Strana 10 od 14 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 91 do 100 od 132

Tema: Peticija za vraćanje cene ski pass-a

  1. #91

    Podrazumevano

    Zaboravio sam da pomenem juče, predstavnik SS mi je rekao da je cenovnik za ovu sezonu utvrđen (za ski-pass naravno) i biće objavljen kada ga Vlada RS usvoji/odobri...

    Eto i prave adrese za žalbu na cenovnik? Vlada RS koja odobrava isti?

  2. #92

    Podrazumevano

    treba mi smestaj za predstojeci petak i subotu noc nesto sto jeftinije ima li predloga?

  3. #93

    Podrazumevano

    O kojim se cenama radi? Koliko su najavili da ce biti ove sezone? Koliko je bilo proshle, neupucen sam, ove godine prvi put treba da idem sa drugarima na kop...

  4. #94
    Ne znam mnogo, ali ucim nikks avatar
    Datum registracije
    13.12.2006
    Lokacija
    Krusevac
    Godina
    34
    Poruke
    1

    Angry Englezi

    @HEHEHE u pravu si, englezi se na Kopaoniku dvore i u kaficima i na skijalistu, a za nas i konobar kad dodje u kaficu je ekstra. Takav smo mi narod

  5. #95

    Podrazumevano

    E, to mi je tesko da verujem da nekog dvore, al ako je istina, pozdravljam, pa makr bili i englezi.

  6. #96

    Podrazumevano

    Da li neko zna kada imaju nameru da izbace cene ski passa.

  7. #97

    Podrazumevano

    Ove promotivne cene važe do 2 dec (i ovaj vikend), a posle toga će ili produžiti promociju ili objaviti nove cene .

  8. #98

    Podrazumevano

    Sa http://www.skijalistasrbije.co.yu/

    30.11.2007.
    JP "SKIJALIŠTA SRBIJE" NA 22. EXPO-ZIM-u

    Sa velikim zadovoljstvom Vas obaveštavamo da će JP «Skijališta Srbije» i ove godine učestvovati na međunarodnom sajmu zimskog sporta i turizma «EXPO-ZIM» od 06-09.12.2008. godine.

    Možete nas posetiti u centralnoj areni hale I Beogradskog sajma. Za vreme trajanja EXPO-ZIM-a, na našem štandu, biće promotivna prodaja ski-pass-a za sezonu 2007/08.

    Marketing
    JP «Skijališta Srbije»

  9. #99

    Podrazumevano

    Dakle sada znamo kada ce biti objavljena cena skipasa. A mozda se pojavi i varijanta kupovine recimo 15 dana pa ih iskoristi kada hoces u period od ....

    Zivi bili pa videli... i probali

  10. #100
    no fear nidza avatar
    Datum registracije
    10.01.2006
    Lokacija
    N.B.G.
    Godina
    47
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Ruku na srce, promotivne cene ne da nisu male, u odnosu na ono šta radi i kako radi... Najbolje da nam naplate punu cenu za 3 žice od 20+ koliko ih ima. Jedino što mogu da pohvalim ove sezone je sređenost staza u odnosu na ipak relativno malu količinu snega koja je pala. Šteta što podlogu nisu preko leta pripremili i posejali travicu, inače bi uslovi na Dubokoj i drugim stazama sa te strane bili znatno bolji.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas