ovaj komentar o skoli i lektiri je bio upucen meni slusaj ti ko je tebe vaspitavao toma nikolic da su matori konzervativci uvek u pravu i da mladi nesmeju da se suprostavljaju njihovim stavovima to je tvoj problem i dok kod vi matorci u srbiji budete tako razmisljali bicete socijala e kad ta socijala malo manje bude razmisljala odakle mladima pare i kad nas vise bude slusala i njima ce biti bolje a i nama ali vidi se da si neki radikal i tu ti nema pomoci!
a sad za ove ldpovce sto vise vole engleze nego rodjenu majku samo zato sto su englezi pa normalno je da nasi momci nece pegave i debele engleskinje i naravno da nista nema lose u tome kad je devojka sponzorusa mislim sad je to diskutabilno ko je sponzorusa a ko ne ali za vas su sve dobre i sexi devojke sponzoruse a pegave engleskinje su in pa vi se onda njusite sa pegavim engleskinnjama a ja cu nase sponzoruse!
nikad nemogu da zaboravim kad ste posle 5 oktobra za onu nagradu mtvia poslali najruzniju i najdeblu devojku u srbiji pa tu ste vise upropastili i unazadili srbiju nego sto je sloba za njegove 10 god vladavine!
posto po vama je in biti debeo ruzan nacitan vecni student i da podsecamo sto vise na onu najgoru englesku i americku klasu!
e ja sam za srbiju i za kopaonik koji ce biti lepsi i od sant morica i od las vegasa i dubajia zajedno ali vi to ocigledno ne shvatate pa mene ovde krivite gde se srbija nalazi a ustvari srbija se nalazi na pravom putu a vama sto je krivo pa necete neke vrdnosti da prihvatite oda crknite gladni tu vam nema pomoci!
izvinjavam se zbog mog posta koji nema veze sa skijanjem ali ja sam ovde dosao da pricam o skijanju kopaoniku a svaki odgovor je bio zasnovan na necemu drugom tako da sam samo morao da odgovorim!