Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 67

Tema: Struktura gostiju na Kopaoniku

  1. #1

    Podrazumevano Struktura gostiju na Kopaoniku

    http://www.kopaonik-genex.com/index....d=218&Itemid=1

    Gospodin Vukanić je, između ostalog istakao da je ... na osnovu zaključenih ugovora sa britanskim touroperatorima Thomson i Balkan Holidays, već u najavi prodato blizu 45 odsto ICG kapaciteta, a nosilac prodaje preostalih kapaciteta za potrebe domaćeg tržišta je agencija Yugotours.
    Da li je ovo moguce - pola Genexovih gostiju stranci ? Da li da se nadamo da ce ove godine da isteraju Grand produkciju iz Ski skole ?? Kad se samo setim kakvih je tu divljih svirki bilo, a na sta to lici sada..

  2. #2

    Podrazumevano

    Uzas! Pa zar ce zategnute napucane sponzoruze da zamene pegave i debele Engleskinje! Upopastice nam ski skolu i grand prodaksens!

  3. #3

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Boris Kamikaza
    Uzas! Pa zar ce zategnute napucane sponzoruze da zamene pegave i debele Engleskinje! Upopastice nam ski skolu i grand prodaksens!
    Hm ima li odvratnijih likova od engleza a tek engleskinja

  4. #4

    Podrazumevano

    Ma ne mogu da se smirim pa ne mogu da verujem toliko kretena engleskih na Kopu ma stvarno ludilo

  5. #5

    Podrazumevano

    Od pijanih pegavih debelih engleskinja daleeekooo su mi draže ove naše vitke izblajhane i nakvarcane sponzorušice pa makar se i kolo igralo u Ski školi i na terasi ispred nje :-) !

  6. #6

    Podrazumevano

    jednostavno je ...

    PARE !!!

  7. #7

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Symon
    Hm ima li odvratnijih likova od engleza a tek engleskinja
    Citirati Originalno postavljeno od Symon
    Ma ne mogu da se smirim pa ne mogu da verujem toliko kretena engleskih na Kopu ma stvarno ludilo
    Kada sam u martu bio na kopu, u hotelu je 50% bilo stranaca (Engleza) i to mi ni najmanje nije smetalo. Dobar deo gostiju su bile porodice, i parovi - veoma kulturan svet!

    Lično, ne smeta mi niko, neka bude i 99% Japanaca što se mene tiče .

    Ne vidim čemu ovoliko buke i loših komentara na jednom mestu (vređanje drugih naroda pre svega )??

  8. #8

    Podrazumevano

    To da su oni i pljavi i glupi, mi - srbi - smo poslednji koji bi to nekome smeli da kažemo.
    Neverovatan topik, za ozbiljnu psihološku analizu. Šta uradiše godine izolacije, getoizacije.... cccc.

  9. #9

    Podrazumevano

    Zao mi je sto je ovako ispalo.. Hrvatska je u prosloj godini inkasirala 6 mlrd evra od turizma. Informacija o toliko dobroj prodaji Kopaonika pokazuje da i Srbija ima zariste koje moze da nas povede u tom pravcu. Najnovije investicije, bez obzira na sve dileme i sumnje, to dobro potkrepljuju. Na neki posredan nacin, sto se bolje ti isti englezi osecaju na Kopaoniku, to je i veca verovatnoca da cemo sledecih godina birati izmedju vise ski destinacija u Srbiji.

    Ova ksenofobija je samo izraz ogranicenosti i gluposti - verovatno statisticka greska, mada, ko zna...

  10. #10

    Podrazumevano

    Da, hm sad kad bih opet rekao sta mislim o njima opet bi krenula zastita "nesrecnika" ovako samo se nadam da nece doci na Jahorinu, Staru planinu...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas