? I malo je glupo da sezonski u februaru kosta vise nego onaj u januaru.

  6. #96

    Podrazumevano

    preskupo,preskupo...kazem ja,Jahorina zakon za male pare...mada vracaju ti tih 400 kinti na kraju!!hehe

  7. #97

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od larson
    preskupo,preskupo...kazem ja,Jahorina zakon za male pare...mada vracaju ti tih 400 kinti na kraju!!hehe
    Tih 400 din placas preko ove cene i to ti se vraca. Ovo je cena passa samo, kartica ide odvojeno...

  8. #98

    Podrazumevano

    Mislim da je sezonski za jednu sezonu,od novembra t.j. od prvog snega(ove godine od decembra,mozda) pa do aprila-maja(dok ima snega)...a,da glupo je da u februaru sezonski kosta vise nego u januaru

  9. #99

    Podrazumevano

    ~115e za 7 dana je realna cena.
    Sve je stvar onog "koliko para, toliko i muzike". 5 novih 4seda (za 3 godine) bitno poboljšavaju uslove skijanja.
    Druga je stvar što se naš narod navikao da sve bude džabe.

  10. #100
    Snow Man ThE_MaN avatar
    Datum registracije
    30.10.2005
    Lokacija
    Kruševac
    Godina
    46
    Poruke
    62

    Podrazumevano

    Koliko objektivno možeš da iskoristiš dana od tog 7 dnevnog pass-a?

    Retki su oni koje posluži vreme pa uspeju da odskijaju 7 dana.

    A pare ne vraćaju čak i ako pogase žice, a ti bi možda skijao i po vetru, magli...

    Sa novim žičarama nisu toliko poboljšani uslovi skijanja. Tj. samo su poboljšani uslovi uspinjanja. A ostaje problem tabanja staza, nedostatka snega na pojedinim deonicama pošto od topova za sneg nema ništa...

    Sa povećanjem kapaciteta transporta na žičarama oni dobijaju i tek kako veći profit pošto žičara troši isto struje, vozila ona po jednog čoveka na korpi ili četvoro. Tako da objektivo mogu da prodaju više ski pass-a ili ti usluže veći broj skijaša a utrošak energije je gotovo identičan kao i pre.

    Nama kao skijašima je sasvim nebitno da li smo na korpi sa jednim ili četvoro ljudi, Jedino je bitno da što manje čekamo u redu, dok je njima bitno da usluže što veći broj ljudi ili ti da mogu da prodju što veći broj ski-pass-a.
    Izmenio/la ThE_MaN; 04.12.2006 u 18:21.
    -= Craig Kelly is my copilot =-

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 11 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 11)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas