Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 13 od 13

Tema: Potreban savet: Bolji put do Kopaonika?

  1. #11

    Podrazumevano

    a jel ima ta raska prevoz posle podne iz beograda negde posle 15h
    ili ako imas neki kontakt tel bi koristio

  2. #12
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ggaga
    a jel ima ta raska prevoz posle podne iz beograda negde posle 15h
    ili ako imas neki kontakt tel bi koristio
    Koliko ja znam to su njihovi jedini polasci prema Kopaoniku bar oni koji idu preko Kragujevca. Za informacije okreni autobusku stanicu u Beogradu pa će ti oni dati info ili broj na koji možeš da se informišeš. Moje lično mišljenje je da ni jedan autobus ne ide na Kopaonik posle podne zbog vremenskih uslova.
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  3. #13

    Podrazumevano

    Evo vratismo se zivi i zdravi! Sta da vam kazem, osim FANTAZIJA, ali da se drzim topic-a;

    -putovali smo relacijom BG-KŠ-Brus-Kop = merac pokazuje 284 km.
    -sa kafa-pauzom na omv-u put je trajao 4:15h (prosek autoputem 120-140km/h, van njega 60-100 km/h) moze i brze, ali skije moraju biti u kolima ne na krovu...
    -rupa i nema toliko (koliko sam ocekivao) citaj nije problem - Srbija brate.
    -lance smo morali staviti 3 km posle brzeca, mada ko ima zimske gume (uske sa jakom sarom za sneg) moze proci i bez lanaca...
    -idealno vreme polaska 6:00h
    -policija radar: Velika Plana, Pojate i selo posle raskrsnice Priština-Kopaonik...
    -parking na Kopu-u lokalci naplacuju 300 din (ja dadoh ljudi kopaju sneg, guraju kola, smrzavaju se, a i da ne bije maler)...

    Sve u svemu polako i uzivajte, mozete ici i brze i sporije, najbitnije je da prilagodite voznju uslovima na putu i pre svega pozovite 011/9800 raspitajte se za uslove na putevima.

    Pozdrav!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas