Rezultati 1 do 10 od 33

Tema: Otvaranje sezone 2006/2007

Hibridni pregled

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1
    Ski manijak--Banja Luka-- Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    42
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Evo ovako,posto planiram na skijanje tek u prvoj sedmici marta ali jos nisam odlucio gde bi isao(u ovom slucaju kop ili borovetz) zamolio bi ljude s iskustvom da mi kazu kako izgleda kop u prvoj sedmici marta tj. ima li kakvih problema s snegom ili nesto tako,mislim bojim se da nije kasno da me ne uhvati lose skijasko vreme.

  2. #2

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer
    Evo ovako,posto planiram na skijanje tek u prvoj sedmici marta ali jos nisam odlucio gde bi isao(u ovom slucaju kop ili borovetz) zamolio bi ljude s iskustvom da mi kazu kako izgleda kop u prvoj sedmici marta tj. ima li kakvih problema s snegom ili nesto tako,mislim bojim se da nije kasno da me ne uhvati lose skijasko vreme.
    Planina ko planina, kada bi mogli da predvidjamo svi bi izabrali nedelju sa suncanim danima i sneznim nocima. Temperatura tu negde oko -5 stepeni. I naravno bez vetra.
    Pa mozda ovogodisnji mart bude takav. Prosle godine se na Kopu skijalo do sredine aprila, a ta godina je bila svuda sa jako puno snega. Predposlednji vikend je bio fenomenalan.
    Znaci na Kopu u martu obicno ima snega, lepo je vreme, ali se moze desiti i da ojuzi pa da skijanje vise lici na oranje.
    Sigurica je po meni poslednja nedelja februara i prva nedelja marta ako vec mozete da birate.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas