Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: ski pass na kopaoniku

  1. #1

    Podrazumevano ski pass na kopaoniku

    interesuje me kakva je situacija sa tom novom elektronskom kontrolom ski pasa na kopaoniku i kako moze da se izvede da prolazim na deciji ski pas, da li postoji mogucnost da me neko provali pa da mi bude neprijatno,
    da li moram da povedem neko dete dok kupujem taj ski pass
    hvala

  2. #2
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano Re: ski pass na kopaoniku

    Citirati Originalno postavljeno od ggaga
    interesuje me kakva je situacija sa tom novom elektronskom kontrolom ski pasa na kopaoniku i kako moze da se izvede da prolazim na deciji ski pas, da li postoji mogucnost da me neko provali pa da mi bude neprijatno,
    da li moram da povedem neko dete dok kupujem taj ski pass
    hvala
    Nemoj da se igraš, mogu lako da te provale jer čini mi se da različito sija signalna sijalica kad priđeš uređaju sa ski passom za decu. Bio sam prisutan na Centru kada su oduzeli ski pass momku koji je pokušavao da prođe na taj način.
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    03.01.2005
    Lokacija
    samo gledaj.tamo.mozes li da osetis svu lepotu ovog sveta?
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    koliko se ja secam ima neka masina gde prislonis pass. svetli drugacije za decu i odrasle, i zbog takvih kao ti stavljaju u blizinu \oveka koji gleda jel se neko pogresno predstavlja.

  4. #4

    Podrazumevano

    Ja sam prosle godine nekoliko dana koristila instruktorski ski-pass od nekog druga, i ubedjena sam ostala da je moj "pishtao" nekako upadljivije nego ski-pasevi mojih drugarica. Dosla sam do licnog zakljucka da je to zato sto je instruktorski... Zamisli kako bi to bilo smesno da me neko provalio, jedva hodam na skijama (to mi je bilo prakticno prvo skijanje u zivotu) a "pishtim" k'o instruktor!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas