Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 67

Tema: Struktura gostiju na Kopaoniku

  1. #51
    Snow Man ThE_MaN avatar
    Datum registracije
    30.10.2005
    Lokacija
    Kruševac
    Godina
    46
    Poruke
    62

    Podrazumevano

    @srki85 Ili si ti neki žešći provokator ili šta?

    Niko ne pokušava da zabrani nešto što je već zabranjeno. A zabranjeno je zato što je u prošlosti bilo dosta incidenata u kojima su učestvovali mamini i tatini sinovi a žrtve su načešće bila deca. I niko neće tebe da zabrani, već pokušavamo da ti kažemo "živi i pusti druge da žive" Prirodan ambijent za sanke su kao i što sam rekao neurđena prostranstva Kopaonika. E sad druga je stvar što ne poznaješ planinu i neznaš da voziš iste pa ti se dešava da čim skreneš sa staze zaglaviš se u sneg ili izgubiš!

    Dalje kažeš:
    Citirati Originalno postavljeno od srki85
    inace najpoznatiji ski centri na svetu su mi i te kako dostupni al jebem ti ja skijaliste kad nempogu da cujem zvuk sanki dobri!
    Zanči svet je glup a mi smo pametni. Zbog takvih sa mišljenjima sličnim tvome mišljenju smo i stigli tu gde jesmo!

    Citirati Originalno postavljeno od srki85
    neki nalozeni snovborderi koji se skijaju
    Snowboarder-i ne skijaju već borduju. A skijaši skijaju.

    Citirati Originalno postavljeno od srki85
    e pa i ja bih zabranio porodicno skijanje na stazi
    Onda Kopaonik ne bi imao skijalište. Već sankalište.

    Tvoj problem je u tome što ti i nezaš gde je problem. Tata i mama je bilo bolje da te nauče da pišeš. Lakše bi smo mogli da pratimo tvoje postove kada bi koristio tačku, zarez... Dalje problem je što nisi čuo za školu da si čuo za istu tj. provodio malo vremena u njoj. Verovatno bi se malo socijalnije ponašao.


    P.S. Ja sam do predprošle sezone imao motorne sanke koje sam prodao. Pošto mi je lepše na dasci. I nikada nisam sankama izlazio na ski staze ili u slučaju da sam morao sklanjao bih se maksimalno sa strane kako nikome ne bih smetao! I išao minimalnom brzinom. Kako bi savko mogao da me uoči i izbegne incident.

    Ovo je zadnji post od mene u ovoj temi i onako odosmo u offtopic.
    -= Craig Kelly is my copilot =-

  2. #52

    Podrazumevano

    Daj Stevs, zatvori ovu temu.. Ovaj moze ovako do sutra, a verovatno nas przi.. mada deluje autenticno.

  3. #53
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    60
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Dakle, ova zemlja (nasa Srbija) ide u aut (eng. "out", prim. aut.)...
    1. Kada sam ja nekada davno isao u skolu, postojala je institucija "lektire" (u okviru plana i programa predmeta Maternji jezik). Svaki ucenik je imao obavezu da cita planom predvidjene knjige (ako vec nema sklonosti da cita sve do cega dodje) i da sadrzaj procitanih knjiga "preprica" ili analizira na neki drugi nacin, vec kako profesoru padne na pamet. Ko nije voleo da cita, mogao je da prepisuje radove ucenika starijih generacija, ali cij je bio sledeci: navesti ucenike da, bez obzira na koji nacin su napisali taj zadatak iz "lektire" nauce nesto. To nesto je, pre svega, koriscenje znakova interpunkcije, kako u pisanju tako i u govoru.
    Skola je osim obrazovne imala i vaspitnu ulogu. Ucili su me da je ruzno (a moze da bude i opasno) svadjati se sa starijima, makar se i ne slagao sa njihovim misljenjem.
    Ko nije isao u skolu, nije bio obrazovan.
    Ko nije isao u skolu, nije bio vaspitan.

    Nije mi jasno, kako neko ko nije isao u skolu ima para???
    Nije mi jasno, kako neko ko ima para ne poradi malo na sopstvenom obrazovanju i vaspitanju?

    2. Kada sam ja nekada isao u skolu, postojao je i predmet Istorija. Na casovima istorije su nas ucili o dogadjajima iz proslosti. Zapazio sam jos tada da je svako pominjanje engleske drzave vezano uz neciju nesrecu (setimo se njihovih kolonija po svetu, nastanka americke demokratije, naseljavanje australijskog kontinenta, Juznoafricke Republike, Irske...). Novijih dogadjaja i ucestvovanja Engleske u njima bi trebalo da se secamo svi. Ako negde Englezi uzivaju, domoroci pate.

    3. Dok se GRAND PRODAKS'N ne pocne shvatati kao VELIKA PROIZVODNJA, tesko nama.


    Dotle, drugovi skijasi, daskasi i sankasi... pozdravljam vas.

  4. #54

    Podrazumevano

    hehehe:
    Dakle, ova zemlja (nasa Srbija) ide u aut (eng. "out", prim. aut.)...
    Zemlja je odavno otišla u k*** (eng. "dick", prim. aut.) ne zbog ne čitanja lektire ili ne poznavanja istorije, već zbog grupne lobotomije koja je vlada u poslednjih 50 i kusur godina. A koja se i dalje manifestuje nesmanjenom žestinom u vidu ovakvih poruka koje upravo citiram.

    hehehe:
    Zapazio sam jos tada da je svako pominjanje engleske drzave vezano uz neciju nesrecu (setimo se njihovih kolonija po svetu, nastanka americke demokratije, naseljavanje australijskog kontinenta, Juznoafricke Republike, Irske...). Novijih dogadjaja i ucestvovanja Engleske u njima bi trebalo da se secamo svi. Ako negde Englezi uzivaju, domoroci pate.
    Domorodci zasigurno pate... Daj bože da mi patimo kao USA ili Australija (oni su bili nekad Engleske kolonije), ili da patimo kao JAR, koja je izmeđuostalog jedna od najrazvijenih država na svetu i najbogatija država u Africi, dok se ostatak kontinenta grca u govnima

    Ali pošto ovo nije politička diskusija, nemojmo više sa politikom...

  5. #55
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    60
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Postojao je jedan predmet koji ze zove geografija. Tamo su me naucili da na teritoriji JAR postoje najveca nalazista dijamanata na planeti Zemlji.

    Nisam pominjao politiku vec samo Engleze.


    P.S. Lobotomiju nisam ucio. Ne znam sta je to.

    P.P.S. Kaze se "necitanja".

  6. #56

    Podrazumevano

    hehehe:
    Postojao je jedan predmet koji ze zove geografija. Tamo su me naucili da na teritoriji JAR postoje najveca nalazista dijamanata na planeti Zemlji.
    Onda nam možeš reći čime su ostale Afričke zemlje izuzetno bogate, pa se i dalje njeni građani vijaju kopljima, a oni napredniji lukom i strelom...

    hehehe:
    Nisam pominjao politiku vec samo Engleze.
    To o čemu pričaš jeste politika, i jeftina demagogija da smo mi najlepši, najbolji, najpametniji, "ne može nam niko ništa, jači smo od sudbine", nebeski narod.

    hehehe:
    P.S. Lobotomiju nisam ucio. Ne znam sta je to.
    Znači uspešno obavljena. Vidi se.

    hehehe:
    P.P.S. Kaze se "necitanja".
    Ako nemaš neke pametnije argumente, nemoj ni da upotrebljavaš Ad Hominem 'argumente'. Smešno je.

  7. #57
    Junior Member mina74 avatar
    Datum registracije
    20.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    49
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    HA HA HA, slazem se i ja, iako sam zensko... Bolje nase sponzoruse nego engleskinje... Ili se mozda ukus nasih momaka promenio pa vise vole debele i pegave i ruzne engleskinje...

  8. #58

    Podrazumevano

    Zahvaljujem se na svim dobronamernim kritikama a i onim drugim i dobrodoslica za sve strance osim za engleze...

  9. #59

    Podrazumevano

    [quote=mina74]HA HA HA, slazem se i ja, iako sam zensko... Bolje nase sponzoruse nego engleskinje... Ili se mozda ukus nasih momaka promenio pa vise vole debele i pegave i ruzne engleskinje...[/quote
    To carice svaka ti je na mestu

  10. #60
    Junior Member mina74 avatar
    Datum registracije
    20.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    49
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    [quote=Symon]
    Citirati Originalno postavljeno od mina74
    HA HA HA, slazem se i ja, iako sam zensko... Bolje nase sponzoruse nego engleskinje... Ili se mozda ukus nasih momaka promenio pa vise vole debele i pegave i ruzne engleskinje...[/quote
    To carice svaka ti je na mestu
    Pa meni je ustvari jako zao sto nasi momci daju prednost i debelim i ruznim devojkama i sponzorusama, nasuprot ovim normalnim jednostavnim lepim zgodnim vrednim ambicioznim devojkama (u koje skromno i sebe ubrajam)... Ali ok to je valjda moderno... Zasto da se trude oko nas kad mogu lako sve kod njih, pa makar bile i ruzne engleskinje....
    PS: ja se svima unapred izvinjavam sto ne odgovaram odmah na poruke, jer sam na poslu... Hvala na razumevanju...
    Pozdrav...
    PS2: ali sve jedno nasi momci su najbolji i najlepsi... i sve im je unapred oprosteno...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas