Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: kako skijama od brzeca do gore

  1. #1

    Podrazumevano kako skijama od brzeca do gore

    posto dugo nisam bila na kopu a da su radile bela reka I i II a idem sad za vikend i bicu smestena u Brzecu zanima me kako da dodjem do gore i nazad a da ne idem kolima, kakva je situacija sada kad ne rade gvozdac ni ledenice ukratko jer moze neko da mi objasni put u oba smera sa osvrtom kakava je ta bela reka II neki kazu da su pocele jele da nicu po njoj!!!
    hvala

  2. #2
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano Re: kako skijama od brzeca do gore

    Citirati Originalno postavljeno od ggaga
    posto dugo nisam bila na kopu a da su radile bela reka I i II a idem sad za vikend i bicu smestena u Brzecu zanima me kako da dodjem do gore i nazad a da ne idem kolima, kakva je situacija sada kad ne rade gvozdac ni ledenice ukratko jer moze neko da mi objasni put u oba smera sa osvrtom kakava je ta bela reka II neki kazu da su pocele jele da nicu po njoj!!!
    hvala
    Rade obe Bele Reke i kad nema snega baš zbog izvlačenja skijaša iz Brzeća. Sad kad ne radi Gvozdac moraćeš sa vrha Bele Reke II da poguraš do vrha Ledenica pa odatle da se spustiš na Kneževske Bare pa dalje ili na Duboku II ili da se penješ na Mali Karaman Kneževskim barama. Uglavnom nema baš mnogo da se gura. Vraćaš se na BR sa vrha Malog Karamana ali tu moraš malo više da guraš. Što se tiče same staze Bela Reka II ima sitnih jela na jednom delu i u donjem delu ispred Kamarišta ima kamenja. Sve u svemu može lepo da se skija ali malo pažljivije pri kraju staze.
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas