Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 25

Tema: Vreme na kopu

  1. #11

    Podrazumevano

    evo mene o5,juce sam se vratio sa kopa.prva 2 dana je bilo zali boze,3 je bio uzasan ali snezan i onda sve do kraja odlicno.Tako da sve u svemu nije bilo lose

  2. #12

    Podrazumevano

    Kakva je situacija van staza? Jel postoji sansa za malo off-road?

  3. #13

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Fuzzy Pogledati poruku
    Kakva je situacija van staza? Jel postoji sansa za malo off-road?
    Malo off-road, nije problem, četir borda

    Vozili iza pančića, izgubili se ko magarci u magli, vozili kroz neki klanac, onda skidali daske i pentrali se uz reku sa daskama u rukama. Naravno aralmirali GSS i muriju koji su započeli pretragu a mi naravno bez signala i bilo kakave predstave gde smo. Ko za inat negde oko 17 i 30 ili 17 45 pao mrak, nastavismo da tabanamo a napolju brate mili mnogo hladno. Reko brate da sam barem poneo pivoili hipo kocku da se malo zagrejemo. U neko doba oko 19 19 i 30 izbijemo na neki put još neki kilometar niže izbismo na neko planinsko selo , naravno prva kuća je bila naša. Fin domaćin ugosti nas bogato mada smo svi već bili . Sve u svemu selo na Kosovu zove se Belo brdo. Signala naravno kilometar niže na jednom kvadratnom metru i tu se javi smo ekipi sa kopa. Došli fini ljudi iz GSS i Inspekcije staza po nas i ladom nivom vratismo se srećni i zdravi al pomalo smrznuti.

    tako da meni je off-road-a barem za koji dan dosta.
    Izmenio/la Mr.Lord; 29.01.2007 u 14:27.

  4. #14
    Member svetskigigacar avatar
    Datum registracije
    18.12.2006
    Lokacija
    Leposavic/Beograd
    Godina
    39
    Poruke
    32

    Podrazumevano

    Jebote patak, pa jel znas ti prijatelju gde je to!!! Vi ste legende. Kako, na koju foru ste uspeli da nabasate tamo, jel ste omasili Tresku, ili ste preko Nebeskih Stolica? Nije mi jasno na koju foru ste dosli do tamo sa Pancica, ali svaka vama cast kad ste zivi! U svakom slucaju tabanali ste puno! Leti nije lako, a kamo li zimi...

    Samo da vas obavestim da se planira izgradnja centra na juznim obroncima, iznad Belog Brda, opstina Leposavic... Pa mozda nece biti tu offroad-a za par desetina godina...

  5. #15

    Podrazumevano

    Sa dvosada (valjda starag centra) otišli smo sa žice direktno pravo jedno 30 metara niže, zatim samo vukli levom stranom i izali malo niže od znaka za zabranjeno fotografisanje valjda iza onih radara, ali je tu krenuo baš žešći kijamet i ništa više nismo videli. Vukli smo valjda tu levu stranu a onda kada smo već skapirali da smo se malo zagubili, probali smo da da penjemo levo koso i tako jedno 100-tak metara u brdo. Već je počeo žešći minus pa smo morali da krenemo da se spuštamo na dole, našli smo jedan baš lep klanac gde je vreme bilo neuporedivo pitomije, vremenom se klanac pretvorio u reku, pa smo išli polako ivicom. Pogledaću na Googlu šta kaže satelit mošda se nešto i vidi.
    Izmenio/la Mr.Lord; 29.01.2007 u 18:01.

  6. #16
    rođen kao manijak shadow avatar
    Datum registracije
    03.02.2005
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    39
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Kakvi ste vi MANIJACI

  7. #17
    Member svetskigigacar avatar
    Datum registracije
    18.12.2006
    Lokacija
    Leposavic/Beograd
    Godina
    39
    Poruke
    32

    Podrazumevano

    Prijatelju svaka cast kad ste se izvukli! Nemoj da mislis da vas zajebavam ali Artura Takaca su nasli malo iznad Belog Brda u selu Guvniste. Znam ja dobro taj teren... Vi ste se verovatno spustili preko Crnog Osoja ako ste isli sumom. Ako ste tim putem prosli pored jedne zgrade u kojoj je stanica za vodu, onda je to to... Mada postoji jos jedna varijanta, da ste izbili preko Nebeskih Stolica na Vencane bukve... Kako ste se vratili posle do Kopa? Preko Rudnice?
    Izmenio/la svetskigigacar; 29.01.2007 u 18:40.

  8. #18
    Senior Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd - centar
    Godina
    32
    Poruke
    142

    Thumbs up

    Al ste vi likovi !!!

  9. #19

    Podrazumevano

    Nisam video nikakvu građevinu na tom putu, mada je gore bila jako slaba vidljivost. Kada smo doneli odluku da se spuštamo videli smo taj levak i to nam je delovalo kao jedino logično mesto da se spustimo. Što se šume tiče imam utisak da je bila nekako sa leve strane nadole. Taj levak samo čak uspeli malo i da vozimo a ustvari je ispod bio potok, pa kada smo to provalili poskidali smo daske i krenuli kamenitom obalom uz potok. Posle nekog vremena smo provalili drvene dalekovode za struju pa smo izašli iz korita i počeli da ih pratimo(krenuli smo nekako levo, a potok je ostao sa naše desne strane). Tu nam je već bilo mnogo lakše i ubrzo nalete smo na neki put. Naravno put je u jednom trenu poče da se račva pa smo izabrali onaj koji ide nizbrdo. I tako posle nekoko vremena banusmo čoveku u kuću. Inače vratili smo se tako što su ljudi iz GSS došli po nas putem preko brzeća, ma put traje 100 godina.
    Izmenio/la Mr.Lord; 30.01.2007 u 01:49.

  10. #20
    Member svetskigigacar avatar
    Datum registracije
    18.12.2006
    Lokacija
    Leposavic/Beograd
    Godina
    39
    Poruke
    32

    Podrazumevano

    Sve u svemu odlicna avantura! Ne mogu da provalim gde ste bili, ali pretposavljam da ste prosli negde izmedju crnog osoja i nebeskih stolica...

    Ja sam planirao da u martu (ako bude snega) odvezem prema Belom Brdu. Normalno uz maksimalno lepo vreme...
    Vidi! Skijam bez zuba!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas