Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 67

Tema: Struktura gostiju na Kopaoniku

  1. #31

    Podrazumevano

    jbt kada ste već svi vi toliko lepi, stavite vaše slike u vaš avatar da vam se divimo.
    to je valjda ono "mi srbi najpametniji, najlepši, najduhovitiji, najbolje se za.ebavamo..."
    A rezultati demantuju li demantuju....

  2. #32

    Podrazumevano

    mikri slazem se sa tobom sto se tice bontona koji englezi poseduju donekle
    ali opet bez obzira na to mnogo su smotani, svaka cast pojedincima

  3. #33

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od barrcode
    kamiondžija po evropi?
    Malo si se zeznuo ali za tvoj mentalni sklop i citanje, je nebitno...

  4. #34

    Podrazumevano

    niko niije ksenofob zato sto kaze da su englezi ruzni i odvratni to je cinjenica e sad sto neko voli engleze i istia ga boli to je druga stvar!

    a ovi sto se bune protiv granda i motornih sanki pa kad oni budu placali i trosili koliko mi trosimo po kafanama i dajemo za motorne sanke onda ce oni imati prioritet ali dok mi trosimo pare i dok god se kop gradi zbog nas i od nasih para onda cemo mi kad budete placala ski pas na sat koliko i mi motorne sanke onda verovatno ni jedne sanke nece biti po stazi ali dotle vam nista ne ostaje i trpite!
    a to sto vam smeta povracanje po stazi pa te staze i nove zicare se grade od naseg povracanja i popijenih viskija a ne od 4 caa koliko popije jedan lik koji dosao da skija sa porodicom razmislite malo bolje pa onda pisite nesto!

  5. #35

    Podrazumevano Ma, samo opušteno!!!

    Srki85,

    Pretpostavljam da je i tvoj tata lik s porodicom???? Mislim, ima ženu, tvoju mamu, tebe, svog sina???
    Srki, cenim tvoju mladost, entuzijazam i nadasve jednostavan pogled na svet, ali, nijedan evropski ski centar nije sazidan od viskija u kafani i motornih sanki na stazama za skijaše, pa ni Kop...
    Kopaonik nije napravljen pre deset godina, zbog tebe i vas, kada si ti tamo prvi put otišao (da li pre deset???) i ne gradi se za tebe i od toga što ti i tebi slični trošite po kafanama. Žičare se ne grade od toga što ti povraćaš po stazi i vileniš na motornim sankama, nego se grade od novca poreskih obveznika ove države, u koje i ja spadam.
    A da plaćam koliko i ti, na Kopu sigurno neću. Ja na planinu idem da bih skijao i uživao, zato što volim sneg. I da! Biram društvo, a i mesto za skijanje. Bogu hvala, ima još planina sem Kopa...
    Samo ti Srki opušteno i uživaj, „granduj” i po kafanama i po stazama... Kop prepuštam tebi, a ja i ostali siroti likovi koji na skijanje dolazimo sa porodicama, već ćemo se nekako snaći. U Austriji, Italiji, ili Francuskoj na primer...


    P.S. Javi mi kad se Kop izgradi... Čisto da znam...

  6. #36

    Podrazumevano

    pa dobro idite vi u francuskoj na skijanje ja nemam nista protiv ali pustite nas da uzivamo kako mi hocemo za nase pare i ako ja volim da slusam narodnjake hocu da ih slusam i niko nemoze da mi zabrani kad mogu po evropi da slusam takvu muziku po srpskim diskotekama i kaficima pa mocicu i na kopu dok sam ziv a inace komentar kako ce englezi da slusju grand pa onda nemoj da dolaze u srbiju nek idu u francusku ja bas mislim da englezi dolaze kod nas zbog naseg mentaliteta i zato sto im se svidja ta srpska atmosfera a ne sad da menjam srbiju zbog engleza koji trose 3 puta manje para nego srbi nego cisto zbog neke fore kao dolaze nam englezi!
    mi treba da privlacimo na nasim turistickim centrima sto vise srba koji su puni para i da im izvucemo umesto 2 5 hiljada evra tokom skijanja a veruj te mi da ima mnogo srba koji imaju da potrose mnogo vise nego sto i potrose znaci srbinu daj muziku alkohol i izvucices mu mnogo iz dzepa dok enlezu neces vec je spremio svojih 500 evr za odmor i toliko ce da potrosi dok srbi su potpuno druga prica pun para dodje na kop i potrosice onoliko kakvu mu ponudu das znaci ako dovede svoju sponzorusu ako ima dovoljno extra butikaon ce potrosi 3 hiljade evra na nju a ako nema on nema gde da potrosi znaci samo ponuda za elitu i to je ono sto moze da napravi od kopa las vegas!
    a vas kad bude dovoljno sto skijate i volite neki drugi nacin zivota verovatno ce da se pojavi neko skijaliste gde ce da ima samo zicare i nista sem toga ski pas ce da kosta 200 evra pa kad vas bude bilo 100000 hiljada u srbiji koji cete moci toliku sumu da odvojite onda ce da se napravi jedno skijaliste koje ce imati 50 zicara pa samo skijajte i spavajte u nekim kasarnama i to je to ja nemam nista protiv jednog takvog skijalista ali me jako nervira sto vi imate nesto protiv ovakvog nacina zivota i pljujete po tome!

  7. #37
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Kao prvo mislim da je previše stereotipa oko Kopaonika koji ga opravdano prate iz vremena 90tih godina. Ostalo je vrlo malo likova koji dolaze na Kopaonik da bi bili viđeni jer za njih Kopaonik više nije "in" mesto. "In" mesta su sada po njihovim kriterijumima neka inostrana što skuplja skijališta. Uostalom izbegnite period prve polovine februrara i zasigurno takve likove gore nećete videti.

    Što se tiče Engleza nemam ništa protiv njihovog dolaska, čak se zdušno trudim da u što većem broju dođu i ostave svoj novac bilo gde u Srbiji. Turizam je katastrofalno iskorišćena grana u Srbiji, a može nam doneti veliki profit. Da volim Engleze, ako govorim kolektivno kao naciju, ne mogu iz najprostijeg razloga jer su tu istu planinu zasuli kasetnim bombama koje su zabranjene svim ratnim konvencijama. Nisu imali obzira ni prema nacionalnom parku! O kakvoj mi onda kulturi govorimo?

    Grand produkciju i sve što ide uz nju bih istog trenutka zakonima zabranio. Jako je žalosno što npr. na koncertu Leb i sola pre par dana vidim samo ljude preko 35 godina. Nacija je otrovana kvazi kulturom koja dolazi uz tu muziku, a sama muzika kao muzika nije problem. Problem su vrednosti koje idu uz nju i koje se plasiraju kao normalne i kao takve uništavaju mlade ljude pogrešnim sistemom vrednosti.
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  8. #38

    Podrazumevano

    Koliko se secam zakon o skijalistima lepo definise ponasanje na skijalistima i gde smeju da se voze sanke, samo ga treba sprovesti. Sto se mene tice neka se sponzori i sponzorusice lepo provode u grandu ili u nekom drugom rezervatu i neka ostave sve pare sto imaju i nemaju, samo da ne silaze medju nas budale koji idemo na planinu zbog prirode i skijanja

  9. #39
    Snow Man ThE_MaN avatar
    Datum registracije
    30.10.2005
    Lokacija
    Kruševac
    Godina
    46
    Poruke
    62

    Podrazumevano

    @srki85
    Kopaonik se za tvoju informaciju razvija iz prihoda koji se ostvaruju iz prodatih skipass-ova. I poreza koji plaćamo. Tako da kako ti kažeš mi i nemamo para. U prevodu hteo sam da ti kažem da se planina gradi od para nas koji redovno izmirujemo svoj dug državi. Dok kvazi "elita" nemilice troši pare koje su stečene na sivom, crnom tržištu a državi nije otišao ni dinar. I kada potrošiš pare na alkohol ili motorne sanke pare idu jedino klasičnim prevarantima i država se ponovo zaobilazi za svoj deo u širokom krugu.

    A to što misliš da za svoje pare možeš da radiš šta hoćeš. To je tako dok ne naletiš na nekog koga boli ona stvar za "elitu" (ne interesuje ga ko su ti mama i tata) i očas posla te spusti na zemlju. Događa se prilično često.

    Najbolje je da svako uživa u planini na svoj način, ali da pritom ne smeta drugima. Što se tiče sanki na stazi to je pravilnikom o ponašanju na skijalištu strogo zabranjeno. Samo da još neko počne da primenjuje.

    Ako misliš da ćeš ostaviti utisak na neku cicu na stazi dok si na sankama. Varaš se, jedino možeš ostaviti utisak na cice koje su došle iz istog razloga na planinu kao i ti, a one nikako nisu na stazi. Da stvarno znaš da voziš sanke i želiš avanturu nikako ne bi išao po uređenim stazama koje su ionako za motorne sanke prekratke. Koliko ti reba vremena da stigneš od počtka staze do kraja iste 1min. Zar ti ne postane dosadno. Otisni se malo u prostranstvo Kopaonika sa nekon cicom i odvedi je negde gde nema turista pa joj onda pokaži kako je musa odrao jarca. Ako se odlučiš da poslušaš savet da se otisneš u prostarnstvo Kopaonika, obavezno ako ideš sam ponesi malu lopatu za sneg, dok ne naučiš da voziš sanke.
    -= Craig Kelly is my copilot =-

  10. #40

    Podrazumevano

    e ovako posto cemo i o zsbranama onda da vas pitam ski manijaci dali je zabranjeno skijati van staze jeste u celoj evropi ali ipak vecina vas skija van staze jel ste ski manijaci e isto tako je zabranjeno da se voze sanke na stazi pa se voze sto kao sto je zabranjeno voziti u gradu preko 50 pa nek mi se nadje neko ovde da mi kaze da je to uvek ispostovao i da nikad nije bar vozio 60 tako da pre nego sto pocnemo nekom da drzimo predavanja o zabranjenim stvarima pogledaj prvo sebe i razmisli sta si sve zabranjeno uradio u zivotu!
    a ovaj stevs bi da zabrani muziku i nacin zivota koja ona donosi e a vidote vi gospodo kako ste vi netorelantni i bezobrazni mi smo u sustini mnogo tolerantniji ljudi ja se druzim sa svakakvima i nikad mi to nije smetalo sta je ko i odakle mu pare niti mi smeta ko koju muziku slusa ni sta voli u zivotu i onda se nadjete vi da kritikujete mene i kad vam covek odgovori onda opet mi ne valjamo ja postujem i leb i sol i porodicne ljude i one koji vole prirodu ali taj sto voli prirodu mene ne postuje i njemu smetaju moje sponzoruse moj viski moje sanke moja kola sustina problema je u vama a ne u nama i ako je neko kriv za rat generacija i nacin razmisljanja to ste onda vi a ne ja jel ja nemam problem ni sa kim niti bih nekome nesto zabranio dok je vama svaka druga rec neka kritika na neki nacin zivota koji se vama ne svidja!

    a o englezima da ne govorim dovlacimoneke engleze radnicku klasu koja jedva skrpi neki dinar za zimovanje huligane itd a smetaju nam nasa elita ruski biznismeni itd pa ako ce od necega da se ovajdimo to su ti ruski biznismeni nasi istocno evropski aziski takva nama klijentela treba a ne engleski rudari!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas