Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: tzv. "službeni ski pass"

  1. #1

    Podrazumevano tzv. "službeni ski pass"

    Poseban bezobrazluk na Kopaoniku predstavlja izdavanje tzv. "službenog ski pass-a".
    Vikend 15-16 januar, tri dripca sa bordovima obilaze ceo red i ulaze kroz onaj ulaz SKI ŠKOLA. Nas par reagujemo. Dripci se okre?u i kažu mi imamo prioritet imamo "službeni ski pass".
    Na moje pitanje kromanjoncu u ku?ici pored žice gde se kupuje taj službeni ski pass pa da svi imamo iste, on odgovara : "Je... ga neko mu radi u GENEX-u"
    Dakle, to je problem. Oni koji za svoj novac kupe ski pass nisu na prioritetu ali ako vam neko radi u GENEX-u e to je prioritet !
    Možeme GENEX da napravi još ?etiri ?etvoroseda ali selja?kog poslovanja se ne?e rešiti još 44 godine.
    Na kraju ne?u re?i da me Kop više ne?e videti, re?i ?u pljuva?u po GENEX-u kada god stignem !!!

    Milan Đuki?, Novi Sad

  2. #2
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    54
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Istu stvar sam ja video na Malom Karamanu kada je ekipa 3K prosla preko reda uz burno moje i jos par ljudi negodovanje. Sve dok neko ne dobije batine za ulazak preko reda nece se nista resiti po tom pitanju. Ako ja mogu da cekam i po pola sata moze npr. i ta ista ekipa sa 3K koja je uzgred gore i po mesec i vise dana verovatno sve za DZ i jos dobijaju dnevnice. Sramota.

  3. #3

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Stevs
    Istu stvar sam ja video na Malom Karamanu kada je ekipa 3K prosla preko reda uz burno moje i jos par ljudi negodovanje. Sve dok neko ne dobije batine za ulazak preko reda nece se nista resiti po tom pitanju. Ako ja mogu da cekam i po pola sata moze npr. i ta ista ekipa sa 3K koja je uzgred gore i po mesec i vise dana verovatno sve za DZ i jos dobijaju dnevnice. Sramota.
    Da, takvih primera je mnogo. I ja sam danas pizdio u redu koji me sacekao na Malom Karamanu pri povratku sa Marinih voda, ali sam pristojno sacekao, a borderi koji se pominju u prvom postu su ladno prosli preko reda. Uzas

  4. #4

    Podrazumevano

    ZAKLJU?AK :

    Mi koji platimo ski pass imamo pravo da ?ekamo u redu.
    Stoka koja se ogrebe o ski pass ima pravo da ide preko reda.

    DALjI ZAKLJU?AK O RADU GENEXA :

    Draži su nam gosti deca naših radnika i zato im dajemo povlastice i službeni ski pass.
    Vi koji dolazite na Kop i pla?ate ski pass ste budale i samo smetate deci naših radnika :idea:

  5. #5

    Podrazumevano

    welcome to serbia, corupted country in the europe.
    pa cemu li se nadate, zar nije tako i kod lekara, opstini, SUP-u, ....
    ovo je srbija, govore grobovi ratnika iz ....hahahahahahahaha

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas