Strana 23 od 44 PrvaPrva ... 13212223242533 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 221 do 230 od 431

Tema: Novosti sa Kopaonika

  1. #221
    (Magare)² TADIJA_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44°48 N - 20°23 E
    Godina
    32
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Samo za kgb? ja sam shvatio da bi vise staza trebalo da dobije taj vestacki sneg...

  2. #222
    Junior Member yves avatar
    Datum registracije
    09.02.2005
    Lokacija
    milky way
    Poruke
    12

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bojan87 Pogledati poruku
    Ako se na sve ovo doda info od ljudi sa kopa da su poceli postavljanje novih oznaka i putokaza, dolazimo do zakljucka da kop koraca u pravom smeru.
    Mislish, PUZI u pravom smeru! Dok oni zavrshe te sitnice, bugari ce da naprave josh 8 skijalishta!!! A ozbiljnijim ski centrima da i ne govorimo... :

  3. #223
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Pa dobro ipak smo mi srbija a koliko se secam bas smo se nervirali kada su izgradili zicare, a nisu postavili znake. Sada kada sve bude komplet sredjeno, hoteli privatizovani, red ce doci valjda i na prosirenje skijalista.

    Inace ovo za karaman sam procitao u oglasu skijalista, a stvarno se nadam da ce bar jos neka staza dobiti vodu. Odlicno bi bilo da dobije recimo duboka i rtanjska zica.

  4. #224
    Senior Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd - centar
    Godina
    32
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Skijalista Srbije su dobili dozvolu od nacionalnog parka za renoviranje Suncane doline, Suvog rudista, Malog jezera, Duboke 1, Marinih voda, Knezevskih bara, Bele reke1 i 2 i Duboke 2 Ima tu zos staza koje ce da se renoviraju na leto, javljam kad saznam nesto detaljnije. Kako kazu u SS Struga najverovatnije nikada ni nece raditi. Resili su spor oko zemljista, kupili ga, ali kako kazu, nemaju interes da je puste :(

  5. #225
    (Magare)² TADIJA_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44°48 N - 20°23 E
    Godina
    32
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    ovo je nas problem... Sta se radi leti na stazama. ko ih uredjuje i kako...

  6. #226

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od kop Pogledati poruku
    Skijalista Srbije su dobili dozvolu od nacionalnog parka za renoviranje Suncane doline, Suvog rudista, Malog jezera, Duboke 1, Marinih voda, Knezevskih bara, Bele reke1 i 2 i Duboke 2 Ima tu zos staza koje ce da se renoviraju na leto, javljam kad saznam nesto detaljnije. Kako kazu u SS Struga najverovatnije nikada ni nece raditi. Resili su spor oko zemljista, kupili ga, ali kako kazu, nemaju interes da je puste :(
    Molim te napisi odakle ti ove informacije, zanima me.

    Inace, ako je to ono sto mislim, za Belu reku 2 je plan da se delimicno promeni trasa staze, da se izbegne najgori deo, koji, ako hocemo posteno, stvarno jeste pogibeljan.

  7. #227
    Senior Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd - centar
    Godina
    32
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    @ Plageton Nisam siguran da li ce se zaobilaznica na Beloj reci 2 praviti ove godine, ali koliko znam trebala bi da krece od stuba br. 10 pa prema Strugi.
    Cale od drugarice koja ide samnom u razred je na prilicno visokoj funkciji u SS, od njega sam sve to i pokupio
    @ Tadija To i jeste glavni problem, ako ne sprece kola da se vozikaju kuda stignu, nisu nista uradili.

  8. #228
    Junior Member
    Datum registracije
    07.12.2006
    Lokacija
    Bg
    Godina
    37
    Poruke
    5

    Podrazumevano s

    Krcmar ce imati cetvorosed sledece sezone
    Skateboarding is not crime

  9. #229
    (Magare)² TADIJA_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44°48 N - 20°23 E
    Godina
    32
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    @volcom dobar si...
    ja mislim da nema vise novih zica. Nadam se da si u pravu, onda ce biti super kad stignes za 5 min do vrha

  10. #230

    Podrazumevano

    Neka se usmere sada malo na veštački sneg, a za nove žice ćemo lako...

    Ako nema snega, džaba nam i gondole

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 6 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 6)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas