Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 13

Tema: Potreban savet: Bolji put do Kopaonika?

  1. #1

    Podrazumevano Potreban savet: Bolji put do Kopaonika?

    Zdravo ljudi!
    Organizujemo se za odradjivanje ski vikenda na kopu, zanima me kojim putem je bolje ici (zbog rupa, snega itd)?

    BG-KV-Joshanichka-Kop ili

    BG-KŠ-Brus-Kop?

    Hvala!

  2. #2
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Letos sam išao sa obe strane i preko Brusa i preko Jošaničke Banje i baš sam se iznenadio koliko je ok put preko Brusa i Brzeća. Jedini problem jer prohodnost tog puta zimi jer ne retko se desi da bude potpuno zavejan te stoga iz KG-a uvek idem preko Jošaničke Banje. Najgori deo kreće iza Kraljeva (iako su jedan manji deo potpuno asfaltirali) mada nije tako strašno pojavi se svremena na vreme i po koja udaran rupa ali bože moj ovo je Srbija U svakom slučaju raduje me jer su kraljevački putari počeli polako da sređuju taj put i u boljem je stanju u odnosu na pre par godina.
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  3. #3

    Podrazumevano Re: Potreban savet: Bolji put do Kopaonika?

    Citirati Originalno postavljeno od laki

    BG-KŠ-Brus-Kop?
    ovo je moj izbor definitivno! treba obratiti paznju na padavine jer ovaj put vrlo lako postaje neprohodan!!!!

  4. #4

    Podrazumevano Re: Potreban savet: Bolji put do Kopaonika?

    BG - KŠ - Brus - Kop ?

    Kraci je put.
    Izbegavate kretanje Ibarskom magistralom na deonici Kraljevo - Josanicka Banja koja je jako opterecena.
    Jedina mana je ostriji uspon od Brzeca ka Kopaoniku, i naravno u slucaju sneznih padavina i vetra vrlo lako je moguce da put bude neprohodan na prevoju Jaram.

    P.S. Ako bude lepo vreme pri penjanju kod Hotela Srebrnac imate pogled na pola istocne Srbije

  5. #5

    Podrazumevano

    Hvala momci, sutra jutrom krecemo, cim saznam prognozu definitivno biram put (nadam se Brus)...

  6. #6

    Podrazumevano Bolji put

    Zasigurno je mnogo bolje da ides preko josanicke banje,uz dobru srecu da ne bude neki udes a onda mora da se ceka,a rupe imas i na jednoj i na drugoj strani.Standardno na auto putu imas jedno 5 kontrola i radara i to ce da te kosta.Uz Josanicku banju mozda ti i ne trebaju lanci da se montiraju(ali moras imati u gepeku)Pozdrav

  7. #7

    Podrazumevano

    kada idete ? meni treba prevoz u jednom pravcu za sredu 10 ili cetvratak 11 posle podne
    nemam skije shliht shliht shliht

  8. #8

    Podrazumevano

    Rado bih ti pomogao gago, ali idemo sutra... Sto se tice radara nije frka, cesto putujem do KG-a i znam gde su od prilike, a s'obzirom da krecemo oko 6:00 jutrom ne verujem da cemo zakaciti ni njihov dorucak (kafa i krofne) :roll: , najveci problem su mi udarne rupe :evil: ...
    Ispravka alu felne = 15 eur. Ok, nadam se da ce slalom od Bg-a do Kopa biti jeftin...

    Cujemo se sa utiscima, thx, one more time!

    PS -Poceo sneg opet, predpostavljam da ce preko Brusa biti frka!

  9. #9

    Podrazumevano

    ma super samo se vi lepo provedite
    na kopaonik.net pise da je put prohodan i da pada slabiji sneg tako da ce verovatno biti prohodno a i za vreme da ce biti samo delimicno oblacno sutra a od nedelje opet sneg
    ja picim isto sledeceg vikenda
    srecno

  10. #10
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Za one koji ne žele da razmišljaju o vremenu i putu imaju autobus Raška prevoza koji ide svakodnevno na relaciji Beograd - Kragujevac - Kraljevo - Jošanička Banja - Kopaonik. Čini mi se da polazi oko pola osam iz Beograda jer je u Kragujevcu oko 9 i 15. Takođe svakog dana se i vraća istim putem sa polaskom u 15h sa Kopaonika. Cena je ako me sećanje dobro služi 350 din u jednom pravcu što je neuporedivo jeftinije od agencijskih prevoza koji dostižu cifre i od 700 dinara u jednom pravcu!
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas