Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 21

Tema: Vasa iskustava sa privatnim smestajem na kopu

  1. #1

    Podrazumevano Vasa iskustava sa privatnim smestajem na kopu

    Postavo bi ovaj post sa ciljem da saznam kakva su vasa licna ikustva sa privatnim smestajem.

    -Kakav je raspon cena u odnosu na Jat - Konake?
    -Da li se iplati u odnosu na Jat - Konake?
    -kakva su iskustva sa prevozom do staze?
    -Negativna ikustva

    Oglasi me ne zanimaju samo licna ikustva, net razim smestaj za ovu sezonu, imam rezervaciju u apartmanima.

    Hvala unapred

  2. #2
    Junior Member ozzie avatar
    Datum registracije
    28.11.2005
    Lokacija
    Snow..where else?
    Godina
    43
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Ja sam bio prosle godine u privatnom smestaju na Kopu i to u onim kucicama iza Grand-a.Jednom recju savrsen smestaj.Na skijama se spustis do cetvoroseda,na skijama se vratis do ulaznih vrata apartmana.Apartman je vise nego komforan,bas kako ja gotivim,mali ali svaki deo max. iskoriscen.U pitanju je duplex,tj, dole je mala kuhinjica i wc,a gore sto za rucavanje i veliki krevet.Sve je na svom mestu i na dohvat ruke.Na samom ulazu u apartman je i skijasnica tako da nema ama bas nikakvog cimanja sa skijama.Ja posle ovog iskustva idem iskljucivo tamo kad je u pitanju Kop.U konake ni u ludilu.Cena je nesto jeftinija bila od konaka,ne mogu tacno da se setim,ali oko 10% mislim.Sve u svemu odnos cena/kvalitet po meni best buy!!!Toliko od mene i pozz

  3. #3

    Podrazumevano

    Ja ti predlazem JAT-ove apartmane da uzmes. Imas malo pesacenje do starog jednoseda ali nije strasno. ali su dosta jeftiniji i bolji od Konaka
    UŽIVAJTE U SKIJANJU DOK MOŽETE

  4. #4

    Podrazumevano

    E i mene ovako nesto zanima, jer sam ove odine rezervisao u vili Paraglajder, pa me zanimaju iskustva?
    Ako je neko bio...?

  5. #5

    Podrazumevano

    Dakle Ozzie,
    Po tvojoj racunici cena je bila u rangu cene Jatovog smestaja koji je za 10% manji od Konaka.
    Kakav bi bio odnos Kvaliteta u odnosu na Jat?
    Samo cinjenica da skijas do vtata je jedan veliki plus.

    Da li si morao nesto mnogo ranije da rezervises?
    Znas li ime vili pa da jenadjemo na netu

  6. #6
    Junior Member ozzie avatar
    Datum registracije
    28.11.2005
    Lokacija
    Snow..where else?
    Godina
    43
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od aaaaaa Pogledati poruku
    Dakle Ozzie,
    Po tvojoj racunici cena je bila u rangu cene Jatovog smestaja koji je za 10% manji od Konaka.
    Kakav bi bio odnos Kvaliteta u odnosu na Jat?
    Samo cinjenica da skijas do vtata je jedan veliki plus.

    Da li si morao nesto mnogo ranije da rezervises?
    Znas li ime vili pa da jenadjemo na netu
    U Jat-u sam bio pre mnogo godina tako da ne znam u kakvom su stanju sada,ali i da su u extra stanju ja bih isao opet u taj apartman.Kao prvo NEMA nikakvog cimanja,tj. NEMA ama bas nikakvog pesacenja(stravicno me nervira da onako umoran posle skijanja se gegam do konaka/ili ne daj boze Jat-a).Ja sam bio sa devojkom tako da nam je bilo extra!Inace ta kucica kad je gledas mislis da je 2 sa 2,a ono brate kad udjes ima jedno 4 ili 5 apartmana u njoj,da ne poverujes.Sve je nekako minijaturno,ali max. iskorisceno i funkcionalno(kuhinja,wc,galerija).Najvise sam gotivio taj francuski krevet da onako umoran se izvalim i gledam tv,devojka spremi klopu za nas,a ja onda se samo prebacim za sto i ubijem od klope,pa opet u krevet na "skijanje...mislim klizanje" sa devojkom naravno.

    Sto se tice rezervacije,to funkcionise na sl. nacin.Ja sam na oglas naleteo 7 dana pre skijanja i to u Halo oglasima(opet da ne poverujes),zvao sam coveka i on mi kaze da donesem kaparu od 100 eura,a ostatak das na Kopu gazdarici(jedna fina bakica).Dobijes priznanicu od njega da si dao kintu u to je to.
    Nema potrebe da juris po netu,poslacu ti broj broj bakice na PM,pa ti zovi.
    P.S Ja bih sve dao da odem opet,ali jbg... nemam vise ribu,a ni para,tako da ako ti mozes,pali! Inace od vrata,do Karamana ako ima vise od 50m ubi me.Toliko od mene i pozz!
    Izmenio/la ozzie; 27.12.2006 u 23:26.

  7. #7

    Podrazumevano

    Dakle kako je Ozzie rekao Konaci app (jan07) 1+0 3300x7 ~ 290€ -10% = 260€ u kuci kod Granda. Nije lose...
    Pa koja je onda cena za one apartmane i kuce u naselju gde moras da ides mini busom na stazu.

    Ima li neko ikustvo sa apartmanima i kucama u naselju?

    Inace kazu da je Jat renoviran sada?
    Nama je bilo OK prosle sezone.

    PS Hvala na info Ozzie

  8. #8

    Podrazumevano

    Da li je neko bio u vili "Nikola"?

  9. #9

    Podrazumevano

    U povratku sa skijanja nema nikakvog geganja do jata ako znas precicu docices sa skijama do vrata. Ima ispod karaman greben zicare putic kroz sumu ...
    UŽIVAJTE U SKIJANJU DOK MOŽETE

  10. #10
    Jupiii skijanjeeeeeeeeeee daxxii avatar
    Datum registracije
    10.12.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    52
    Poruke
    3

    Wink Hotel AS - vikend naselje

    eh ... ja sam imala iskustva sa hotelom AS koji je u vikend naselju. DALEKOOOOOOOOOOOO ali je kolpa bila strava. Kod njih sam bila pre par godina i to je sve tada bilo novo ... pokusacu da postavim slike apartmana popodne ...
    Ovde su cene http://www.skijanje.co.yu/Ski_Centri...hoteli2003.htm U cenu je bio uracunat prevoz do skijalista i natrag koji su oni organizovali ...

    PROBLEM je ako neko hoce da izlazi pa kako otici uvece do konaka !!!

    TREBA PROVERITI ne znam da li taj hotel jos uvek radi !?!

    pozdrav....

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas