Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 67

Tema: Struktura gostiju na Kopaoniku

  1. #1

    Podrazumevano Struktura gostiju na Kopaoniku

    http://www.kopaonik-genex.com/index....d=218&Itemid=1

    Gospodin Vukanić je, između ostalog istakao da je ... na osnovu zaključenih ugovora sa britanskim touroperatorima Thomson i Balkan Holidays, već u najavi prodato blizu 45 odsto ICG kapaciteta, a nosilac prodaje preostalih kapaciteta za potrebe domaćeg tržišta je agencija Yugotours.
    Da li je ovo moguce - pola Genexovih gostiju stranci ? Da li da se nadamo da ce ove godine da isteraju Grand produkciju iz Ski skole ?? Kad se samo setim kakvih je tu divljih svirki bilo, a na sta to lici sada..

  2. #2

    Podrazumevano

    Uzas! Pa zar ce zategnute napucane sponzoruze da zamene pegave i debele Engleskinje! Upopastice nam ski skolu i grand prodaksens!

  3. #3

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Boris Kamikaza
    Uzas! Pa zar ce zategnute napucane sponzoruze da zamene pegave i debele Engleskinje! Upopastice nam ski skolu i grand prodaksens!
    Hm ima li odvratnijih likova od engleza a tek engleskinja

  4. #4

    Podrazumevano

    Ma ne mogu da se smirim pa ne mogu da verujem toliko kretena engleskih na Kopu ma stvarno ludilo

  5. #5

    Podrazumevano

    Od pijanih pegavih debelih engleskinja daleeekooo su mi draže ove naše vitke izblajhane i nakvarcane sponzorušice pa makar se i kolo igralo u Ski školi i na terasi ispred nje :-) !

  6. #6

    Podrazumevano

    jednostavno je ...

    PARE !!!

  7. #7

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Symon
    Hm ima li odvratnijih likova od engleza a tek engleskinja
    Citirati Originalno postavljeno od Symon
    Ma ne mogu da se smirim pa ne mogu da verujem toliko kretena engleskih na Kopu ma stvarno ludilo
    Kada sam u martu bio na kopu, u hotelu je 50% bilo stranaca (Engleza) i to mi ni najmanje nije smetalo. Dobar deo gostiju su bile porodice, i parovi - veoma kulturan svet!

    Lično, ne smeta mi niko, neka bude i 99% Japanaca što se mene tiče .

    Ne vidim čemu ovoliko buke i loših komentara na jednom mestu (vređanje drugih naroda pre svega )??

  8. #8

    Podrazumevano

    To da su oni i pljavi i glupi, mi - srbi - smo poslednji koji bi to nekome smeli da kažemo.
    Neverovatan topik, za ozbiljnu psihološku analizu. Šta uradiše godine izolacije, getoizacije.... cccc.

  9. #9

    Podrazumevano

    Zao mi je sto je ovako ispalo.. Hrvatska je u prosloj godini inkasirala 6 mlrd evra od turizma. Informacija o toliko dobroj prodaji Kopaonika pokazuje da i Srbija ima zariste koje moze da nas povede u tom pravcu. Najnovije investicije, bez obzira na sve dileme i sumnje, to dobro potkrepljuju. Na neki posredan nacin, sto se bolje ti isti englezi osecaju na Kopaoniku, to je i veca verovatnoca da cemo sledecih godina birati izmedju vise ski destinacija u Srbiji.

    Ova ksenofobija je samo izraz ogranicenosti i gluposti - verovatno statisticka greska, mada, ko zna...

  10. #10

    Podrazumevano

    Da, hm sad kad bih opet rekao sta mislim o njima opet bi krenula zastita "nesrecnika" ovako samo se nadam da nece doci na Jahorinu, Staru planinu...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 18 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 18)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas