Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 24 od 24

Tema: Kopaonik vs Jahorina

  1. #21
    Junior Member Codex avatar
    Datum registracije
    02.04.2004
    Lokacija
    kompjuterski sto
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od LOGIC
    nema tu neke velike rasprave i razmisljanja! treba otici u bugarsku pa onda razmisliti da li ikada vise treba ici na kop ili jahorinu...
    Ova tema je "Kopaonik Vs Jahorina"
    zato nemoj spominjati Bugarsku.
    Death is nothing, but to live defeated and inglorious is to die daily.

  2. #22

    Podrazumevano Nema vise smisla

    Mislim da je svako dalje nagvazdanje o ove dve planine glupo.
    Nadao sam se da ce ovaj forum doneti neku inicijativu za sredjivanjem obe planine ali sto rece jedan bosanac:
    Mi Srbi smo glup narod kad ovu planinu ovako zapustamo, a da je srece da se iz aviona vidi Jahorina kao New Orleance (a on sija, neverovatno - prim. H. )
    Ovako, mi cemo i dalje biti robovi lokalnih mocnika koji uzimaju laku lovu ljubiteljima skijanja i ne rade vise nista za poboljsanje usluge. Predlazem neku vrstu organizacije ljudi koji imaju nekog uticaja i sa korisnicke strane pokusati da se napravi pritisak na obe strane.
    Ipak dokle god potrebe klijenata ne budu zadovoljene necemo moci da uporedjujemo ove dve planine.
    ZATO LJUBITELJI SKIJANJA POZDRAV DO TOG DANA ILI DO ODLASKA U SVETSKE SKI CENTRE. :twisted:

  3. #23

    Podrazumevano Da smo glupi glupi smo!

    Hurmiza,slazem se od pocetka do kraja sa tobom!Zamisli tek durmitor tamo je stvoreno za ski centar sa gondolama i sa stazama od 5-10-15-20 km. kao u austriji,da se izvlacis 5 min a spustas se pola sata!Bugari i grci su daleko ispred nas(ej bugari)!A ja sam zadnji put izaso iz ove nase divne zemlje jos krajem proslog milenijuma,pa ti vidi!

  4. #24

    Podrazumevano

    pre dva dana sam se vratio sa kopaonika, gde sam proveo 8 dana. inace na kop idem prethodnih 14 godina. moji utisci ove godine su sledeci:
    1. voda iz cesme nije za pice vec deset godina.
    2. cene kao i uvek preskupe, npr. u pekari cena pokusaja hleba 30 din.
    3. ljubaznost ljudi ove godine malo bolja ali daleko od one koja bi trebala da bude za pare koje trosim tamo.
    4. skijanje ove godine nikad gore, sto zbog nerada zicara(5 dana su radile samo po tri zicare), sto zbog nekog takmicenja, sto zbog nepostojanja dobre staze...
    5. krcmar i dalje ne radi.
    6.da ne gresim dusu gvozdac je radio 3 dana, alli je skijanje na njemu bilo ok samo do 12 h, jer je posle toga staza postajala ocajna....
    i slicno....

    za dva dana idem na Jahorinu, pa cu se javiti kada se vratim....

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas