Strana 1 od 12 12311 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 112

Tema: Cene ski pass-a

  1. #1
    Adrenaline junky nemo avatar
    Datum registracije
    29.09.2006
    Lokacija
    Novi Knezevac
    Godina
    36
    Poruke
    5

    Question Cene ski pass-a

    Da li neko zna kolike ce biti cene ski pass-a za ovu sezonu?

  2. #2

    Podrazumevano

    7 dana vise od 100e sigurno
    ski rules


  3. #3
    Adrenaline junky nemo avatar
    Datum registracije
    29.09.2006
    Lokacija
    Novi Knezevac
    Godina
    36
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Tako nesto i ja ocekujem. I prosle godine je bio skup ski pass, mogu da mislim koliki ce tek biti ove godine uzimajuci u obzir da otvaraju dve nove zicare .

  4. #4

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nemo
    Tako nesto i ja ocekujem. I prosle godine je bio skup ski pass, mogu da mislim koliki ce tek biti ove godine uzimajuci u obzir da otvaraju dve nove zicare .
    Pozdrav i zao mi je sto cu vas razocarati ali nezvanicno sam saznao da ce ski pass na Kopu ove godine biti 10600 din za 7 dana a jednodnevni oko 2000 din,naravno dodajte i jos 400 din za depozit i to je cena a celni ljudi ski centra ni ove godine nisu dozvolili da u ski pass-u bude ukljuceno osiguranje zivota,od povreda ili osiguranje imovine(odeca koja se isfleka na zici(dvosedi i tanjirici)),tako da za 11000 dinara dobijamo ipak bolju ponudu u odnosu na proslu godinu ali mislim da smo jos daleko za 135-140 E za nedelju dana!

  5. #5

    Podrazumevano

    pa ovo je skoro 50% ,ko da su napravili jos 10 zicara a ne dve
    ski rules


  6. #6

    Podrazumevano

    mislim da je to kriminal
    ako se uzme ekonomska situacija zemlje kao i citavog regiona
    znaci da ce skijanje biti privilegija za mali broj privilegovanih
    pa ako se na to uzme cijena opreme....

  7. #7
    Ski_Maniac Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Godina
    38
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Pa nije Kop jedina planina gde se moze skijati

  8. #8

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Pozdrav i zao mi je sto cu vas razocarati ali nezvanicno sam saznao da ce ski pass na Kopu ove godine biti 10600 din za 7 dana a jednodnevni oko 2000 din,naravno dodajte i jos 400 din za depozit i to je cena a celni ljudi ski centra ni ove godine nisu dozvolili da u ski pass-u bude ukljuceno osiguranje zivota,od povreda ili osiguranje imovine(odeca koja se isfleka na zici(dvosedi i tanjirici)),tako da za 11000 dinara dobijamo ipak bolju ponudu u odnosu na proslu godinu ali mislim da smo jos daleko za 135-140 E za nedelju dana!
    11000/82=134.1
    Pa i nismo tako daleko 10 eura.
    Mene cudi da se na Kopaoniku, kao i negde drugde ne pravi se razlika u ceni u odnosu na termine u toku skijaske godine, kao i razlike u kategorijama malih i srednjih skijasa (juniori po godinama ). O besplatnom zenskom ski vikendu da i ne govorimo. Ali sta je tu je JP Skijalista Srbije su nastala tek ove godine.
    Poz.

  9. #9

    Wink

    Možda računaju da imaju gužvu na Kopu , pa da malo rasterete skijalište cenom . Pretpostavljam da se rukovode "našim" principom, da svaku investiiju vrate prve sezone (ove nove 2 žičare)...

    No, pravi se konkurencija tako da je to . Moći će da se skija na Staroj Planini, Zlatiboru, Divčibarama itd..

  10. #10

    Podrazumevano

    izgleda da cu ipak uspeti da nagovorim matorce za austriju
    ski rules


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas