Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 67

Tema: Struktura gostiju na Kopaoniku

  1. #21

    Podrazumevano

    Ej ljudi, zasto pricati o Englezima?
    Neka oni lepo spreme parice za trosenje pa izvol'te. Samo da se neko seti pa da njihove pare ulozi u jos koji lift ili stazu i svima lepo.
    Meni licno ne smetaju, al' da su ruzni - JESU!

  2. #22

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od barrcode
    da, xenophobima uvek tako kažem.
    Ti ih drugačije doživljavaš?

    Ispade najveći problem što ja nisam video koliko ovaj ima godina, a ne taj njegov xeno stav (koji verovatno nije marginalan na nacionalnom nivou- mislim na stav). Posle se čudimo naci ispadima u zemlji.
    Xeno stav jeste problem ali je isto tako problem sto coveka na forumu zoves da je budala i jos kazes da je to sasvim ok.
    Izmenio/la plageton; 21.11.2006 u 16:42.

  3. #23
    Kamikaza Mikri avatar
    Datum registracije
    12.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    34
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Sta biste vise voleli:
    1) Da vas na stazi udari Englez?
    ili
    2)Balkanac?

    Mislim da bi svi izabrali Engleza jer su ljudi kulturniji u 99% slucajeva, a i ne vidim razlog da im bilo ko osporava dolazak ovde, zar nije bolje da se turizam razvija, da bude vise klijentele, nego da bude pusto.Priznajem da bih voleo ja da sam potpuno sam na svim stazama, ali kada vidite na Kopaoniku npr. francuzi,englezi,rusi bude vam drago i na trenutak pomislite IMA NADE

    Nije tesko biti fin.

  4. #24

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od barrcode
    da, xenophobima uvek tako kažem.
    Ti ih drugačije doživljavaš?
    Kako sam mogao da pretpostavim da ima 43, kad se ponaša kao nekakav diletant od 18, navijač Rada.
    I šta sada, da ovim malobrojnim englezima koji dolaze na ovaj forum objasnimo da nisu poželjni u Srbiji, jer nisu prepametni i prelepi kao mi (kao Sajmon ).
    nego, ajte vi englezi, trošite vaše prljave pare u Francuskoj. Mi smo dovoljno bogati da izvoljevamo koga hoćemo da ugostimo.
    Ispade najveći problem što ja nisam video koliko ovaj ima godina, a ne taj njegov xeno stav (koji verovatno nije marginalan na nacionalnom nivou- mislim na stav). Posle se čudimo naci ispadima u zemlji.

    I da, sprema vam se neprijatno iznenađenje sa Starom Planinom. Ima da bude stranaca više no u Banskom. I to jako brzo.
    Ne moras da pretpostavljas dovoljno je da procitas valjda toliko znas citati, xenophob, isto kao kad bi ja sad rekao za tebe retardirani specijalac a nista ne znam o tebi posto si ovde vrlo kratko rekao bih po broju tvojih postova i da, prestajem sa bilo kakvom polemikom s tobom posto ti ne mozes podneti tudje razlicito misljenje a forumi zato valjda i postoje. Dace bog da bude vise stranaca na svim skijalistima samo se nadam da ce engleza biti sto manje

  5. #25

    Podrazumevano

    Englezi jebo ih ja kud ih spomenuh...

  6. #26

    Podrazumevano

    Jos cu se zavaditi sa "svojim" ljudima al brate da su ruzni RUZNI su

  7. #27
    Kamikaza Mikri avatar
    Datum registracije
    12.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    34
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Kulturni su i postuju propise, dovoljno.Nema razloga da se prepucava bilo ko ovde ajde bre ljudi ovo je forum o SKIJANJU treba da tesimo jedni druge od sezone do sezone a ne da se prepiremo oko stranaca
    Izmenio/la Mikri; 21.11.2006 u 19:54.

  8. #28

    Podrazumevano

    Sta biste vise voleli:
    1) Da vas na stazi udari Englez?
    ili
    2)Balkanac?

    kolko sam ja video na stazama u bugarskoj, pre ce vas udariti englez jer su mnogo brate smotani, oni i dolaze u ove jeftine centre da bi naucili da skijaju pa da mogu da idu u francusku ili italiju ili pa u austriju.

    a i symon je u pravu , da su ruzni, jesu, i to previse a uz to su i skrtice nevidjene.

  9. #29
    Kamikaza Mikri avatar
    Datum registracije
    12.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    34
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od johnynovak
    Sta biste vise voleli:
    1) Da vas na stazi udari Englez?
    ili
    2)Balkanac?

    kolko sam ja video na stazama u bugarskoj, pre ce vas udariti englez jer su mnogo brate smotani, oni i dolaze u ove jeftine centre da bi naucili da skijaju pa da mogu da idu u francusku ili italiju ili pa u austriju.

    a i symon je u pravu , da su ruzni, jesu, i to previse a uz to su i skrtice nevidjene.
    Da su rasipnici isli bi na neko bolje skijaliste a ne na jedno od jeftinijih skijalista u Evropi, "Bolje ista nego nista"
    Ajde sad razmisli malo, nisam ja napisao i poredio Balkance i Engleze zbog umeca u skijanju,fizicke pripremljenosti ili bilo cega...nego zbog mentalnog sklopa.... Retki su slucajevi kada ce se Englez drati na tebe, vec ce u 99% slucajeva da se izvini i nastavi dalje,dok je stvar sa balkancima malo zesca, razmisli sad

  10. #30

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Symon
    Mozda si ti i bio u izolaciji ja na srecu nisam...
    kamiondžija po evropi?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas