Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Rezultati 61 do 67 od 67

Tema: Struktura gostiju na Kopaoniku

  1. #61

    Podrazumevano

    ovaj komentar o skoli i lektiri je bio upucen meni slusaj ti ko je tebe vaspitavao toma nikolic da su matori konzervativci uvek u pravu i da mladi nesmeju da se suprostavljaju njihovim stavovima to je tvoj problem i dok kod vi matorci u srbiji budete tako razmisljali bicete socijala e kad ta socijala malo manje bude razmisljala odakle mladima pare i kad nas vise bude slusala i njima ce biti bolje a i nama ali vidi se da si neki radikal i tu ti nema pomoci!
    a sad za ove ldpovce sto vise vole engleze nego rodjenu majku samo zato sto su englezi pa normalno je da nasi momci nece pegave i debele engleskinje i naravno da nista nema lose u tome kad je devojka sponzorusa mislim sad je to diskutabilno ko je sponzorusa a ko ne ali za vas su sve dobre i sexi devojke sponzoruse a pegave engleskinje su in pa vi se onda njusite sa pegavim engleskinnjama a ja cu nase sponzoruse!
    nikad nemogu da zaboravim kad ste posle 5 oktobra za onu nagradu mtvia poslali najruzniju i najdeblu devojku u srbiji pa tu ste vise upropastili i unazadili srbiju nego sto je sloba za njegove 10 god vladavine!
    posto po vama je in biti debeo ruzan nacitan vecni student i da podsecamo sto vise na onu najgoru englesku i americku klasu!
    e ja sam za srbiju i za kopaonik koji ce biti lepsi i od sant morica i od las vegasa i dubajia zajedno ali vi to ocigledno ne shvatate pa mene ovde krivite gde se srbija nalazi a ustvari srbija se nalazi na pravom putu a vama sto je krivo pa necete neke vrdnosti da prihvatite oda crknite gladni tu vam nema pomoci!
    izvinjavam se zbog mog posta koji nema veze sa skijanjem ali ja sam ovde dosao da pricam o skijanju kopaoniku a svaki odgovor je bio zasnovan na necemu drugom tako da sam samo morao da odgovorim!

  2. #62
    Member stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    60
    Poruke
    44

    Podrazumevano

    Kao postmatrač sa strane, tj. iz inostranstva, moram dati svoj skromni doprinos konstuktivnoj polemici:

    E, moj Hehehe, ostario si, a ništa ti nije jasno.

    Citirati Originalno postavljeno od hehehe
    Ko nije isao u skolu, nije bio obrazovan.
    Ko nije isao u skolu, nije bio vaspitan.
    Ne slažem se. Danas se obrazovanje i vaspitanje zajedno sa vozačkom i opštom kulturom dobije kao standardni paket Audija A6 i A8.

    Citirati Originalno postavljeno od hehehe
    Nije mi jasno, kako neko ko nije isao u skolu ima para???
    Samo je potrebno dovoljno odvajati od usta. Tuđih, naravno. Bilo bi idealno od engleskih usta, ali i obični domaći narod ima usta za odvajanje. A postoje i metode ako neko neće da dobrovoljno odvoja.

    Citirati Originalno postavljeno od hehehe
    Nije mi jasno, kako neko ko ima para ne poradi malo na sopstvenom obrazovanju i vaspitanju?
    A zašto bi? Pa jel' ima pare? U svojim očima je i obrazovan i vaspitan, jer za bolje ne zna niti ga interesuje. A mišljenje onih koji pare nemaju nije ni bitno. Sve se može kupiti, pa i sreća. Ako se baš i ne kupi kvalitetna sreća, bitno je da drugi misle da si sretan. A to će zaključiti po brendu hlača koje nosiš, cipela, auta, naočara. Postoje specijalizovane televizije koje će rado pomoći u širenju vidika na temu šta se danas nosi ili šta se sluša. Nema potrebe ni znati čitati ni misliti. Samo gledaš pravu televiziju.

  3. #63
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    19.11.2004
    Lokacija
    Beograd - Los Angeles
    Godina
    42
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Ovaj mali i treba da vas je.. kad se svi redom primate.

  4. #64
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    60
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zloglasni
    Ovaj mali i treba da vas je.. kad se svi redom primate.
    Koji mali?

    Citirati Originalno postavljeno od dvukovic
    Ako nemaš neke pametnije argumente, nemoj ni da upotrebljavaš Ad Hominem 'argumente'. Smešno je.
    Forumi na internetu su izmisljeni za zabavu, ovo i treba da bude smesno, i jeste smesno vec od pre nekoliko dana. Moji postovi nisu bili upuceni tebi i ne vidim sta je tebe podstaklo da komentarises citate iz mog posta. Ti izrazi "lobotomija", "Ad Hominem", uce se u skoli. Protiv tvoje vikendice na Kopaoniku nemam nista ali imam protiv tvog nacina razmisljanja. Zdusno si protiv mog "popovanja" (odgovara ti tvoj nacin zivota i razmisljanja) ali ti zato ni malo ne smeta englesko "popovanje" africkim narodima (mozda tim narodima odgovara mlacenje kopljima).

    Sto se Engleza tice, ova nasa rasprava njih nece spreciti da dolaze na bilo koje skijaliste u Srbiji. Ja sam ovde izneo samo istorijske cinjenice. Kako ce se engleska invazija na srpska skijalista zavrsiti, videcemo uskoro.

    Pozdrav!

  5. #65
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    19.11.2004
    Lokacija
    Beograd - Los Angeles
    Godina
    42
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Pa SRKI...

  6. #66
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    60
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zloglasni
    Pa SRKI...
    Ne znam o kome pricas

  7. #67
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Godina
    42
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Cestitke Stevsu na prvom flame threadu na forumu! (bar u ovih godinu dana koliko sam ja tu)

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas