Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 442

Tema: Kopaonik Sneg 05/06

Hibridni pregled

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Podrazumevano

    Jeste. I ja mislim da je oko 30-35 din. Ne morate vi da idete na elitna mesta..


    "Bio sam na Jahorini". Zice ne rade, staze se ne sredjuju. Jedan na motornim sankama me je pokosio. Hotel u raspadnutom stanju.



    KOPAONIK

  2. #2

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    Jeste. I ja mislim da je oko 30-35 din. Ne morate vi da idete na elitna mesta..


    "Bio sam na Jahorini". Zice ne rade, staze se ne sredjuju. Jedan na motornim sankama me je pokosio. Hotel u raspadnutom stanju.



    KOPAONIK
    U kome Hotelu si bio? Na kojoj stazi su te pokosile motorne sanke?Koliko si platio smestaj i na kojim stazama si skijao,odnosno kako se zovu staze koje nisu bile sredjene?Pozdrav,POP

  3. #3

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    U kome Hotelu si bio? Na kojoj stazi su te pokosile motorne sanke?Koliko si platio smestaj i na kojim stazama si skijao,odnosno kako se zovu staze koje nisu bile sredjene?Pozdrav,POP

    Salio sam se sa tim. Nisam bio na Jahorini. Nego samo da vidite kako to izgleda kada vi to pricate o Kopu.:mad: :mad: :mad:

  4. #4

    Podrazumevano

    ljudi ovo stvarno pocinje da me nervira:mad: ,zasto na kopu radi samo 5 zicara:mad: ,jos pise da su oblaci i magla 0/10 + danas je subota:mad:
    ski rules


  5. #5
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    Salio sam se sa tim. Nisam bio na Jahorini. Nego samo da vidite kako to izgleda kada vi to pricate o Kopu.:mad: :mad: :mad:
    neki ljudi (ne kazem da ovde ima takvih) su i dalje u 3pu da je u inostranstvu sve mnogo bolje nego ovde. moje je misljenje da je kop sasvim dobar ali da je ipak malo skuplji nego sto bi trebao biti. i dalje mislim da bi ski pass trebao biti 93 eur ali za strance, a za nas mislim da bi bilo najoptimalnije oko 75 eur. ionako bi se ta razlika potrosila u infrastrukturi, ali bi ljudi bili mnogo zadovoljniji. bugari su odradili tu akciju i ispostavilo se kao mnogo dobar fazon.

    naglasavam da je to moje misljenje. ja idem na kop tretjeg januara i verovatno idem bar jos jednom u februaru na produzeni vikend.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  6. #6
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    Salio sam se sa tim. Nisam bio na Jahorini. Nego samo da vidite kako to izgleda kada vi to pricate o Kopu.:mad: :mad: :mad:
    Pazi ja volim Kop, koji nije los, ustvari daleko da je los, ali Jahorina je bolja po svim stavkama sem po provodu, gde je Kop zakon, jednostavno kad vec trosim pare ja cu uvek gledati da za to sto trosim dobijem vise, u ovom slucaju za manje pare dobijam vise sa Jahorinom. A tebi preporucujem da promenis malo skijaliste i da odes na Jahorinu evo mozes i sa manijacima neki termin pa posle sam proceni.
    Space Shuttle Ski

  7. #7

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    Salio sam se sa tim. Nisam bio na Jahorini. Nego samo da vidite kako to izgleda kada vi to pricate o Kopu.:mad: :mad: :mad:
    Za razliku od tebe koji je ovu pricu izmislio,ja sam napisao ISTINU a bio sam na Kopaoniku za svoga zivota vise uzastopnih godina nego sto ti imas zivota,pa nemam razloga da nekoga ili nesto kritikujem bez razloga!Voleo bih da se upoznamo kada dodjem na Kop 3.01.,a do tada Zelim ti sve najbolje za Novu Godinu i sto vise da skijas i uzivas u snegu i da posetis jos neku planinu(mozes i najbolje bi ti bilo sa SKI MANIJACIMA)kako bi stekao jos malo iskustva!Pozdrav,POP

  8. #8
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    Salio sam se sa tim. Nisam bio na Jahorini. Nego samo da vidite kako to izgleda kada vi to pricate o Kopu.:mad: :mad: :mad:

    Decko ja nikada nisam opljuvao nekoga u sali, ovo sto smo pricali o Kopu, je ziva istina, ja bih najvise na svetu voleo da Kopaonik bude najbolji svetski ski centar pa da imamo cime da se ponosimo, ali posto to nije treba biti realan:(

    P.S. Pop i ja smo pre dve nedelje stazu, Karaman Greben i ona kako se zove Marine vode izvezli za oko 3 minuta po stazi, a na zici provedes 10 minuta na novom cetvorosedu
    Izmenio/la Bata Bane; 31.12.2005 u 14:36.

  9. #9
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    E jedna stvar mi nikada nece biti jasna cemu sluzi traka za ubrzanje na cetvorosedima kad se krecu jako sporo? Zasto je to tako?
    Space Shuttle Ski

  10. #10
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Ma ta traka sluzi samo da ti ublazi udarac stolice, da bi lakse seo. Ja sam se bre vozio ma Moltaler Gleceru, na 8 sedeznici sa vizirom i ta zica se zove Glecer Expres a na vrh od preko 3000 metara te izbaci za oko 8 minuta pa ti vidi:mad:

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas