Strana 6 od 14 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 132

Tema: Peticija za vraćanje cene ski pass-a

  1. #51
    Senior Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd - centar
    Godina
    32
    Poruke
    142

    Lightbulb

    Sa www.infokop.net je samo jedan covek- Stevs, ali on nije iz BG :( !!!

    Ja imam neke obaveze u subotu pa ne mogu ! Mislim da mogu u nedelju !
    Ajde da se podelimo u 2 grupe !

    Neka svetskigigacar i jos neko sakuplja potpise u subotu, a ja cu sa nekim u nedelju ! (Ne znam koliko cu biti ubedljiv u tome jer ja imam samo 14 godina, al sto da ne probam ! Jos kao mali sam sa drustvom pravio peticiju za renoviranje nekog parkica pa sto ne i ovo ))) ) !

    Ajde da vidimo ko kad moze i ko sve hoce pa da napravimo neki plan !!!

  2. #52
    Member svetskigigacar avatar
    Datum registracije
    18.12.2006
    Lokacija
    Leposavic/Beograd
    Godina
    39
    Poruke
    32

    Podrazumevano

    Ja mogu u subotu do 15, 16 sati. Posle mi dolazi familija u BG pa necu moci. Sve predloge saljite mi na onaj mail.

    Idemo do kraja! "Bog je jak da ce da spuste cene" kao sto rece moj prijatelj Milan Branovic Shiks iz Leposavica!

  3. #53
    Member svetskigigacar avatar
    Datum registracije
    18.12.2006
    Lokacija
    Leposavic/Beograd
    Godina
    39
    Poruke
    32

    Podrazumevano

    A ti sto imas 14 godina, nije bitno ipak si car!

  4. #54

    Podrazumevano

    meni je frka za weekend jer neću biti u bg uopšte !!!

    jedino od ponedeljka što se mene tiče ali moramo nešto konkretno da uradimo, da kontaktiramo ministarstvo prosvete i sporta i da im trazimo podršku naravno, da trazimo dozvoli og grada za štand u knezu ili n adrugim lokacijama u BG-u i naravno treba nam štand, materijal za potpisivanje, plakati i nalepnice da se oblepi štand i slično !!!

    to ne moze tek tako da se odradi , mora da bude dobra organizacija da bi bilo uspeha, i naravno da kontaktiramo medije, a ja lično imam kontakta sa novinarima pa mogu nešto po tm pitanju da uradim u nekim novinama, sa televizijom stojim slabije!!!

    najrealnije je da sve ovo što smo zamislili odradimo za sledeću nedelju, ali doček NG je sledeće nedelje !!!

    opet frka....

  5. #55
    Senior Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd - centar
    Godina
    32
    Poruke
    142

    Talking

    To za ministarstvo nije problem, ja poznajem ministra Vuksanovica licno jos dok nije ni bio ministar pa mozemo nesto da napravimo !

    A to da sredimo za stand u opstini ne znam bas jer mislim da se placa ! Ajde dajte jos predloga ! Subota je sutra !!! Da li mooooooozda ima nekog ko nema nikakve obaveze radnim danima ???

    Ajde da vidim vase misljenje da li mozemo da pocnemo sutra !!!??? i sto mora samo u Bg ? Ajde da vidimo jel moze mozda jos neko u nekom drugom gradu ?
    Izmenio/la kop; 22.12.2006 u 15:11.

  6. #56

    Podrazumevano

    pa nisam ni mislio samo na beograd, naravno da treba i organizovati i po drugim gradovima !!!

    moja jedina obaveza tokom radnih dana je fakultet i ništa više, tako da mogu da se iscimam posle predavanja.

    organizujte se nekako i priključujem se u svakom smislu !!!

  7. #57
    Senior Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd - centar
    Godina
    32
    Poruke
    142

    Lightbulb

    Ajde jel ima jos neko ko nema puno obaveza pa da se organizujemo da recimo on sa diplomatom sakuplja potpise radnim danima,a mi vikendom ! Mogli bi smo na ovaj nacin da izbojkotujemo cene svake godine !
    Al ajde da se sad organizujemo ! Ja znaci mogu u nedelju kolko treba , a ko ce samnom i sta sve treba da spremimo i nabavimo ???

  8. #58
    Member svetskigigacar avatar
    Datum registracije
    18.12.2006
    Lokacija
    Leposavic/Beograd
    Godina
    39
    Poruke
    32

    Podrazumevano

    Evo ja cu radnim danima. Ajde!!!

  9. #59
    Senior Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd - centar
    Godina
    32
    Poruke
    142

    Lightbulb

    Super ! Dogovori se sa diplomatom pa mozete da pocnete od ponedeljka ! Jos ja da se dogovorim sa nekim... I sta sve treba da nabavimo ???

  10. #60
    Member svetskigigacar avatar
    Datum registracije
    18.12.2006
    Lokacija
    Leposavic/Beograd
    Godina
    39
    Poruke
    32

    Podrazumevano

    Najbolje da se skupimo sviu ponedeljak negde ili u nedelju i da se dogovorimo. Npr dase nadjemo kod konja i odemo negde na vopi...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 22 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 22)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas