Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 67

Tema: Struktura gostiju na Kopaoniku

  1. #11

    Podrazumevano

    Sajmone (englesko nick ti ne smeta?) znaš za onu "Čega se pametan stidi, budala se hvali". Ti nastavi i dalje da se hvališ što si xenophob.
    Čisto da malo nagađam: imaš 19 godina, nikada nisi bio u inostranstvu (osim na exkurziji u Budimpešti), od stranih jezika znaš malo ruskog koji si učio u srednjoj školi, ali si u međuvremenu i to malo zaboravio, kad vidiš crnca ti mu vičeš ono "uuu..." - oponašaš majmuna, zviždiš tuđoj himni na stadionu, ...
    Posebno je duhovito ono da stranci neće doći na S.Planinu. Naravno da neće, naročito neće na Jabučko Ravnište. LOL

  2. #12

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od miles_davis
    Da li da se nadamo da ce ove godine da isteraju Grand produkciju iz Ski skole ?? Kad se samo setim kakvih je tu divljih svirki bilo, a na sta to lici sada..
    Na ovakve izjave moram da reagiram,nisam stigao ranije pa evo ovako.Da se odmah u startu razumijemo da nemam nista protiv bilo kakve muzike bila to rock,techno,narodna i sl.,niti protiv istih koji je slusaju.Vjerovatno nisi nikada radio u ugostiteljstvu ili imao veze sa istim jer da jesi znao bi da danas gazde lokala nude ono sto narod trazi.Kod nas ti je sad invazija gore navedene Grand produkcije i takvih lokala je sve vise i vise,jer sto je jedan gazda takvog lokala,gostujuci na televiziji rekao "kad bi mu Mocart ili neka druga muzika donosila takvu zaradu,on bi odmah izbacio narodnjake jer ih sam ne voli,ali biznis je biznis".Kako sam i sam bio ugostitelj,a moram i spomenuti da sam i radio u gore spomenutom lokalu mislim da ces jos duze vrijeme biti osudjen na takvu muziku u Ski skoli,naravno ako zelis da ides.A koliko se i sjecam vecina lokala je pustala istu,jedino je Djole imao uzivo.Sorry za .

  3. #13

    Podrazumevano

    'Ajmo ovako. Ne gadim se ni Engleza ni sponzoruša ni fensera... Gadim se svih onih, narandžastih, ljubičastih, crnih, belih, kakvih god hoćete, koji svoju seljačiju sa sobom nose na planine, na Kop pogotovo.
    Gadim se gazda onih kafića koji puštaju i dopuštaju turbo folk seljačiju, jer "narod tako traži". I moja deca traže svaki dan čokoladu, al' umesto nje češće dobiju voće...
    Ne dozvoljavam da imanje novca bude opravdanje za totalnu nekulturu..
    Dakle, brat je mio koje vjere bio, dokle god uredno stoji u redu za žicu, poštuje bonton i pravila na skijalištu, ne povraća u po bela dana okolo kopaoničkih kafana i po stazi.... Oni koji ne umeju da se ponašaju u skladu sa osnovnim civilizacijskim normama, pa bili oni Englezi ili grandovci na čelu sa Lepom Brenom lično, što se mene tiče, trebalo bi da dobiju doživotni ban, ne sa Kopa, nego sa svih skijališta i u Srbiji i drugde.

  4. #14

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vujche
    biznis je biznis
    Vujche, potpuno se slazem s tobom, ali ljudski je nadati se.. Grand prodaksns je u Srbiji prerastao granice obicne (odvratne) muzike i postao nacin zivota koji je i doveo do svega onoga sto ljudi ne vole na Kopaoniku, ukljucujuci i voznju motornih sanki posred staze..
    Jebes ti toleranciju i pravo na izbor (pa makar i muzike), ako Pink televizija stvara bolide, koji ce biti bukvalna fizicka pretnja mojoj deci, na stazi ili oko nje. Ako postoji sansa da englezi zauzmu mesto u Grandu ili Konacima nekom od takvih, dobrodosli nam, pa makar samo zbog toga..
    Izmenio/la miles_davis; 20.11.2006 u 22:08.

  5. #15

    Podrazumevano

    Da rezimiramo: ne volimo sponzoruse i dzibere jer su grand prodaksns, ne volimo engleze jer su ruzni, jel ima neko da ga volimo? I jel ima osim te Ski skole jos neka kafana na Kopu?

  6. #16

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od barrcode
    Sajmone (englesko nick ti ne smeta?) znaš za onu "Čega se pametan stidi, budala se hvali". Ti nastavi i dalje da se hvališ što si xenophob.
    Čisto da malo nagađam: imaš 19 godina, nikada nisi bio u inostranstvu (osim na exkurziji u Budimpešti), od stranih jezika znaš malo ruskog koji si učio u srednjoj školi, ali si u međuvremenu i to malo zaboravio, kad vidiš crnca ti mu vičeš ono "uuu..." - oponašaš majmuna, zviždiš tuđoj himni na stadionu, ...
    Posebno je duhovito ono da stranci neće doći na S.Planinu. Naravno da neće, naročito neće na Jabučko Ravnište. LOL
    I tako si Symona u ime tolerancije prozvao da je budala. Inace, nema 19 godina, lepo pise da ima 43. Mislim, kada vec udaras packe po forumu gledaj malo bolje.

  7. #17

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od barrcode
    Sajmone (englesko nick ti ne smeta?) znaš za onu "Čega se pametan stidi, budala se hvali". Ti nastavi i dalje da se hvališ što si xenophob.
    Čisto da malo nagađam: imaš 19 godina, nikada nisi bio u inostranstvu (osim na exkurziji u Budimpešti), od stranih jezika znaš malo ruskog koji si učio u srednjoj školi, ali si u međuvremenu i to malo zaboravio, kad vidiš crnca ti mu vičeš ono "uuu..." - oponašaš majmuna, zviždiš tuđoj himni na stadionu, ...
    Posebno je duhovito ono da stranci neće doći na S.Planinu. Naravno da neće, naročito neće na Jabučko Ravnište. LOL
    I sada bi ja trebao da se natezem s budalom koji ne zna da procita ni koliko godina imam, a Evropu sam procesljao uzduz i popreko malo je bljutavo ali ajde... a Engleze ako volis vodi ih kuci

  8. #18

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od barrcode
    To da su oni i pljavi i glupi, mi - srbi - smo poslednji koji bi to nekome smeli da kažemo.
    Neverovatan topik, za ozbiljnu psihološku analizu. Šta uradiše godine izolacije, getoizacije.... cccc.
    Mozda si ti i bio u izolaciji ja na srecu nisam...
    Izmenio/la Symon; 21.11.2006 u 07:02.

  9. #19

    Podrazumevano

    Symon je definitivno u pravu, nisam bio do sada na kopu ali znam ljude koji su isli gore, koji su upravo onakvi kakve ih je opisao, na zalost sa nekima sam se druzio neko vreme. a tesko meni jer verovatno idem na mesec dana na kop da radim, uzivam i vozim bord(ako ne bude takvih likova puno).
    bicu gore skoro ceo februar pa cu vas obavestiti, bar one koji ne odu gore, kakve ekipe su bile gore i kolko je engleza bilo

  10. #20

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton
    I tako si Symona u ime tolerancije prozvao da je budala. Inace, nema 19 godina, lepo pise da ima 43. Mislim, kada vec udaras packe po forumu gledaj malo bolje.
    da, xenophobima uvek tako kažem.
    Ti ih drugačije doživljavaš?
    Kako sam mogao da pretpostavim da ima 43, kad se ponaša kao nekakav diletant od 18, navijač Rada.
    I šta sada, da ovim malobrojnim englezima koji dolaze na ovaj forum objasnimo da nisu poželjni u Srbiji, jer nisu prepametni i prelepi kao mi (kao Sajmon ).
    nego, ajte vi englezi, trošite vaše prljave pare u Francuskoj. Mi smo dovoljno bogati da izvoljevamo koga hoćemo da ugostimo.
    Ispade najveći problem što ja nisam video koliko ovaj ima godina, a ne taj njegov xeno stav (koji verovatno nije marginalan na nacionalnom nivou- mislim na stav). Posle se čudimo naci ispadima u zemlji.

    I da, sprema vam se neprijatno iznenađenje sa Starom Planinom. Ima da bude stranaca više no u Banskom. I to jako brzo.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas