Pogledati rezultate ankete: Kop vs. Borovec

Glasača
23. Vi ne možete glasati u ovoj anketi
  • Kopaonik

    11 47,83%
  • Borovec

    12 52,17%
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 16

Tema: Kop vs. Borovec

  1. #1

    Podrazumevano Kop vs. Borovec

    Glasanje: Kopaonik ili Borovec i zasto

  2. #2
    Junior Member Codex avatar
    Datum registracije
    02.04.2004
    Lokacija
    kompjuterski sto
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    no reason
    Death is nothing, but to live defeated and inglorious is to die daily.

  3. #3

    Podrazumevano KOP je zakon

    Kop, jer je zakon.

    Borovec je stvarno dobro ushminkana planina, ali za dobro boardanje je bezveze. Samo jedan deo planine, tamo na kraju gde vise i nema zicara nego samo tanjira ima zanimljivih staza za board, moze malo da se pobegne u neku kao shumicu sa nekim niskim jelama i to je to.

    Plus, uvece je puno pijanih engleza i njihovih debelih nazovi-devojaka. Mislim, na Kopu je uvece jos gore, ali bar uvek ima neke ekipe po vikendicama ili naletis na nekog ili nesto se vec desi.

    Kop je blizi, lepsi, drskiji!

  4. #4

    Podrazumevano

    drskiji!
    to svakako jeste, pogotovo ako se posmatra kroz cene!!!!!!!!!

  5. #5
    Junior Member Codex avatar
    Datum registracije
    02.04.2004
    Lokacija
    kompjuterski sto
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    da...
    Drski,samo mi je zato kop bez-veze,al ostalo je do jaja
    Death is nothing, but to live defeated and inglorious is to die daily.

  6. #6

    Podrazumevano borovec

    .
    borovec - dugacke staze, strme staze, jeftino.... u centar ulozeno malo para & truda.
    .
    Jedina prednost Kopa je to sto je tu - u Srbiji, pa je mnogima (kao i meni) mnooogoooo drag, ali realno nema on sta da ponudi... Dobar je za vikend turizam - blizu bgd-a

  7. #7

    Podrazumevano kop rulz

    bio sam na borovecu neke 99/00 cini mi se ... i totalno je bilo bezveze
    prvo su nas odrali za one konjice da dodjemo do one gondole ...
    a posle gore u fazonu bilo tri staze ... a nocni zivot tragedija ...
    milsim ima par onih anglo-saxonskih pub-ova ... pa ko voli to mozda
    i moze da nadje ... ali mislim meni je to totalno bezveze ...

    mada opet ... cuo sam od druga koji je bio tamo prosle godine da nije
    lose ... mislim njemu su staze strave jel su duge .. .a i kaze za izlaske
    se znatno popravilo ... mada ono ... sto rece neko pre mene ... kop
    je nas .. navikli smo ... milism i ako sam bio tamo cudo puta ....
    u fazonu da mi oni zahtevi da se bolje obeleze staze zvuce malo
    bezveze ... ipak bi tamo uvek pre ponovo otisao nego na borovec

  8. #8

    Podrazumevano Re: kop rulz

    u fazonu da mi oni zahtevi da se bolje obeleze staze zvuce malo
    bezveze ... ipak bi tamo uvek pre ponovo otisao nego na borovec[/quote]

    Da si bio u situaciji u kojoj sam ja bio ne bih se podsmevao,veruj mi!!
    Nimalo slucajno sam to napisao a da sam znao da cu morati da se prisecam nesrecnog dogadjaja ne bih ni spominjao sigurno.
    Ukratko,bio sam izgubljen u prostoru po neverovatnoj magli(iznenada,par metara vidljivost) puna 2h(ekvivalent mnogo vise vremena u normalnim okolnostima!!) i mucno mi je i da se prisecam svojih razmisljanja u tom momentu-ono kad ti je svako drvo poznato i nudi spas... Nebitno je gde se tacno desavalo i kako se zavrsilo.Da dodam,bio sam daleko punoletan i naravno prvi put na Kopaoniku(ziveo u Bosni i skijao vec 10-ak god.).Sansa da se to desi bi bila neuporedivo manja da je jedna od staza gore bila obelezena jer sam je presekao vise puta a da toga nisam ni bio svestan(bila je i cilj mog puta) a da ne govorim o tome da i je i taj sam put(inace se dosta koristi) mogao biti obelezen.Nisam siguran da mi se ne bi moglo desiti isto i sad(posle vise sezona skijanja na Kopaoniku i "dobrog" poznavanja okoline) u ponovljenim okolnostima
    Zato od sad,molim pricu o obelezavanju staza sa vise obzira,pameti i razumevanja!!

  9. #9

    Podrazumevano Komentar

    I ako je Borovec ski centar jedini koji mi se pored Kopaonika svideo na podrucju Balkana (hm, malo sire) moj glas je za Kopaonik.

    Bez obzira sto se mnogo ljudi ljuti na organizaciju na Kopaoniku, i sto mnogo ljudi salje negativne komentare, moje misljenje je da je Kopaonik super isplaniran.
    Odlicne staze, (nisu perfektne, ali u odnosu na druge ski centre su super), dosta hotela u samom ski centru, dobra klima, i mogu reci da nije guzva kao u drugim vecim ski centrima (izuzev preko skolskog raspusta).

    Borovec je jedini ski centar u nasoj okolini koji ima kolko-tolko povezanu mrezu ski liftova i zicara, ali ipak Kopaonik sa svojih 21 (20) zicara je daleko ispred.
    Fight with the best, die like a rest.

  10. #10

    Podrazumevano Re: Komentar

    Citirati Originalno postavljeno od Paxy
    Kopaonik sa svojih 21 (20) zicara je daleko ispred.
    ako su knezevske bare staza onda ja ni ne znam sta je uredjena staza za skijanje. posebno je lepo kada se na malom karamanu ugasi/pokvari zica pa su ljudi prinudjeni da piju nikad skuplji caj kod lokalnog derikoze. tu je i fantasticna zicara centar sa svojom nenadmasnom brzinom ~ kao da je magarci vuku... nocni provod nebih da komentarisem jer je to stvar ukusa i neko bi se mogao naci uvredjen mojom ocenom kopaonickog provoda.
    Plus, uvece je puno pijanih engleza i njihovih debelih nazovi-devojaka. Mislim, na Kopu je uvece jos gore,
    ako sam dobro razumeo, stoka je stoka ~ bolje je da je nasa??!!!!

    elem, nisam ja nikako manji patriota od vas ali u pitanju je moj novac i moje vreme! to sto neko rece:"kop je nas", mene nikako ne zanima jer tamo na mene niko ne misli !!!!!!! kada je stara rtanjska ekipa, nakon svega, odustala od kop-a, sto bi to meni bio problem?!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas